שרשור רעיונות למשימות!

shiratel

New member
שרשור רעיונות למשימות!

שיכולים להביא על המתמודדים בעונה הבאה! עכשיו כולם להפעיל את האונה היצירתית במוח... בהצלחה

shiratel

New member
רעיון אחד שלי

לפי דעתי צריכים לתת משימה שבה צריך לעצב תלבושת לאיזה הצגה... רצוי מחזמר... ולכל אחד נותנים הצגה או מחזמר מפורסם והוא צריך לעצב לדמות הראשית מאותה הצגה
ואז המנצח מקבל שישתמשו בשלמה שלו להצגה... והשופט אורח יכול להיות מעצב תלבושות של ברודווי!!!

mikeys barking

New member
איזה רעיון יפה D=

תמיד במהלך התוכנית עולים לי מלא רעיונות למשימות שיכולים לעשות וכשאני מנסה להיזכר עכשיו אנ'לא מצליחה X=

s hahar

New member
מאגניבב ../images/Emo177.gif

ניסיתי ואני כל כך גרועה בזה .

Fashion Slut

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo209.gifהיה בעונה הראשונה..

כשנורה[ככה קראו לה?
] עפה

shiratel

New member
נכוןןןןן

היא הייתה מעצבת ממש טובה, אחותי הגדולה [בת 19] ממש ממש אהבה אותה ואת העיצובים שלה... היא אפילו עשתה תספורת כמו שלה
כזה קוצים מגניבי כזה
היה לה פוטנציאל אדירררר להגיע לגמר אבל השמלת כלה שלה הייתה גרועה!

stavoonia

New member
../images/Emo175.gif

לעצב מה שבא להם ע"י שימוש בסוג בד אחד או לעצב למתמודדים מעונות קודמות או משו

pumpkin soup

New member
היה כבר את הרעיון הראשון..

שעשו את ה"קנאה", אם אני לא טועה, היה להם את אותו הבד, והם צבעו אותו וקישטו אותו.. וגם בפרק הקודם, כולם היו צריכים לעשות באותם צבעי הבדים, אז זה גם חצי נקרא..

pumpkin soup

New member
שני רעיונות..

שיביאו להם חולצות טריקו חלקות וג'ינס, או שמלה חלקה פשוטה, והם יהיו צריכים לעשות להם מהפך. או שהם יהיו צריכים לעצב חליפה מחמישה זוגות ג'ינסים או משו..

pumpkin soup

New member
לא הבנת אותי ><

כשכתבתי "חליפה" לא התכוונתי בהכרח חליפת עסקים כזאת.. חליפה יכול להיות כל כל בגד/כמה בגדים שלובשים אותם בו זמנית. אפשר גם לעשות שמלה, מכנס וחולצה+ג'קט, חצאית וחולצה, אוברול וחולצה... כל תלבושת..

למעלה