שרשור שאלות/בעיות טכניות

איטיות מטורפת

הייי מאז שהכנסתם את הפורומים החדשים המהירות של של העליה של הפורומים ירדה בצורה משמעותית. יותר נכון, לוקח שעות להיכנס לכל דף. וזה קורה לי רק בדפים של תפוז, שאר האתרים באינטרנט נשארו בקצב הרגיל שלהם. יש משהוא שאפשר לעשות כדי לשנות את זה? אני מוצאת את עצמי יושבת בעצבים כבר מול המחשב... אני משתמשת בווינדוס XP תודה.

elotan

Member
בעיה עם הכחלת הודעות

הודעות שקראתי הופכות אחרי 24 שעות להיות שוב שחורות. זה כבר למעלה משבוע ככה. המוזר הוא שהודעות מלפני ה 21/6 כן נשארות כחולות, ורק כל מה שקראתי אחרי התאריך הזה (או ה 20/6, לא זוכר בדיוק מאיזה רגע הבעיה מתחילה). מאוד קשה ככה לעקוב אחרי איזה הודעות כבר קראת ואיזה לא.

elotan

Member
תודה רבה, נקווה שייתוקן במהרה ובא לציון גואל

ושלום על ישראל.

vered73

New member
שוב אינני מקבלת הודעות למייל

על מסרים והודעות בפורומים. זוהי פנייתי השלישית. בפעמים הקודמות קיבלתי אחרי התלונה את כל הדברים בבת אחת, לאחר כשלושה ימים בהם לא נשלח שלום. מה יהיה הסוף???

FoolishlyFab1

New member
עזרה דחופה!!!!

אני לא מצליחה לראות את הפורומים במערכת החדשה אני רואה רק הוספת הודעה ואת הפרסומות אפילו עיצוב קודם אני לא מצליחה לראות(במערכת הפורומים הישנה אני תמיד מצליחה לראות את הפורומים) זה רק אצלי?

FoolishlyFab1

New member
לפעמים אני כן מצליחה לראות את הפורום ולכתוב

אבל מאתמול אני לא מצליחה

על מנת לסייע, נזדקק לעוד פרטים:

מה מערכת ההפעלה שלך? מה הדפדפן ומה גרסתו? האם תוכלי לצרף צילום מסך של מה שאת רואה?

FoolishlyFab1

New member
WINDOWS XP PROFESSIONAL

INTERNET EXPLORER 6 תמונה: אין לי מצלמה אז אני לא יכולה לצרף תמונה

Parkie

New member
בעיה רצינית ומסוכנת

יש לי שני כינויים בתפוז. כול כינוי קשור באי מייל שונה שלי. לאחרונה כאשר אני נכנס לתיבת המיילים שלי אני רואה שקיבלתי מיילים מתפוז המדווחים שקיבלתי מסרים אישיים. כאשר אני נכנס למייל ולוחץ על "לתיבת המסרים" אני פתאום נכנס לתיבת המסרים של הכינוי האחר ולא הכינוי המיוחס לאי מייל הרצוי. מישהו נתקל בזה?

Orel ICE

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo189.gif

עליך להחליף שם משתמש על מנת להכנס למסרים של האחר
אם כבר ניסית זאת ולא עובד נקה קוקיז וקבצים זמניים: ניקוי קוקיז וקבציים זמניים:
אינטרנט אקספלורר / Internet Explorer: כלים
אפשרויות אינטרנט
מחיקת קבצים, וכשזה מסיים, "מחיקת קבצי קוקיס".
פיירפוקס 3 / FireFox 3: כלים
נקה נתונים אישיים
יש לוודא שהתיבות "עוגיות", "מטמון" ו"היסטוריית דפדפוף" מסומנות

Parkie

New member
אני יודע שכאשר מחליפים שם משתמש

נכנסים למסרים של האחר. השאלה שלי היא כאשר נכנסים למסרים דרך תיבת האי מייל. זה יוצא ההפך. שני האי מיילים שלי מבלבלים עם שני הכינויים שלי. עכשיו הכול מובן?

Yarinv

New member
עידכונים במסר

הפעלתי את האפשרות לגבי הודעה אחת שעשיתי ולאחר מכן ביטלתי אותה אבל מסתבר שהאפשרות של עידכון במסר לא התבטלה והיא עובדת בתור ברירת מחדל אצלי. למרות שאני בכל פעם מבטל, היא כל הזמן חוזרת. תתטפלו בזה בבקשה.

מה מערכת ההפעלה שלך?

מה הדפדפן ומה גרסתו? נסה להוריד את הסימון לפני שאתה שולח את ההודעה וואז זה ישמר. בינתיים נסה לשלוח הודעות דרך "הוספת תגובה רגילה" ולא דרך "תגובה מהירה" ולהסיר את הסימון שם.

למעלה