שרשור שאלות! +

Aussie Girl

New member
זה ממש תלוי

בנוסף למה שנכתב כבר זה גם תלוי איך הבד נמכר ובהדפס. אני סתם נותנת דוגמא וזה באינץ' כי אני בארה"ב והתחלתי לתפור פה... יש בדים שבאים באורך של 44 אינץ' (וגם זה פחות או יותר) ויש כאלה באורך 60 אינץ' ואם את קונה את זה שהוא 44 אינץ' אז כנראה שתצטרכי יותר בד מהגליל. אם למשל את קונה בד עם פסים, תלוי אם הם באורך או ברוחב ואיך שאת רוצה שהם יהיו על המכנסיים ומה האורך של הבד. בקיצור, את ממליצה להתייעץ עם תופרת. אם יש לך בד ספציפי שאת מעוניינת בו, אז תבדקי מה האורך של הגליל (ומשם תדעי כמה את צריכה מהרוחב שלו) ותקחי תמונה של ההדפס (אלא אם כן זה בד ממש חלק או שזה הדפס שלא משנה איך הוא הולך מבחינת צדדים).
ניחוש שלי יהיה משהו כמו 3.5 - 4 מטר
אומנם לא תשובה מדוייקת אבל מקווה שזה עוזר.

memee2

New member
איפה אפשר לקנות

(ברשת או באזור ת"א)
חצאית מיני שחורה מקטיפה או חצאית מיני שחורה רגילה, גרביונים שחורים עם משבצות לצד כמו בתיק של ברברי רק שהכול שחור. או פסים וכול מיני דוגמאות, לא יותר מדיי נשיות (לא פרחים וכו').
?

NyaPrawr

New member
תנסי בforever 21, היו שם חצאיות קטיפה

בשחור ובכחול. וגם מלא גרביונים.

NyaPrawr

New member
אממ, לא

לא ככל הידוע לי. אבל גם כאן וגם בפורום אופנה יש פרסומי מכירות.

חורה

New member
אולי אתן תעזרו לי בנות

מי פה יכולה להמליץ על חברות או דגמים של מחשבים ניידים?
אני צריכה דעה ניטרלית
איזה כאב ראש, כולה לקנות מחשב

Blue Emptiness

New member
וואו זו שאלה קשה!

אני לא מבינה מספיק כדי לעזור לך, אבל אני ממליצה לך לחשוב מה הדרישות שלך מהמחשב ולבנות אחד בהתאם. ז"א, לא לקנות מחשב מוכן קומפלט, אלא לבקש שירכיבו לך אותו בהתאם לצרכים שלך.
זה לא באמת מסובך ברגע שמוצאים בן אדם שמבין בזה

dell ו-acer

אמורים להיות טובים (אמא שלי עם אייסר כבר כמה שנים ואין שום תקלות מיוחדות. אני עם דל חצי שנה והכל בסדר בינתיים)

למעלה