שרשור שאלון

שלי

שם: אלין כץ גיל:13.5 תאריך לידה:05.02.1991 כינוי: אלין השרוטה תכונה טובה: אממ ...משוגעת... תכונה רעה: מעצבנת (לפעמיים) חולשה: לא ידועת אובססיות: =\ פאדיחה: חח יש הרבה..מאוד הרבה אממ נזכרתי באחת: זה היה בתחילת שנה של כיתה ז'...באתי לשבת על הכיסא והחברה שלי הזיזה לי אותו ובום נפלתי חח איזה קורעה זה היה... משאלה: אמממ..לא יודעת... זיכרון רע: שסבתא שלי מתה ז"ל זיכרון טוב: חחח לא זוכרת זיכרון הילדות הכי חזק שלך: יש הרבה... געגוע: לסבתא ז"ל פחד: לאבד מישהו מהמשפחה... את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: היו ש"ב? קמיע [אם יש]: צמיד החג האהוב עליך: חופש הגדוללל,ופורים אוכל מועדף: שוקלוד המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: לא יודעת אני שונאת אבוקדו שתיה מועדפת: קולה,מים קינוח מועדף: גלידה ממתק מועדף: שוקלד... עוגה מועדפת: עוגה כושית צבע מועדף: אדום ושחור חיה מועדפת: כלב,חתול,דולפין חיית מחמד [אם יש]: אין ספורט מועדף: שחייה מספר מזל: 13 ספר: צמרמורת (כול הספרים שלהם),וגם ג'ינג'י... סרט דיסני מועדף: היפה והחייה,פיטר פן,סינדרלה,היפיפיה הנרדמת,בת הים הקטנה,ועוד ועוד... סרט: יש הרבה.....חולה על סרטי אימה שחקנ\ית: לא יודעת זמר\ ת: אבריל לווין,ולהקה היהודים... סדרה מעודפת: ראש גדול,פלוריסיינטה מקצוע אהוב: מתמטיקה מקצוע שנוא: אזרחות מקום בעולם: אמריקה הדבר שהכי מעציב אותך: דברים רעים שקורים לי הדבר שהכי משמח אותך: יא איזה שאלות צריך לחשוב טונות של זמן המעשה הכי נועז שעשית: יאאאאאאאאאאאאאא...לא זוכרתתתת המעשה הכי טיפשי שעשית: לא זוכרת פריט לבוש מועדף: ג'ינס...(וחולצה) ההמצאה של כל הזמנים: =\ עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: חורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף רולזזזזז את\ה מאמינ\ה בגורל? בטח איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב? חח לא יודעת... את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן גלידה- בכוס או בוופל? וופל שקיעה או זריחה? זריחה בליינד דייט- בעד או נגד? לא יודעת ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינסססס רולזזז בזבזנ\ית או חסכנ\ית? בזבזנית מלפפון או עגבניה? עגבנייה קור או חום? קוררררררררר לישון או לקום? לישון.... חוף או הרים? חוף קרמבו- וניל או שוקו? וניל תות או בננה? תותתתתת חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה שיר שגורם לך לצחוק: נומה נומה... שיר שגורם לך לבכות: לא יודעת...לא שומעת שירים עצובים השיר של כל הזמנים: יש הרבההה שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: שום שיר שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: של הדרדסים..חתם סתם לא יודעת שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: איזה שיר של אבריל לווין שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: לא יודעת שמות החברים הכי טובים שלך: מריה,ספיר,שני,נוי,סלווא, יש הרבה...במיוחד מריה וספיר הגלידה הכי טעימה? לא יודעת... מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? את זה אני לא יודעת באמת... אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה? כן... כמה אחים ואחיות יש לך? אין , בת יחידה אם לא היו קוראים לך _____ איך היית רוצה שיקראו לך? הילה אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? אין לי אחיים אחיות וכו' וכו'... מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מכבה תשעון המעורר שלי מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? מסתכלת על השעון מה התחביבים שלך? לאכול...חחח סתם....לא יודעת...יש הרבה תחביבים ... את מי היית לוקח\ת לאי בודד? ***מי שאני אוהבת*** מה היית לוקח\ת לאי בודד? שעון מה הסגנון לבוש שלך? ג'ינס וחולצה איך היית מגדיר את עצמך? שרוטה !!! באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות? Hnigman מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? קניתי שוקלוד....חח סתם מאיפה אני זוכרת... מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? כלום. לא יודעת... כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? שעון,בגדים,הצמידים והטבעות שלי,מסרק,מראה,ולא זוכרת אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? כלב... מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?בוקר... אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה? כוסון מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? שוקולד...חח סתם לא יודעת... וואיי ואיי רשמתי הרבה כבר פעמים שוקלוד אה...חחח... מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] :בוקר:שוקלוד ושוקו צהריים: אממ צ'יפס,שניצל, לא יודעת ... ערב....שוקלוד...ועוד שוקלודדדדד...יאמי חחח סתם לא יודעת.. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? שוקוד מהו החפץ הכי חשוב לך? אין לי מושג... מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? ולמה הוא היה מיוחד בעיניך? לא יודעת... מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? לפני דקה(סתםםםם)... האם חשבת פעם להתאבד? כן הרבה פעמיים ,לא תשאלו אפילו כמה... מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר?אממ לא זוכרת... מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? לא יודעת מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? אוףףףף איזה שאלות מעצבנות חחחחחחחחח מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל? לאכול ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? ***חסוי***באי בודד... אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב? רוצה שוקלוד? חח סתם... אם היית יכול לחזור אחרוה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה? שהייצתי קטנה... התקופה ההכי יפה בחיים שלי... אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? אמריקה את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? לא... היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים? מתחת למים אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו? יש לכם שוקלוד? חחחס סתם לא יודעת...אולי..מה נשמע !?! אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות? טינקרבל מפיטר פן... על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד? על הילדה הזאותי ששרה תן את השמיים והשמש הגדולה לא?! נו זאותי עם הפאדיחה עם אלון חמואי או חמאוי חחח היה מצחיק רצח נקרעתי...

tal897897

New member
התשובות שלי : )) תקראו כדאי לכםם

שם: טל גיל: 15 תאריך לידה:23.6.89 כינוי: טלושית תכונה טובה: הרבההה... תכונה רעה: אין.. חולשה: לאנשים מדהימים אובססיות: אין פאדיחה: אמממ היו המוןן..חחח משאלה: שכל הערבים הבני זונות ימותו זיכרון רע: הפאדיחות זיכרון טוב: : )).... זיכרון הילדות הכי חזק שלך: מלאאאאאאאאא געגוע: לבצפר.. חחחחחחחחחח סתם חלילה וחסס פחד: מג'וקים ומגבהים שיההה... את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: את המילה "לא" היא עושה לי קריזז... קמיע [אם יש]: לא.. החג האהוב עליך: פורים.. אוכל מועדף: הכל אבל במיוחדד במיוחדד... קוסקוססס... : )) המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: אפרסמון...יש לזה טעם של חראאא שתיה מועדפת: תפוזיםםם קינוח מועדף: סלטטט כזה מושקעע... או מוס שוקולדד...יאמייי ממתק מועדף: אממ...שוקולד ממולא בקרם תותים עוגה מועדפת: ברור שביסקוויטים צבע מועדף: ורוד.. חיה מועדפת: כלבב חיית מחמד [אם יש]: בטח שישש... דג חחחח ספורט מועדף: ריקודד... מספר מזל: 3 ספר: איכסה מי קורא? סרט דיסני מועדף: מלך האריות זה שולטט... סרט: כל סרט אימה שיש אני אוהבת שחקנ\ית: כל שחקנית שתשחק בסרט אימה.. חחח זמר\ ת: ברור שאני.. סדרה מעודפת: בוב ספוג שיוו חולה עליו... מקצוע אהוב: תנ"ך מקצוע שנוא: גיאומטריהה : (( איכסהה הדבר שהכי מעציב אותך: לראות מישהו אחר עצוב.. הדבר שהכי משמח אותך: לבלות, לשמוע דברים טובים, שופינג..ועוד המון.. המעשה הכי נועז שעשית: עשיתי לידיד שלי את כל המבחן באנגלית.. מול הפרצוף של המורה...וכמובן שהיא פסלה את זה כוסאמקק.. המעשה הכי טיפשי שעשית: המעשה הכי טיפשי שעשיתי הוא המעשה הכי נועז שעשיתי חחח פריט לבוש מועדף: ג'ינסים אבל רק דיזלל... ההמצאה של כל הזמנים: קומפיוטר לייק דהה... עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: רק קיץץ... את\ה מאמינ\ה בגורל? בוודאיייי איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב? וואלה לא חשבתי על זה את\ה מאמינ\ה באלוהים? ברורר!!! גלידה- בכוס או בוופל? בכוסס...בוופל זה תמיד נשברר... שקיעה או זריחה?שקיעה..זה התחלה של יום חדש!! בליינד דייט- בעד או נגד? נגדד...תמיד בבלינדייטים באים קופים ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס... בזבזנ\ית או חסכנ\ית? אממ בזבזנית.. מלפפון או עגבניה? עגבנייה קור או חום? חום לישון או לקום? לקום!! חוף או הרים? חוף.. קרמבו- וניל או שוקו? שוקו, וניל עושה בחילה.. תות או בננה? תותת!! חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה שיר שגורם לך לצחוק: מי שטוב לו ושמח כף ימחה משהו שגורם לך לבכות: שואה השיר של כל הזמנים: איי פיל גודדד... טנה נה נה נה נה נהה שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת:" רוצה שכבר תבואא...בוא אליי.." שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: וואלה לא יודעת ה' גדול עד אזז.. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: חס וחליללההה!!!! לא רוצה לחשוב על זהה שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: כל מיניי... שמות החברים הכי טובים שלך: שירה, מיטל, גל ,ירדני, אפרתיי, דניאל, רעות... ועודד... הגלידה הכי טעימה? שיו חולה על פסיפלורה מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? נאמנות, כנות! אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה? אמממ נראה לי שכן.. כמה אחים ואחיות יש לך? 1 שיהיה בריא כפרה עליו אם לא היו קוראים לך __-טל-__ איך היית רוצה שיקראו לך? לא הייתי מחליפה תשם שליי!!! אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? בטחח שיהיו בריאים חולה עליהם.. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? פותחת עיניים מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? חושבת.. על כל מיני דברים מה התחביבים שלך? לרקודד.. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את מי שאני אוהבת.. מה היית לוקח\ת לאי בודד? בגדים..איפור..ודיג'יי שיעשה מסיבה.. מה הסגנון לבוש שלך? חולת ג'ינסים איך היית מגדיר את עצמך? : ) את הכבוד הזה אני שומרת למי שמכיר אותי באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות? דיזל וקרוקר מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? ההאשמתי את עצמי בדבר שלא עשיתי... מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? אממ תנו רעיונות אני יגיד כן או לא.. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? בגדים בושם איפור פלאפון... אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? ג'וק חחחח מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?צהריים אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה? יפה רגיש אמיתי...רומנטי.. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? אני רוצה כלב..!!! מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] :ערב אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? תלוי מה היה בא לי באותו רגע.. מהו החפץ הכי חשוב לך? יש המון.. מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? ולמה הוא היה מיוחד בעיניך? אתם לא מכירים..חחח והוא היה מיוחד כי..אין לי שמץץ..הוא פשוט היה נשמה טובה.. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? לא זכור לי כזה דבר.. האם חשבת פעם להתאבד? חס וחלילהה מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? עזרתי לזקנה לחצות את הכביש אתמול מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? לפפני חודשיים.. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? יאן לי שמץ לא רוצה לחשוב על זה מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל? לאכול ברור ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם מי שאני אוהבת..אצלו! אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב? אממ תנו לחיות לחיות אם היית יכול לחזור אחרוה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה? אני חושבתת שמה שקרה קרה...ולכל דבר יש סיבה! אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? ארה"ב..הכי סטייל את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?לאא!! היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים? על הירח..השיער שלי לא יפה שהוא רטוב.. אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו? שאני רוצה שלום!! אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות? הייתי רוצה להיות נלה ממלך האריותתת!! : )) על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד? תאמת.. חשבתי כבר מתי החרא הזה ייגמר כברר!!!!!!!!!!!!!!!! מקווה שנהנתם לאב יו אול טלוש נשיא!!

שלי...! אם יהיה לכם סבלנות בכלל !

שם : שירן
תאריך לידה : 23.7.1991
כינוי : THE GIRL IN PINK
תכונה טובה : נדיבות
תכונה רעה : נדיבות יתר
חולשה : הפחדים שלי
אובססיות : תמיד לנסות לשנות דברים
פאדיחה : לא כזכור לי...
משאלה : שכל משאלותיי יתגשמו
זיכרון רע : שלא רציתי לעבור דירה
זיכרון טוב : שקלטתי שמעבר דירה זה הדבר הכי טוב שהיה יכול לקרות לי
זיכרון הכי חזק מהילדות : שהרבצתי לילדה אחת כי היא נישקה את חבר שלי
געגוע : סבתא וסבתא
פחד : למות
אני בחיים לא רוצה לשמוע שוב : "וואי איך גדלת שירני..." בעע
קמיע : צמיד חברות שלי ושל חברה שלי
החג האהוב עליי : ראש השנה
אוכל מועדף : פסטה
המאכל שאני שונאת ובחיים לא אסכים לאכול : חיות ( אני צמחונית )
שתייה מועדפת : איך לא ? קולה...
קינוח מועדף : גלידת תות
ממתק מועדף : גלידת תות...
עוגה מועדפת : עוגת דבש ( יאמייייי )
צבע מועדף : ירקרק+צהוב
חיה מועדפת : חמוס :)
חיית מחמד : אין !
ספורט מועדף : כדורעף
מספר מזל : אם אני יגיד הוא כבר לא יביא מזל...
ספר : לאהוב עד מוות
סרט דיסני מועדף : היפה והחיה
סרט : 10 דברים שאני שונאת אצלך/ארמגדון
שחקן : קולין פארל/הית לדג'ר
שחקנית : ג'ולייה סטיילס
להקה : לינקין פארק
סדרה מועדפת : סודות החיים/ראש גדולללללל
מקצוע אהוב : מה יש דבר כזה בכלל ?!?
מקצוע שנוא : מתמטיקה בעעע
מקום בעולם : ארה"ב
הדבר שהכי מעציב אותי : שקורה משהו רע למי שאני אוהבת
הדבר שהכי משמח אותי : שקורה משהו טוב , או פשוט שמצחיק :)
המעשה הכי נועז שעשיתי : בואנה אני ממש לא נועזת...אבל בכל זאת אממ...שברחתי להורים שלי באמצע דיסני אולי ?...חחח שמתם לב כמה אני " נועזת "
המעשה הכי טיפשי שעשיתי : שחשבתי שהעולם ורוד ומושלם
פריט לבוש מועדף : חולה על אביזרים ( כובעים,צעיפים,פונצ'ו...)
ההמצאה של כל הזמנים : האדם
עונה : חורףףףףףףף
אם אני מאמינה בגורל : בטוח !!!!!
השיר שהייתי מקדישה לבן אדם שאני הכי אוהבת : ארמגדון או פשוט תלוי ברגע
אם אני מאמינה באלוהים : זה הדבר שאני הכי מאמינה בו בכל החיים שלי
גלידה בכוס או בוופל : וופל....
שקיעה או זריחה : זריחה כי אני מתה על הבוקר אבל שקיעה כי זה הכי רומנטי ( מתוסבכת אני אהה ?
)
בליינט דייט : בעד !!!
ג'ינס או סתם מכנס : פעם הייתי אומרת סתם מכנס אבל עכשיו בטוח ג'ינס !
בזבזנית או חסכונית : אני חסכנית...אבל מבזבזת בטירוף ת'כסף של ההורים !
מלפפון או עגבנייה : מלפפון
קור או חום : קור
לישון או לקום : לישוןןןן טחחחח
חוף או הרים : הרים ( אני שונאת ים )
קרמבו-וניל או שוקולד : וניל !!!
תות או בננה : תות !
חולצה מכופתרת או רגילה : רגילה...
שיר שגורם לך לצחוק : תזיז ת'קורטינה חחחחח
שיר שגורם לי לבכות : לבכות לא ,אלא להתרגש - ארמגדון ו-broken בכלל כל שיר רומנטי
השיר של כל הזמנים : וואי קשה...נראה לי ארמגדון
שיר שמזכיר לי את האדם שאני אוהבת : ארמגדון
שיר שאני רוצה שיושמע בחתונה שלי : ארמגדון , זה כבר הפך להיות נדוש אצלי
שיר שאני רוצה שיושמע בהלויה שלי ( טפו טפו טפו חס וחלילה ) :broken
שיר שאני אוהבת היום,אבל לא הייתי מכירה אותו אילולא חבר : broken של איימי לי וחבר שלה :)
שמות החברים הכי טובים שלי : שירקוש , סתיוש , כרמלוש , טולי , מעיני ( אחרי צימצום-רב )
גלידה הכי טעימה : תות :)
התכונות שאני הכי מעריכה בחברות שלי : נאמנות,נדיבות ושמחת חיים
אהבה ממבט ראשון :מאמינה-ובגדול !
כמה אחים ואחיות יש לי : 3
אם לא היו קוראים לי שירן הייתי רוצה שיקראו לי : שירז או אביב
אם אחי/אחותי לא היו קרובי משפחה אלא סתם אנשים רגילים , הייתי מתחברת אליהם : לא !
למה : הם יותר פתוחים , אני לא
הדבר הראשון שאני עושה ברגע שאני קמה : מתמתחת
מה הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני הולכת לישון : רואה עדן לנצח
מה התחביבים שלי : לצאת , לבלות , המחשב , חברים
את מי הייתי לוקח לאי בודד : את החבר ( שאין לי...חחח )
מה הייתי לוקחת לאי בודד : סירה כדי לחזור חזרה
מה הסגנון לבוש שלי : לא מוגדר , בעיקר בין פשוט לספורטיבי לאלגנטי קיצר אין לי שמץ
איך הייתי מגדירה את עצמי : אממ... ילדה
באיזה חנויות בגדים אני הכי אוהבת לקנות : בוניטה :)
מה הדבר הכי מטורף שעשיתי למען מישהו אחר : כבר שכחתי...
מה הדבר הכי מטורף שהייתי מוכנה לעשות למען מישהו אחר : הכל,בתנאי שזה מישהו שאני אוהבת
שאני נוסעת לכמה ימים , מה הפריטים שלעולם לא אשכח בבית : בגדים
אם הייתי חיה , איזו חיה זאת היתה : אני לא חיה , שזה ישתנה נדבר אתכם
מה אני הכי אוהבת את הבוקר/צהריים/ערב : בוקר !!!
אם הייתי יוצרת את הבן זוג המושלם , איך הייתי יוצרת אותו : נדיב , חכם , אוהב , חביב , עוזר , נאמן ו...זהו
מה הדבר שהכי הייתי רוצה לקבל : אושר !
מה הארוחה המועדפת עליי : צהריים

יאו זה לא כתב לי הכל ! זה ההמשך !

מה אני הכי אוהבת את הבוקר/צהריים/ערב : בוקר !!! אם הייתי יוצרת את הבן זוג המושלם , איך הייתי יוצרת אותו : נדיב , חכם , אוהב , חביב , עוזר , נאמן ו...זהו מה הדבר שהכי הייתי רוצה לקבל : אושר ! מה הארוחה המועדפת עליי : צהריים אם הייתי מוצאת להורג הארוחה האחרונה שהייתי מבקשת לאכול זה : לא משנה מה העיקר האוכל של אמא שלי :) מה החפץ הכי חשוב לי : אין משהו במיוחד... מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרתי : וואי הכרתי הרבה , כולם מיוחדים ונפלאים בדרכם מתי היתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה :אספתי תרומות לאגודה לאנשים חרשים האם חשבתי פעם להתאבד : להתאבד ממש ממש ? לא... מתי היתה הפעם האחרונה שעזרת לזר : היום בבוקר מתי בפעם האחרונה אמרתי למישהו שאני אוהבת אותו , סתם שיידע :לא זוכרת , הרבה מה אני רוצה שיכתבו על המצבה שלי : תם ונשלם מה אתה אוהב יותר , לאכול או לבשל : לבשל ת'אמת ברגע זה ממש , עם מי אתה רוצה להיות ואיפה : עם מי שאני אוהבת הולכים לישון יחד אם הייתי מוצאת מכתב בבקבוק , מה הייתי רוצה שיהיה כתוב במכתב : לא יודעת...שאני יימצא אני אגיד לכם אם הייתי יכולה לחזור אחורה בזמן , לאיזה תקופה הייתי חוזרת ומה הייתי משנה : הייתי חוזרת לתקופת הילדות שלי ופשוט מנסה להיזכר בהכל אם היתה לי אפשרות לגור במקום אחר בעולם איפה זה היה : לא הייתי עוברת...אין מקום טוב יותר פשוט חחח אתה והאדם היקר לך עומדים בפני מוות בטוח , ורק אחד מכם היה נשאר בחיים , האם הייתי מוכנה שהוא/היא ימות למענך : לא , ממש לא , אני הייתי מוכנה למות עבורם ! אם הייתי רוצה לגור על הירח : לא ! מתחת למים : ממש לא ! אם הייתי זורקת בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת יימצא אותו מה הייתי רושמת בו : ת'אמת , אין לי מושג , כנראה זה משהו רגעי ביותר אם הייתי יכולה להיות כוכבת של סרט מצויר איזה כוכבת הייתי ומאיזה סרט הייתי רוצה להיות : סינדרלה ( חלומה של כל אחת לא ?) על מי חשבתי שעניתי על השאלות : על הכל !

שמיך

New member
תשובות

שם:מיכל גיל:13 וחצי תאריך לידה:13.2.91 כינוי: אין תכונה טובה: חברותית ביותר תכונה רעה:קנאות חולשה:אין אובססיות: שוקולד פאדיחה: אין משאלה:אין זיכרון רע:שהכלב הקודם שלי מת זיכרון טוב: שהכלב הקודם שלי הגיע אלינו זיכרון הילדות הכי חזק שלך: גן געגוע: לכלב שלי פחד: שאני ימות את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: ל'יודעת קמיע [אם יש]:אין החג האהוב עליך: חנוכה, פורים אוכל מועדף: מתוקק ! המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: בשר שתיה מועדפת: מיצ תפוזים קינוח מועדף: פנקייק ממתק מועדף: שוקולד חלב עוגה מועדפת: שוקולד או גבינה צבע מועדף: סגול וטורקיז חיה מועדפת: פרה חיית מחמד [אם יש]: כלבה מהממת ספורט מועדף: כלום מספר מזל: 6 ספר: למרות על האכזבות סרט דיסני מועדף: מולאן ומלך האריות סרט: את מטורפת אתה חתיך שחקנ\ית: ג'ניפר אניסטון זמר\ ת: אביב גפן סדרה מעודפת: The O.C מקצוע אהוב: מתמטיקה מקצוע שנוא: ספרות מקום בעולם: פריז הדבר שהכי מעציב אותך: חורפ הדבר שהכי משמח אותך: קיצ המעשה הכי נועז שעשית: לא עשיתי כלוםם .. המעשה הכי טיפשי שעשית: נולדתי ? פריט לבוש מועדף: גופיה מהממת מ - NO NAME ההמצאה של כל הזמנים: טלפון ושוקולד עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: קיצ את\ה מאמינ\ה בגורל? כן איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב? השיר שלנו - אביב גפן את\ה מאמינ\ה באלוהים? כה גלידה- בכוס או בוופל? בכוס שקיעה או זריחה? זריחה בליינד דייט- בעד או נגד? נגד ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס בזבזנ\ית או חסכנ\ית? בזבזנית מלפפון או עגבניה? מלפפון קור או חום? חום לישון או לקום? לקום חוף או הרים? חופ קרמבו- וניל או שוקו? שוקו תות או בננה? תות חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה שיר שגורם לך לצחוק: את דומה לכלב שיר שגורם לך לבכות: אור הירח השיר של כל הזמנים: אור הירח שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: אין שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: בשמלה אדומה של מופע הארנבות של ד"ר קספר שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: מיליארד טועים שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: ני יורק - רפיח שמות החברים הכי טובים שלך: ירדן, רון , מיכל הגלידה הכי טעימה? שוקולד מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? נדיבות אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה? כן כמה אחים ואחיות יש לך? אח ו-2 אחיות אם לא היו קוראים לך _____ איך היית רוצה שיקראו לך? מיכל אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? עם אח שלי כי הוא ממש חמודד מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מצחצחת שיניים מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? רואה טלויזיה מה התחביבים שלך? מחשב , לצייר, לקרוא ספרים את מי היית לוקח\ת לאי בודד? אמא שלי מה היית לוקח\ת לאי בודד? טלפון כדי לצאת משם מה הסגנון לבוש שלך? ל'יודעת אין סיגנון 1 איך היית מגדיר את עצמך? ל'יודעת באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות? NO NAME, FOX, TNT מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? רבתי עם אנשים אחרים בגללו מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? למות כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? בגדים, פלאפון אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? פרה מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? בוקר אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה? חתיך, מפנק, חמוד מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? עוד בגדים מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] : ערב אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? שוקולד מהו החפץ הכי חשוב לך? פלאפון מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? ולמה הוא היה מיוחד בעיניך? סבתא שלי כי היא מיוחדת מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? תחילת שנה האם חשבת פעם להתאבד? כה מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? לא זוכרת מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? היום מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? שהייתי מיוחדת מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל? לאכול ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? מדונה בפריז אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב? קיבלת מיליון דולר אם היית יכול לחזור אחרוה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה? ימי הבניים ולא הייתי משנה כלום אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? פריז את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? לא היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים? לא אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו? למה נירא לך שאני יכתוב מכתב בבקבוק ויחכה שהוא יגיע לאנשהו?! אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות? מולאן ממולאן על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד? על מי שכתב אותו וכמה הוא משועמם כמוני שעניתי עליו

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif שלי.... נקווה שיהיה לי כוח ל

ענות על הכל: שם:רותם גיל: בפברואר 12 {לא סובלת לומר 11 וחצי} תאריך לידה: 23.2.1993 כינוי: צ'ומפי או רותמל'ה תכונה טובה: אני יודעת להיות חברה טובה. תכונה רעה: לפעמים אני חושבת רק על עצמי... חולשה: - אובססיות:- פאדיחה: שהייתי בת 5 נסעתי עם אמא שלי לסופר ולרגע איבדתי אותה אז ראיתי אישה אחרת שנראית מאחורה כמוה ומשכתי אותה וחיבקתי אותה, בסוף גיליתי שזו לא אמא שלי... משאלה: שאני יהיה בריאה, מאושרת ועשירה תמיד! זיכרון רע: - זיכרון טוב: - זיכרון הילדות הכי חזק שלך: שגרתי בבחן בדירה של חדר אחד, אני, אבא שלי, אמא שלי ו2 האחיות שלי, אפילו לא היה סלון והיה רק שירותים אחד והיינו צריכים לשלם 2000 ש"ח כל שבוע על הדירת חדר המסכנה... געגוע: לחברה שלי שהכרתי בטיסה לקפריסין... פחד: שידביקו לי סטיגמה. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: - קמיע [אם יש]: - החג האהוב עליך: פסח {בזכות החופש} אוכל מועדף: ספגטי בולונז המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: חומוס, טחינה, אגוזים, כרוב אדום, פקאנים, בוטנים ועוד... אני לא אוהבת הרבה דברים... שתיה מועדפת: ספרייט סוון אפ. קינוח מועדף: גלידה ממתק מועדף: שוקולד {יאמממממייי} עוגה מועדפת: עוגת ביסקוויטים עם קצפת. צבע מועדף: כתום. חיה מועדפת: כלב חיית מחמד [אם יש]: בובי {booby} שלי... הכלב הכי חמוד בעולםם... ספורט מועדף: מחניים {אני לא סובלת ספורט אבל זה הדבר היחיד שאני קצת אוהבת בכל המקצוע הדפוק הזה} מספר מזל: 7 {שיהיה...} ספר: המפקדת הקטנה ורק לא בחגורה... כרגע אני קוראת את אורי ומאוד נהנית... סרט דיסני מועדף: מולאן סרט: שחקי אותה מותק ושישי הפוך. שחקנ\ית: - זמר\ ת: maroon 5 סדרה מעודפת: ראש גדול, פלורסיינטה והסוד של לאורה. מקצוע אהוב: לשון, ספרות כל מה שקשור בכתיבה ואנגלית. מקצוע שנוא: יש הרבה: ספורט, טימטומטיקה {מתמטיקה} וגיאוגרפיה. מקום בעולם: קפריסין {המקום היחיד שהייתי בו} הדבר שהכי מעציב אותך: לראות את חברה שלי עדן עצובה ומדוכאת. הדבר שהכי משמח אותך: שמחבקים אותי {האמת שתלוי מי} המעשה הכי נועז שעשית: - המעשה הכי טיפשי שעשית: - פריט לבוש מועדף: T shirt ההמצאה של כל הזמנים: מחשב עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: חורףףף.... את\ה מאמינ\ה בגורל? ממש אבל ממש לא!! איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב? this love של maroon 5 את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן. גלידה- בכוס או בוופל? בוופל, תלוי איזה... שקיעה או זריחה? שקיעה... בליינד דייט- בעד או נגד? - ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס... ברור!! בזבזנ\ית או חסכנ\ית? אני בזבזנית אבל מנסה לחסוך עכשיו... מלפפון או עגבניה? עגבניה קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו- וניל או שוקו? וניל תות או בננה? בננה חולצה מכופתרת או רגילה? חולצה רגילה שיר שגורם לך לצחוק: - שיר שגורם לך לבכות: - השיר של כל הזמנים: this love שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: - שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: - שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: מה זה השאלות האלה? זה מה שאתם רוצים לאחל לי? שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר:- שמות החברים הכי טובים שלך: עמית, ענבל וליאור ועדן. הגלידה הכי טעימה? ריבת חלב עם וניל. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? שהיא יודעת להיות חברה. אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה? מאמינה. כמה אחים ואחיות יש לך? 2 אחיות תאומות. אם לא היו קוראים לך _____ איך היית רוצה שיקראו לך? מאי אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? ברור... האחיות שלי הם הכי חמודות בעולם!!! מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? הולכת לשירותים. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? מכבה טלוויזיה. מה התחביבים שלך? לרקוד, לשיר, לשחק במחשבבבב.... את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את אמא, אבא, האחיות שלי והחברה הכי טובה שלי. מה היית לוקח\ת לאי בודד? מחשב... ברור..., טלוויזיה {שלא יהיה משעמם}, מערכת סטריאו {איך לא?}, מים ואוכל כמובן!! מה הסגנון לבוש שלך? תלוי לאן... איך היית מגדיר את עצמך? חברה טובה. באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות? הוניגמן. מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? האמת שאין... יש הרבה דברים שעשיתי אבל לא מטורפים... מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? - כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? מחשב, סתם לא.. אממ.... אני ייקח את כל הבית אם יהיה צריך, זה מה שבטוח... אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? כלב מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה? חתיך כמובן, חכם, שאני יימצא איתו שפה משותפת ואאמממ... לא יודעת... מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? חדר חדש עם מיטה ענקית, ארון ענק, כריות של לבבות ומלא פוסטרים של נינט... מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] : צהריים. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? מה זו השאלה הזו?? מהו החפץ הכי חשוב לך? הארון בגדים שלי וכמובן המחשב... מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? אני מעדיפה לא לדבר על זה... ולמה הוא היה מיוחד בעיניך? כי הוא יודע להיות ידיד טוב והוא תמיד נותן לי עצות, מספר לי קצת מהחוויות שלו וכי הוא פשוט ג'נטלמן חמוד... מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? לפני שבוע... הייתי מתנדבת בספרייה ולפני חודש הייתי מתנדבת במחשבים בבצפר לעזור לילדים של המועדונית. האם חשבת פעם להתאבד? האמת? לא.... אתמול קצת עשיתי קונצים בצ'ט אבל מישהו חמודדדדד הציל את חיי מה שנקא... חח... המבין יבין... מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? אין לי מושג.. אני לא מדברת עם זרים. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? אמא שלי... פחח... מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? תגידו אתם כבר רוצים שאני ימות או מה?? אני לא עונה על השאלה הזו... מי יודע.. אני רק בת 12 {כמעט.. פחחח... לא משנה} מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל? לא יודעת.. שניהם באותה מידה. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם עדן חברה שלי בחו"ל. אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב? מאיפה לי? אם היית יכול לחזור אחורה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה? הייתי חוזרת לתקופה שההורים שלי נולדו ולעשות שתיהייה כבר טלוויזיה צבעונית עם מסכי פלזמה. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? קפריסין. את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? אין לי מושג... אם זה מישהו שאני באמת באמת באמת אוהבת אני יציל את חייו וימות... פשוט תלוי מי זה... היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים? לא זה ולא זה. אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו? ה-צ-י-ל-ו-.... אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות? הייתי רוצה להיות הנערה בסרט "שישי הפוך". על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד? על... אמממ... בעלי לעתיד {המבין יבין}. אני לא מאמינה שעניתי על כל השאלות... טוב כי משעמם לי ואין אף אחד באיסי ובמסנג'ר .

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif שלי.... נקווה שיהיה לי כוח ל

אוכל מועדף: ספגטי בולונזענות על הכל: שם:רותם גיל: בפברואר 12 {לא סובלת לומר 11 וחצי} תאריך לידה: 23.2.1993 כינוי: צ'ומפי או רותמל'ה תכונה טובה: אני יודעת להיות חברה טובה. תכונה רעה: לפעמים אני חושבת רק על עצמי... חולשה: - אובססיות:- פאדיחה: שהייתי בת 5 נסעתי עם אמא שלי לסופר ולרגע איבדתי אותה אז ראיתי אישה אחרת שנראית מאחורה כמוה ומשכתי אותה וחיבקתי אותה, בסוף גיליתי שזו לא אמא שלי... משאלה: שאני יהיה בריאה, מאושרת ועשירה תמיד! זיכרון רע: - זיכרון טוב: - זיכרון הילדות הכי חזק שלך: שגרתי בבחן בדירה של חדר אחד, אני, אבא שלי, אמא שלי ו2 האחיות שלי, אפילו לא היה סלון והיה רק שירותים אחד והיינו צריכים לשלם 2000 ש"ח כל שבוע על הדירת חדר המסכנה... געגוע: לחברה שלי שהכרתי בטיסה לקפריסין... פחד: שידביקו לי סטיגמה. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: - קמיע [אם יש]: - החג האהוב עליך: פסח {בזכות החופש} המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: חומוס, טחינה, אגוזים, כרוב אדום, פקאנים, בוטנים ועוד... אני לא אוהבת הרבה דברים... שתיה מועדפת: ספרייט סוון אפ. קינוח מועדף: גלידה ממתק מועדף: שוקולד {יאמממממייי} עוגה מועדפת: עוגת ביסקוויטים עם קצפת. צבע מועדף: כתום. חיה מועדפת: כלב חיית מחמד [אם יש]: בובי {booby} שלי... הכלב הכי חמוד בעולםם... ספורט מועדף: מחניים {אני לא סובלת ספורט אבל זה הדבר היחיד שאני קצת אוהבת בכל המקצוע הדפוק הזה} מספר מזל: 7 {שיהיה...} ספר: המפקדת הקטנה ורק לא בחגורה... כרגע אני קוראת את אורי ומאוד נהנית... סרט דיסני מועדף: מולאן סרט: שחקי אותה מותק ושישי הפוך. שחקנ\ית: - זמר\ ת: maroon 5 סדרה מעודפת: ראש גדול, פלורסיינטה והסוד של לאורה. מקצוע אהוב: לשון, ספרות כל מה שקשור בכתיבה ואנגלית. מקצוע שנוא: יש הרבה: ספורט, טימטומטיקה {מתמטיקה} וגיאוגרפיה. מקום בעולם: קפריסין {המקום היחיד שהייתי בו} הדבר שהכי מעציב אותך: לראות את חברה שלי עדן עצובה ומדוכאת. הדבר שהכי משמח אותך: שמחבקים אותי {האמת שתלוי מי} המעשה הכי נועז שעשית: - המעשה הכי טיפשי שעשית: - פריט לבוש מועדף: T shirt ההמצאה של כל הזמנים: מחשב עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: חורףףף.... את\ה מאמינ\ה בגורל? ממש אבל ממש לא!! איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב? this love של maroon 5 את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן. גלידה- בכוס או בוופל? בוופל, תלוי איזה... שקיעה או זריחה? שקיעה... בליינד דייט- בעד או נגד? - ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס... ברור!! בזבזנ\ית או חסכנ\ית? אני בזבזנית אבל מנסה לחסוך עכשיו... מלפפון או עגבניה? עגבניה קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו- וניל או שוקו? וניל תות או בננה? בננה חולצה מכופתרת או רגילה? חולצה רגילה שיר שגורם לך לצחוק: - שיר שגורם לך לבכות: - השיר של כל הזמנים: this love שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: - שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: - שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: מה זה השאלות האלה? זה מה שאתם רוצים לאחל לי? שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר:- שמות החברים הכי טובים שלך: עמית, ענבל וליאור ועדן. הגלידה הכי טעימה? ריבת חלב עם וניל. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? שהיא יודעת להיות חברה. אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה? מאמינה. כמה אחים ואחיות יש לך? 2 אחיות תאומות. אם לא היו קוראים לך _____ איך היית רוצה שיקראו לך? מאי אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? ברור... האחיות שלי הם הכי חמודות בעולם!!! מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? הולכת לשירותים. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? מכבה טלוויזיה. מה התחביבים שלך? לרקוד, לשיר, לשחק במחשבבבב.... את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את אמא, אבא, האחיות שלי והחברה הכי טובה שלי. מה היית לוקח\ת לאי בודד? מחשב... ברור..., טלוויזיה {שלא יהיה משעמם}, מערכת סטריאו {איך לא?}, מים ואוכל כמובן!! מה הסגנון לבוש שלך? תלוי לאן... איך היית מגדיר את עצמך? חברה טובה. באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות? הוניגמן. מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? האמת שאין... יש הרבה דברים שעשיתי אבל לא מטורפים... מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? - כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? מחשב, סתם לא.. אממ.... אני ייקח את כל הבית אם יהיה צריך, זה מה שבטוח... אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? כלב מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה? חתיך כמובן, חכם, שאני יימצא איתו שפה משותפת ואאמממ... לא יודעת... מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? חדר חדש עם מיטה ענקית, ארון ענק, כריות של לבבות ומלא פוסטרים של נינט... מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] : צהריים. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? מה זו השאלה הזו?? מהו החפץ הכי חשוב לך? הארון בגדים שלי וכמובן המחשב... מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? אני מעדיפה לא לדבר על זה... ולמה הוא היה מיוחד בעיניך? כי הוא יודע להיות ידיד טוב והוא תמיד נותן לי עצות, מספר לי קצת מהחוויות שלו וכי הוא פשוט ג'נטלמן חמוד... מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? לפני שבוע... הייתי מתנדבת בספרייה ולפני חודש הייתי מתנדבת במחשבים בבצפר לעזור לילדים של המועדונית. האם חשבת פעם להתאבד? האמת? לא.... אתמול קצת עשיתי קונצים בצ'ט אבל מישהו חמודדדדד הציל את חיי מה שנקא... חח... המבין יבין... מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? אין לי מושג.. אני לא מדברת עם זרים. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? אמא שלי... פחח... מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? תגידו אתם כבר רוצים שאני ימות או מה?? אני לא עונה על השאלה הזו... מי יודע.. אני רק בת 12 {כמעט.. פחחח... לא משנה} מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל? לא יודעת.. שניהם באותה מידה. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם עדן חברה שלי בחו"ל. אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב? מאיפה לי? אם היית יכול לחזור אחורה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה? הייתי חוזרת לתקופה שההורים שלי נולדו ולעשות שתיהייה כבר טלוויזיה צבעונית עם מסכי פלזמה. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? קפריסין. את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? אין לי מושג... אם זה מישהו שאני באמת באמת באמת אוהבת אני יציל את חייו וימות... פשוט תלוי מי זה... היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים? לא זה ולא זה. אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו? ה-צ-י-ל-ו-.... אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות? הייתי רוצה להיות הנערה בסרט "שישי הפוך". על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד? על... אמממ... בעלי לעתיד {המבין יבין}. אני לא מאמינה שעניתי על כל השאלות... טוב כי משעמם לי ואין אף אחד באיסי ובמסנג'ר .

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif שעה ואפילו יותר.. התחלתי לרש

ום את המכתב ב-8 וסיימתי ב-9 ועשרה... פחחחחחח.... על כל שאה גם חשבתי פעמיים לפמני שאני רושמת...

שלי:

שם: אדוה (שם משפחה - חסוי) גיל: 14 וקצת תאריך לידה: 7.11.1990 כינוי: אדוונת תכונה טובה: (וסליחה שאני לא צנועה) : אני חכמה (אמרו לי), ואני שאפתנית ויכולה להגשים את השאיפות שלי... (עשו לנו את זה בחוג תיאטרון) תכונה רעה: אני בונה חברויות בקלות וככה גם הורסת אותן. חולשה: שונאת שקרנים... אובססיות: אין (?) פאדיחה: אה... החלקתי המדרגות בבית ספר שלי... משאלה: אני לא חושבת שמה שאני רוצה נקרא "משאלה"... אני פשוט רוצה מורה אחרת! זיכרון רע: שברתי את האף... (אווץ') זיכרון טוב: הנשיקה הראשונה... זיכרון הילדות הכי חזק שלך: אה... נראה לי ש: קיבלתי מדלייה במירוץ אופניים! געגוע: לחתולה הראשונה שלי... פחד: אה... לא נראה לי שאני פוחדת ממשהו כ"ך... את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: למה שיקרת? קמע [אם יש]: אה... טבעת שקיבלתי מאמא שלי... החג האהוב עליך: אני אוהבת את כל החגים! אוכל מועדף: האוכל של אמא... המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: דגים (בעעעע) שתיה מועדפת: מים קינוח מועדף: קינוח עם הרבה שוקולד (לא משנה באיזה סוג, רק שוקולד) ממתק מועדף: אה... צ'יטוס? עוגה מועדפת: עוגת שוקולד חמה שאני מכינה... יאמי צבע מועדף: כחול חיה מועדפת: חתולים חיית מחמד [אם יש]: חתולה, 'מיץ' ספורט מועדף: גלגלי ענק... אחלה ספורט... מספר מזל: 3 ספר: "יש ילדים זיג-זג" סרט דיסני מועדף: חולה על סרטי דיסנייייי! לא משנה איזה! סרט: אה... אני חובבת סרטים אז יש מלא... שחקנ\ית: שחקני ראש גדול! (בלי להתחנף...) זמר\ ת: זמר: סקעת!!! זמרת: נינט!!! סדרה מעודפת: ראש גדול (שוב, בלי להתחנף) מקצוע אהוב: בבית ספר? אתם תשנאו אותי אבל: מתמתיקה (!!!) כי אני טובה בזה... (צנועה שכמותי...) מקצוע שנוא: חינוך (בעעעעע) מקום בעולם: איטליה... הדבר שהכי מעציב אותך: האהוב שלי... (כי אני לא יודעת מה קורה אצלו...) הדבר שהכי משמח אותך: האהוב שלי... (כי הוא הכי בעולם!) המעשה הכי נועז שעשית: קפצתי בנג'י (!!) המעשה הכי טיפשי שעשית: שעשיתי "פוווו" (כדי לקרר) למרק והוא נשפך עליי! חחח פריט לבוש מועדף: בגדי מעצבים שקנינו באיטליה... ההמצאה של כל הזמנים: אם יהיה: מכונת זמן! עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: סתיו, אביב את\ה מאמינ\ה בגורל? בטח! איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב? מי אוהב אותך יותר ממני (בלשון נקבה...) שיר מדהים! את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן גלידה- בכוס או בוופל? וופל... הגלידה של "אלדו" הכי טעימה! שקיעה או זריחה? שקיעה, זה יותר מיוחד בליינד דייט- בעד או נגד? נגד, צריך לצאת עם מישהו שאוהבים ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס, תלוי איזה בזבזנ\ית או חסכנ\ית? ככה ככה מלפפון או עגבניה? מלפפון (לא אוהבת עגבניות...) קור או חום? משהו באמצע.... אבל עדיף קור כי אז אפשר ללבוש עוד שכבות ואם חום אז אי אפשר להוריד את כל הבגדים... לישון או לקום? לקום... חוף או הרים? תלוי מתי קרמבו- וניל או שוקו? וניל... יאמי... תות או בננה? תות חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה שיר שגורם לך לצחוק: את השיר בפרסומת של "וויאט יופלה" שיר שגורם לך לבכות: לא נראה לי שיש, אם יהיה זה בטח שיר על אהבה חד צדדית... השיר של כל הזמנים: אה... לא יודעת, חולה על מוזיקה שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: אני חושבת עליו כל הזמן אז... כל שיר! שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: "מי אוהב אותך יותר ממני" שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: לא רוצה לחשוב על זה! (זה לא שם של שיר) שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: אין... שמות החברים הכי טובים שלך: טל, לילך הגלידה הכי טעימה? גלידה וופל בלגי... מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? התמיכה והנאמנות שלהן... אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה? כן, זה קרה לי! כמה אחים ואחיות יש לך? 2 אחיות אם לא היו קוראים לך _____ איך היית רוצה שיקראו לך? אני מרוצה מהשם שי: אדוה! אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? כן, עם אחותי הגדולה, כי אנחנו ממש נפשות תאומות, חחח... ואחותי הקטנה לא כי היא מעצבנת! מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מכבה את השעון המעורר מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? חושבת על ____ מה התחביבים שלך? זה בטח ישמע משעמם אבל זה ממש לא! אני ב"אורטנכיון" זה כזה מן חוג למתקדמים במתמטיקה, וזכינו מקום 1 בתחרות הארצית! תנו כבוד! את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את האהוב המאמי שלי ____! מה היית לוקח\ת לאי בודד? תמיד כששואלים אותי את זה אני נתקעת! מה הסגנון לבוש שלך? חולצת טריקו וג'ינס איך היית מגדיר את עצמך? חברה טובה, תלמידה מצויינת (צנועה...חחח) באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות? הוניגמן מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? אה... שתיתי קטשופ... ומאז אני לא אוהבת קטשוט (חוץ מעל צ'יפס ונקניקיות) מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? לא יודעת, לשתות מיונז? חחח, לא יודעת, תלוי עד כמה הוא חשוב לי. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? בגדים, פלאפון, תמונה שלי עם החברות, יומן אישי, ספר... אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? לא יודעת, אני אוהבת להיות בת אדם! מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? שוב: תלוי מתי! אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה? כמו מי שאני מאוהבת בו בו! נחמד, מצחיק, חבר טוב... עוד ועוד... מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? דובי גדול שמחזיק לב... מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים]: אה, אני אוהבת את כל הארוחות... אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? למה שאני אהיה מוצאת להורג? מהו החפץ הכי חשוב לך? היומן האישי שלי... מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? ולמה הוא היה מיוחד בעיניך? לא יודעת, החברות שלי נורא מיוחדות ו____ נורא מיוחד! מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? אה... לפני שבוע עשינו מבצע "נקה את הבית ספר"... טחחח האם חשבת פעם להתאבד? לא........ חס וחלילה! מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? אני לא מדברת עם זרים! אבלביום כיפור עזרתי עם החברות שלי לילד קטן שאיבד את אמא שלו... מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? אני אומרת למשפחה שלי שאני אוהבת אותם לעיתים קרובות! מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? אני ממש לא רוצה לחשוב על מוות! מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל? אני אוהבת לבשל וגם לאכול.. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם ____ בים... אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב? ש____ אוהב אותי! אם היית יכול לחזור אחרוה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה? אני לא יודעת... אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? ממש אין לי מושג! את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? אני לא חושבת על מוות! אמרתי אתזה כבר! היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים? מתחת למים, לא על הירח! הירח יבש מדי! אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו? אני מאוהבת (לא נמאס... חחח) אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות? אריאל מ"בת הים הקטנה" על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד? על ____ כי אני ממש ממש ממש אוהבת אותו! מי הצליח לקרוא עד כאן?

LiiMoRiT

New member
רק את החלק הראשון...

שם: לימור גיל: 13 תאריך לידה: 17.11.91 עיר: קרית אונו כינוי: לימי פאדיחה: מממ...יש הרבה... משאלה: גם יש הרבה... זיכרון הילדות הכי חזק שלך: טים הכלב... געגוע: ליסודי.. פחד: עכבישים ג'וקים וכל אלה... החג האהוב עליך: פסח אוכל מועדף: פנקיק המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: ארבה.. שתיה מועדפת: קולה קינוח מועדף: גלידה ממתק מועדף: במבה עוגה מועדפת: ריבת חלב צבע מועדף: כחול חיה מועדפת: כלב חיית מחמד [אם יש]: דגים... ספורט מועדף: כדורגל מספר מזל: 2 ספר: ממ...אין... סרט דיסני מועדף: מלך האריות...אם זה שלהם סרט: חתיכה בהפתעה שחקנ\ית: אין אחת מעודפת... זמר\ ת: ג'סטין סדרה מעודפת: שנות השבעים השיר שלנו...ועוד כמה... מקצוע אהוב: ספורט...נחשב? מקצוע שנוא: מתמטיקה מקום בעולם: ישראל הדבר שהכי מעציב אותך: סרט עצוב.. הדבר שהכי משמח אותך: אחותי שהיא צוחקת המעשה הכי נועז שעשית: לא מצליחה לחשוב על אחד... המעשה הכי טיפשי שעשית: אותו דבר פריט לבוש מועדף: ג'נס ההמצאה של כל הזמנים: מחשב.. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: אביב את\ה מאמינ\ה בגורל? לא איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב? מממ...מי אוהב אותך יותר ממני?? את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן גלידה- בכוס או בוופל? וופל שקיעה או זריחה? שקיעה בליינד דייט- בעד או נגד? בעד...אבל אני לא ילך לזה... ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס בזבזנ\ית או חסכנ\ית? בזבזנית מלפפון או עגבניה? עגבניה קור או חום? חום

התשובות שלי!../images/Emo26.gif

שם: מיקה גיל:15 וחצי תאריך לידה:8.5 כינוי:מיקמיק קטנטנה תכונה טובה:כנה תכונה רעה:שכחנית חולשה:בנים יפים אובססיות :הישרדות פדיחה: לא זוכרת משאלה:לפגוש את איתן זון מהישרדות זכרון עצוב:כששסבא שלי נפטר... זכרון שמח:אממ כשעשו לי מסיבת הפתעה געגוע:לאח שלי בניו יורק פחד:לאבד מישהו מהמשפחה משפט שאני לא רוצה לשמוע:את לא עושה קעקוע עד גיל 18 קמיע:תחתונים חח חג אהוב:פורים מאכל אהוב:ספגטי מאכל שנוא:מיונז איכסססססס שתייה מועדפת:אייס וניל קינוח מועדף:קצפת ממתק מועדף:כיף כף עוגה מועדפת:שוקולד צבע:לבן חיה אהובה:דגים חיית מחמד:אין ספורט אהוב:כדורעף וכדורגל מספר מזל:9 ספר:אנגוס חוטיני ונשיקות חזיתיות סרט מצוייר:מלך האריות סרט:טיטאניק שחקן:פירס ברוסנן זה שמשחק את ג'יימס בונד זמר:ג'סטין טימברלייק תוכנית אהובה:האדומות שיעור אהוב:אומנות שיעור שנוא:חשבון היסטוריה תנך מקום אהוב:לונדוןןן רגעים עצובים:יש מלאאא רגעים שמחים:יש מלאאאא המעשה הכי נועז:גנבתי פירסינג המעשה הכי טיפש:גנבתי פירסינג מכנס או ג'ינס:ג'ינס החפץ הכי אהוב:פלאפוןןן העונה הכי אהובה:קיץ מאמינה בגורל:כן את\ה מאמינ\ה באלוהים? בטח גלידה- בכוס או בוופל?בוופל שקיעה או זריחה?שקיעה בליינד דייט- בעד או נגד?נגד ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס בזבזנ\ית או חסכנ\ית? בזבזנית מלפפון או עגבניה? מלפפון קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו- וניל או שוקו? וניל תות או בננה? תות חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה שיר שגורם לך לצחוק: דויד אוהב אותך שיר שגורם לך לבכות: לא יודעת השיר של כל הזמנים: מולאן רוז שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת:יה של אשר שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך:לא יודעת שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: לא יודעת הגלידה הכי טעימה? וניל מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך?צחוק, אמינות אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה? כן כמה אחים ואחיות יש לך? 2 אחים אם לא היו קוראים לך _____ איך היית רוצה שיקראו לך? מאיה אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? כן בגלל שהוא חתיךךך מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר?חוזרת לישון מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? מכבה את הפלאפון מה התחביבים שלך? טלויזיה חברות את מי היית לוקח\ת לאי בודד?את הראל מויאל מה היית לוקח\ת לאי בודד? דיסקמן מה הסגנון לבוש שלך? ג'ינס וחולצה איך היית מגדיר את עצמך?מתוקה באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות? לי קופר מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? אמממממממ אין לי שמץ מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? לא יודעת כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית?בגדים אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? כלב מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?ערב אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה?יפה ומתוק מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? 10000000000000000 שקל מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] :ערב אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? מקדונלנס מהו החפץ הכי חשוב לך? ממ לא יודעת מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? ולמה הוא היה מיוחד בעיניך? הראל מויאל כי הוא נשמה מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? לפני כמה ימים תרמתי 100 שקל לנזקקים האם חשבת פעם להתאבד?לא חס וחלילה מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? ממ לא יודעת מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? היום אתמול בכל יום מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? לא יודעת מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל? לאכול ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם הראל מויאל בבית שלו אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב? יש לך טיסה חינם ללונדון אם היית יכול לחזור אחרוה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה?אממ לא יודעת אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה?לונדון את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?תלוי לא יודעת היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים? על הירח אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו? אני מיקה בוא ותחפש אותי אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות? באז מצעצוע של סיפור על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד?על אשר הזמר חחח

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifתשובות../images/Emo41.gif

שם: הילה אבוקסיס גיל: 15.4 תאריך לידה: 06.08.1989 כינוי: ללי תכונה טובה: מצחיקה וחברמנית תכונה רעה: עקשנית חולשה: ביצת הפתעה קינדר! אובססיות: המממ...ראש גדול! פאדיחה: כשהייתי בבצפר ראיתי ילדה אחת מנופפת לשלום ונופפתי לה בחזרה. בסוף הסתבר שהיא נופפנ לחברה שלה שעומדת מאחוריי. משאלה: שתהיה לי משפחה וחיים מוצלחים! זיכרון רע: סבא מת
זיכרון טוב: הבת מצווה שלי שנסעתי לח"ול! זיכרון הילדות הכי חזק שלך: כשהייתי קטנה איך שאחותי נולדה! געגוע: סבא! פחד: מוות ורוחות רפאים. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: איך שאימא אומרת "יאללה ללי תעשי ש.ב" זה עושה לי צמרמורת
! קמיע [אם יש]: המממ..השרשרת מזל שלי? החג האהוב עליך: פסח בגלל החופש ופורים בגלל הכיף! אוכל מועדף: ג'אנק פוד וספגטי! המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: חצילים ואוכל לא אכיל (כמו חרא..)! שתיה מועדפת: ספרייט! קינוח מועדף: הממ..בוא נגיד שסלט פירות! ממתק מועדף: האבקה הזאת שמתפוצצת בפה בטעמים שונים ומסטיק בזוקה! עוגה מועדפת: אני לא מעריצה גדולה של דברים מתוקים מאוד אבל..בוא נגיד את העוגה הזאת..טוב אנלא יודעת איך להסביר אותה אז יש לי עוד עוגה-עוגת פקאן! צבע מועדף: ורוד צעקני, תכלת פסטל וצבעי מתכת חיה מועדפת: חתולים, כלבים ושפנפנים/ארנבות! חיית מחמד [אם יש]: כלב-מקס וחתלתולה-ג'יין ספורט מועדף: שחיה, ריקוד וכדורסל מספר מזל: 8 ספר: קומיקס-"זבנג" ספר-"העולם, הישבן שלי ועוד דברים גדולים ועגולים" חחח
סרט דיסני מועדף: פיקסאר-צעצוע של סיפור.. סרט: טרילוגית אמריקן פאי ומת לצעוק! שחקנ\ית: אלמה בן-זאב! זמר\ ת: נינט טייב! סדרה מעודפת: ראש גדול (ברור!) מקצוע אהוב: תקשורת ופסיכולוגיה מקצוע שנוא: אלגברה (מ-ש-ע-מ-ם!) מקום בעולם: ניו יורק, אמריקה! הדבר שהכי מעציב אותך: בגידות, אכזבות וכשמישהו שאתה אוהב כבר לא איתך הדבר שהכי משמח אותך: אהבה+נשיקה ראשונה, כשמשהו שמאוד אוהבים/מקווים לו מתממש המעשה הכי נועז שעשית: כשנסענו לטיול קאמפינג אחותי הקטנה נאבדה והיינו צריכים לחפש אותה, כשאני ואחותי הגדולה חיפשנו אותה מצאנו בית נטוש, נכנסנו לבית ושם מצאנו אותה. זה היה מפחיד! המעשה הכי טיפשי שעשית: 'שערוריית' התמונות בפורום חחח... פריט לבוש מועדף: חצאית מיני וחולצה מעוצבת ההמצאה של כל הזמנים: מכונית, מחשב וטלויזיה! עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: אביב! את\ה מאמינ\ה בגורל?: Yes, I do! איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב?: שיר עצוב רומנטי-ים של דמעות. שיר שמח רומנטי-שכחתי איך קוראים לשיר אחד של אנריקה איגלסיאס.. את\ה מאמינ\ה באלוהים?: ב-רור! גלידה- בכוס או בוופל?: כוס! שקיעה או זריחה?: שקיעה! בליינד דייט- בעד או נגד?: נגד! למרות שזה די מסקרן.. ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס! בזבזנ\ית או חסכנ\ית? עד עכשיו-בזבזנית! מעכשיו-חסכנית! מלפפון או עגבניה?: עגבניה! קור או חום?: חום! לישון או לקום?: לישון! חוף או הרים?: חוף! קרמבו- וניל או שוקו?: וניל! תות או בננה?: תות! חולצה מכופתרת או רגילה?: רגילה! שיר שגורם לך לצחוק: השירים הותיקים של אמינם! שיר שגורם לך לבכות: שירים רומנטיים משמחים עד דמעות (כל מיני) השיר של כל הזמנים: The Final CountDown2000 של Europe! שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: מהשירים של אנריקה איגלסיאס! שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: הממ...לא יודעת שיר אבל יודעת ז'אנר-גלאם פופ, האוס, דאנס וטראנס! שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: לא יודעת... שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: My Prerogative של בריטני ספירס!

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifהמשך../images/Emo26.gif

שמות החברים הכי טובים שלך: מלי (אני והיא החברות הכי טובות, ובגלל שהכינוי שלי הוא ללי אז שתינו מלי וללי! חיחי...), ג'סיקה, עינב, נאור, אלין, ספירוש המאמית, מני, סתיו, נירלב ולירון! הגלידה הכי טעימה?: Crunch! מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך?: יופי (חחח..), הומור, אופי טוב, עקשנית (לפעמים העקשנות משתלמת!), אכפתית ופ33תית! אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה?: לא, כי בדר"כ היא מתבססת בגלל היופי ולא האופי... כמה אחים ואחיות יש לך?: 3+אני! אחותי הגדולה לינת, אני-הילה, אחותי הקטנה שילת והאח הגדול עמרי! אם לא היו קוראים לך הילה איך היית רוצה שיקראו לך?: אלין כי לדעתי זה שם יפה! אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה?: כן, כי הם חתיכת אנשים משקיענים, המשפחה שלי הם קבוצת אנשים יצירתיים, העקשנות גדולה והם אכפתיים נורא! מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר?: מצחצחת שיניים, אוכלת ורואה טלויזיה מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? מתקלחת, מצחצחת שיניים ונומי נומי! מה התחביבים שלך? מחשב, טיוי, פלייסטיישן2, טיפוס, ציור, שירה, מוסיקה, ריקוד, תקשורת, משחק את מי היית לוקח\ת לאי בודד?: את החבר שלי אמיר ואת המשפוחה! מה היית לוקח\ת לאי בודד?: ת'טיוי ות'בית (חיחי).. מה הסגנון לבוש שלך?: ספורט אלגנט, טרנד, ג'ינס וחולצה/חצאית מיני איך היית מגדיר את עצמך?: מישהי שנונה ומופנמת, חברמנית, מצחיקה, אופי טוב, עקשנית, חסרת סבלנות, אכפתית ויצירתית! באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות?: הוניגמן! מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? בקאמפינג כשאחותי נאבדה (כבר כתבתי על זה, לא?) מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? לטפס על הר האוורסט! כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? הפריטים הקטנים, הדיסקמן, הלפ-טופ (מחשב נייד) וההורים (חחח...)! אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות?: חתולה, כי היא עדינה וחיה חיים טובים (חוץ מחתולות רחוב)... מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?: הבוקר, בימים שלא הולכים לבצפר זה כיף להתעורר כשבחלון יש מזג-אוויר שמשי ואוורירי (באביב בעיקר) ולא קר ולא חם! אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה?: גוף חטוב, עיניים חומות/כחולות, שיער חום/שטני, חטוב, 1.80 מטר גובה, 60 משקל, אכפתי, יצירתי, עקשני אבל לא מעל המידה, שנון ומופנם, חברמן, ביישן אבל לא יותר מידי, לא ממש מקובל בחברה בכדי שבנות לא ישחו אחריו אבל גם לא חננה כי אנלא סובלת חננות! חתיך, חבר טוב, שידע מה הבת זוג שלו אוהבת, רגיש אבל לא יותר מידי, בעל אותם תחומים (תחביבים וכו'...) כמו שלי ו..נראה לי שזה יספיק! מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] : צהריים וארוחות מיוחדות כמו במסיבות וכו'... אם היית מוצא\ת להורג(חס וחלילה טפו טפו טפו!), מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת?: ארוחת ג'אנק פוד מלאה! מהו החפץ הכי חשוב לך?: המממ...לא יודעת...הכרית שלי? מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? ולמה הוא היה מיוחד בעיניך?: מלי החברה שלי כי היא מאוד מיוחדת והיא כמו ה'חברה הכי טובה של כולם' והיא גם 'מלכת' הכיתה (אם ככה קוראים לזה בימינו, אז סבבה!) מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה?: בפרוייקט קטן שלי ושל חברה שלי לתרומה לאנשים נזקקים האם חשבת פעם להתאבד?: היתה פעם..לא זוכרת.. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר?:אמרתי את השעה לאיזו אישה חחח.. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע?: הכנתי ארוחת ערב למשפחה מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך?: "הילה אבוקסיס ז"ל (חס וחלילה!). אישה יפה, אכפתית, מאוד יצירתית, כיפית, מלאת אדרנלין. בחיים לא נשכח אותך!" מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל?: אני חולה על לבשל! ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה?: בח"ול עם המשפוחה! אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב?: "מזל טוב! זכית במיליארד דולר וכרטיס טיסה לאמריקה לגור! נהיית מפורסם!" אם היית יכול לחזור אחרוה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה?: לתקופת האייטיז, לא הייתי משנה כלום חוץ מהטרור והדברים השליליים..אני פשוט מזה מסוקרנת מהאייטיז! אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה?: ניו יורק, אמריקה/דנוור, אמריקה!!!!!!!!!!! את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?: לא. אם הוא חשוב לי כ"כ אז ברור שאנלא ארצה שהוא ימות! אז מה שנשאר זה שאני ימות..אז בסדר, בכל מקרה אני אמות מזקנה.. היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים?: לא כי אני טיפוס מסוקרן אבל רק מדברים טובים ולא מדברים שאולי יש להם חסרונות.. אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו?: "שלום לכם! אני הילה אבוקסיס! אני מיבשת אסיה! רציתי לכתוב לכם כי אני טיפוס יצירתי! אז..איך קוראים לכם ואיך מצאתם את המכתב?" אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות?: לא יודעת.. על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד?: על החבר שלי, אמיר!

noachips

New member
התשובות שלי לשאלון:)

שם: נועה גיל: עוד מעט 14 תאריך לידה:30.12.1990 כינוי: נועי, נועו'ש, נוני, נונו'ש, צ'יפסי, noacd, ncd וזהו נראה לי.. תכונה טובה: לא יודעת..=/ תכונה רעה:קנאית חולשה:אמ......... אובססיות: אמ... פאדיחה: יש הרבה... חח משאלה: שימותו פחות... שלא יהיה רעב אצל מישו בזמן שלי יש אוכל.. זיכרון רע: תאונת דרכים זיכרון טוב: אמ.. כל הטיולים בהיו לי.. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: אוסטרליה געגוע: סבא ז"ל פחד: נחשים את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: "אני שונאת אותך" קמיע [אם יש]: שרשרת לב.. החג האהוב עליך: כריסטמס (כן, כן... לא כולם שומרים רק על המסורת היהודים) אוכל מועדף: תפוחי אדמה המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: חצילים, חומוס, חרדל... שתיה מועדפת: מיצים.. קינוח מועדף: גלידה/עוגה ממתק מועדף: חטיפי שוקולד עוגה מועדפת: שוקולד, עוגת גבינה עם פירורים צבע מועדף: תכלת וורוד חיה מועדפת: חתול חיית מחמד [אם יש]: חתול ספורט מועדף: לא יודעת מספר מזל: 2, 12, 22 ספר: מלאאאאאאא יומני הנסיכה בעיקר.. סרט דיסני מועדף: לא יודעת סרט: יומני הנסיכה, של מרי-קייט ואשלי\, של הילארי דאף.. ולינדזי לוהאן.. מטילדה, מדליין שחקנ\ית: התאומות אולסן, הילארי דאף, לינדזי לוהאן. זמר\ ת: הילארי דאף סדרה מעודפת: של התאומות אולסן --> הכל! מקצוע אהוב: חקר חממה מקצוע שנוא: מדעים ומתמטיקה מקום בעולם: אוסטרליה הדבר שהכי מעציב אותך: לחשוב שלא אוהבים אותי.. הדבר שהכי משמח אותך: שמישו אומר לי שהוא אוהב אותי.. המעשה הכי נועז שעשית: אמ.......... לא יודעת המעשה הכי טיפשי שעשית: נתתי להורים שלי להוליד את אחי... פריט לבוש מועדף: ג'ינסים ההמצאה של כל הזמנים: מחשבבבבב עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: חורף!!! את\ה מאמינ\ה בגורל? בערך... איזה שיר היית מקדיש לבן אדם שאתה הכי אוהב? if tomorrow starts with out me את\ה מאמינ\ה באלוהים? לא.. גלידה- בכוס או בוופל? תלוי.. שקיעה או זריחה? זריחה בליינד דייט- בעד או נגד? לאנשים מסויימים אולי זה מתאים.. לי לא ג'ינס או סתם מכנס? מכנס - אבל לא גומי... בזבזנ\ית או חסכנ\ית? חסכנית יותר מידי.. מלפפון או עגבניה? מלפפון קור או חום? קור לישון או לקום? לקום חוף או הרים? הרים קרמבו- וניל או שוקו? וניל תות או בננה? תות חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה שיר שגורם לך לצחוק: השירים שהמצאנו בכיתה ה' על המורה שלנו... חח שיר שגורם לך לבכות: עור סיפור אחד של אהבה, אני הולך לבכות לך השיר של כל הזמנים: hey now - הילארי דאף שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: if tomorrow starts with out me שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: לא יודעת.. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: if tomorrow starts with out me שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: אין... שמות החברים הכי טובים שלך: סמדר, ענבר, עוד ענבר, קארין, הילה, דבורה, אדוה, יעל, אבישג... הגלידה הכי טעימה? שוקולד צ'יפס קוקיס מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? לא יודעת.. שהיא תמיד שם בשבילי.. אהבה ממבט ראשון- מאמינ\ה בזה? כן.. כמה אחים ואחיות יש לך? אחד... אם לא היו קוראים לך נועה איך היית רוצה שיקראו לך? מאיה או נטע אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? ממש לאאאאאאאאאאאאא מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? צועקת לאמא: "עוד עשר דקות" מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? קוראת ספר מה התחביבים שלך? אמ.. ספורט, התכתבות, מחשבים.. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את................. שם חסוי - ד. מה היית לוקח\ת לאי בודד? את ד. חחח ואת כל העולם מה הסגנון לבוש שלך? מכנסיים וחולצה.. איך היית מגדיר את עצמך? אמ... לא יודעת באיזה חנויות בגדים א\תה הכי אוהב לקנות\ להיות? טרגט (אוסטרליה) וול מראט (ארה"ב) מה היה הדבר הכי מטורף שעשית למען מישהו אחר? לא יודעת.. מה הדבר הכי מטורף שהיית מוכן\ה לעשות למען מישהו אחר? לא יודעת.. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? בגדים...... חחחח אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? חתול מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?בוקר אם היית יכול ליצור את הבן זוג\בת זוג המושלמ\ת, איך היית יוצר אותה? כמו ד. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? אמ.. דרך לפגוש את התאומות אולסן מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] : צהריים אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? תפוחי אדמה, ומלא ממתקים! מהו החפץ הכי חשוב לך? שרשרת לב..... מזהב אמיתי (קטנה) שקיבלתי בירושה מסבתא של סבתא.. מי הבנאדם הכי מיוחד שהכרת? ולמה הוא היה מיוחד בעיניך? ד.. כי ככה הכל פה טוב... (הוא לא מושלם, כי אין בנאדם מושלם.. אבל הוא הכי קרוב לזה) מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? אמ... לפני שבוע התרמתי.. האם חשבת פעם להתאבד? לא מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? אמ.. לא יודעת מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישהו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? ממזמן מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? לא יודעת.. מה אתה יותר אוהב? לאכול או לבשל? לאכול :) ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם ד, בכל מקום. או באוסטרליה עם החברות שלי.. אם היית מוצא מכתב בבקבוק...מה היית רוצה שיהיה כתוב במכתב? שזה הגיע מארץ רחוקה.. חח אם היית יכול לחזור אחרוה בזמן לאיזה תקופה היית חוזר ומה היית משנה? כיתה ב', הייתי נשארת באוסטרליה ולא חוזרת לישראל.. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? אוסטרליה את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? לא היית רוצה לגור על הירח? או מתחת למים? לא אם היית זורק בקבוק לים כדי שמישהו מיבשת אחרת ימצא אותו מה היית רושם בו? את השם שלי, הארץ ממנה באתי, הטלפון שלי והכתובת שלי אם היית יכול להיות כוכב של סרט מצויר...איזה כוכב ומאיזה סרט היית רוצה להיות? אין לי מושג על מי חשבת כשענית על השאלות? ואם זה כמה.. אז על מי במיוחד? במוחד על ד (רואים מהתשובות שלי לא? חח)

למעלה