שרשור רשמי לאירוח של מיכאלה

sugargirl4

New member
שאלה חשובה..לבן לוי או לכל אחד..

איך אני יודעת מי זאת טלי בבלוג tv פעם שעברה לא מצאתי את אדם..

אורלוש 2

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifשאלהההה

משהו יודע איפה זה בלוג טי.וי??????? פליזזזזזזזזזזזזזזזז תענו לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ת'אמת...

גם אני לא יודעת... אף פעם לא הייתי בבלוג כי אין לי מצלמה אלה רק מיקרופון... אני לא יודעת אם זה יצליח להכנס לי לבלוג בכלל...אני גם לא יודעת מאיפה נכנסים לבלוג... אני מאוד מקווה שהכול ייסתדר...

s o m o n e 2

New member
אז ככה....

קודם כל למי שלא יודע איך נכנסים זה למעלה פשוט תלחצו על blogTV... וכדי לצפות לא צריך מצלמה או מיקרופון אלא רק שם משתמש... רק אם אתם רוצים לשדר אז צריך מצלמה (ורצוי מיקרופון..). פשוט כשהתוכנית תהיה אז כנסו לבלוג.טי.וי, תחפשו את התוכנית (זה בטח לא יהיה כל כך קשה..חחח) ואז תלחצו עליה. לשם כך צריך רק שם משתמש, לא יותר. מקווה שעזרתי :)

Aviad1987

New member
שרשור רשמי לאירוח של מיכאלה ../images/Emo26.gif

היום ב17:30, מיד אחרי הפרק בסדרה, תתארח בבלוג טי וי מיכאלה אלקין. אחרי הפרק ניתן יהיה להיכנס לפורום ומכאן יהיה קישור ישיר לאירוח. ואנו מזכירים - בצ'אט אין לקלל, להעליב או לפגוע במיכאלה או בכל אחד אחר (מי שיעשה זאת יזרק מהצ'אט ויחסם מהפורום). אם מישהו מתכוון להיכנס על מנת לקלקל את האווירה שיחסוך מכולם את זה. וכל השאר - תהנוואירוח נעים
.

catslover

New member
היי .... אביעד תגיד... השאלות יהיו

מהשרשור שאלות שהיה לפני כמה ימים נכון? הרשמי הזה של תפוז...

לאביעד ../images/Emo70.gif

חחח אני עשיתי שרשור על הבלוג בכללי
כל מיני שאלות, איך נכנסים, מאיפה, מה צריך... ואתה עשית שירשור על האירוח הספציפי של מיכאלה

שאלות למיכאלה

טוב אז.. 1.את והדמות שלך בסדרה דומות באופי? 2.איך זה לשחק את הילדה הרעה? ואין לי עוד חיחי

שאלות למיכאלה...

את מתחברת עם הדמות שלך ? עם מי את בקשר הכי טוב מהבנות בסדרה? עם מי את בקשר הכי טוב מהבנים בסדרה?

שאלה למיכאלה היפה..

האם התחברת עם שחקנים מהסדרה? האם הלימודים מסתדרים לך עם צילומי הסדרה? תודה!

שאאלה מעוולה!!!

תל אביבית אני רווצה לומר לךך שזו שאלה מעוולה ומדהימה.. ופשוט קראת את מחשבוותי בשאלה הזו.. אני מסכימה איתך שמיכאלה היא יפפה!!

איזה ניקניים מקסים יש לך!

אביעד באמת מלך! התוכן של ההודעה מקסים בעייני נוכל לדבר מחוץ לפורום ראש קטן?? ----> דאחקה!

idanri

New member
שאלות למיכאלה...

מה נשמע מיכאלה? קודם כל רציתי להגיד לך שאני אוהב את הסגנון משחק לך,לדעתי את משחקת מצויין. ולהלן השאלות: 1. רציתי לדעת,כיצד קיבלת את התפקיד לתוכנית "ראש גדול"? 2. אילו סוגי אודישנים היית צריכה לעבור כדי להתקבל? 3. מה עם עונה שניה? את משתתפת,מה בנוגע לשחקנים האחרים? מאוד מקווה לתשובות ממך. עידן.

catslover

New member
טוב אז למקרה שהשאלות למיכאלה

הם מפה אז... הנה השאלות שלי.... 1. למה את לא באה לפורום? 2. איך זה לשחק את "הרעה"? 3. האם את דומה לטלי במציאות? אם כן במה? 4. אם איזה מהשחקנים את הכי בקשר? 5. אם לא היית משחקת את טלי את מי היית רוצה לשחק? רותם

למעלה