שרשור רשמי לאירוח של מיכאלה

Refael30

New member
שאלה אחת למיכאלה.

טוב הנה השאלה שיש לי: שתענה עליה בכנות ... למה את לא נכנסת כמו כל השחקנים לצ'אט ולפורום ?!

0הדרוש

New member
../images/Emo41.gifפלא פלאים..!!

איך ניכנסים לבלוג??? אני לא מצליחה!! לאב המון!!
הפי חנוכההההה

ShIrI 12

New member
שאלות למיכאלה

1.בת כמה את? 2.האם יש דרך להתכתב איתך חוץ מהפורום? כמו אייסייקיו ומסנג'ר? 3.האם תבואי לבקר בפורום..? 4.עם איזה שחקן או שחקנית את מסתדרת הכי טוב? Shiri

tkuza

New member
דחוף!

למישהו יש פה קישוררררר לאירוח של מיכאלה? כי כמו שהבנתי אז הוא כבר עבר

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח דונט וורי -היום בשעה 5 וחצי../images/Emo13.gif

ויהיה כאן קישור בפורום למעלה

LuLiLoPiLaTo1

New member
שאלות../images/Emo26.gif

1.למה את לא נכנסת אלינו לפורום(כמו רוב השחקנים)? 2.האם עברת אי פעם שיעורי משחק? 3.באיזה גיל גילית שאת אוהבת לשחק ולהופיע? 4.איפה הופעת בפעם הראשונה? 5.את חושבת שלמדת דברים חדשים שקשורים למשחק מהשחקנים המבוגרים ששיחקו לצידך ב"ראש גדול"?מהילדים? 6.מה את מאחלת לעצמך בעתיד?(לאו דווקא מבחינת המשחק) מענבר

שאלה למיכאלה דחוף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מיכאלה,
1.למה את לא כותבת בפורום? 2. השתתפת במיני סרט בערוץ הילדים על בלרינה ששברה את הרגל או משהו כזה? 3. איך התקבלת לסידרה? וכמה זמן את שחקנית? תודה בבייי

7Dayana7

New member
כל מי ששואל עם מיכאלה כמו הדמות שלה

לכל מי ששואל עם מיכאלה כמו בדמות שלה במציאות... אז כן היא כן!!... לפי איך שאני מכירה אותה היא מאוד סנוביתת....!!!|

almogy94

New member
מכיאלה!

דבר ראשון אני מתה עלייך! והינה השאלות: 1.) האם הדמות שלך בסדרה כמוך (כאילו דומה לך באישיות)? 2.) מה התחביב שאת הכי אוהבת? 3.) מה התוכנית האהובה עלייך? 4.) עים איזה שחקן את הכי מסתדרת בסידרה? 5.) האם באמת היית באמריקה לתקופה ארוכה (חצי שנה- שנה)? 6.) מה הדבר הכי משוגע שמעריץ/ה עשה/תה לך אי פעם? ושאלה אחרונה! אתה יכול לכתוב לי לאיימל? האיימל:[email protected] אני ממש ממש אוהבת אותך!! אלמוג!

itamar0com

New member
מיכאלה איך היה לשחק עם איתי?

מיכאלה איך היה לשחק עם איתי וליהיות חברה שלו? בסדרה?

itamar0com

New member
מיכאלה מה תאריך לידה שלך?

מיכאלה מה תאריך הלידה שלך המדוייק?

itamar0com

New member
מה את חושבת על הדמות של איתי?

איך היה לשחק איתו ומה את חושבת על דמותו?

itamar0com

New member
מיכאלה איזה סידרה את הכי אוהבת?

איזה סידרה את הכי אוהבת בטלוויזיה?

למעלה