** שרשור תוכנית - גל ולינור בבית**

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
לא מרגש בכלום הרצון להידחף של יהודה לא הראו אבל בניגוד אליו גוזי היה בחצר ורק שרמי באה הוא שאל אותו עם השיחה עשתה לו טוב ורמי אמר שכן ולא רצה להמשיך לדבר על זה ואז גוזי אמר לו שהוא שמח בשבילו שזה עשה לו טוב בלי להידחף
לא ראיתי בלייב מאום. המחוות של ג׳וסף תמיד אותנטיות וכנות.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לא ראיתי בלייב מאום. המחוות של ג׳וסף תמיד אותנטיות וכנות.
אני ראיתי בגלל זה הרצון להידחף מצד יהודה לא ריגש אותי כי יש אנשים שעושים בכוח ויש כאלה שלא נדחפים ביחד עם כולם ואומרים בשקט ולא מראים את זה בתוכנית

שאנל777

Well-known member
אוף אני כזאת חסרת רגשות, פעם הייתי בוכה מכל שטות, לא יפה מצידי ,פויה

Aye123

Well-known member
האהבה לתום מעוורת אותה בקטע הזה
הדבר היחיד שלא אמרה נכון בהקשר של ג׳וזי ושל תום זה שתום תמיד אהב את ג׳וזי.. שאגב אותו דבר אפשר להגיד על ג׳וזי שלא תמיד אהב את תום.
לשניהם הייתה תקופה של אנטי אחד כלפי השני
והם עברו את זה. שורה תחתונה לג׳וזי חשוב לסדר את הדברים עם כולם בבית (והיו אנשים שפגעו בו פי אלף יותר בוא נהיה כנים) ורק עם תום לא.
אז אם כבר, שניהם כנראה לא כל כך אוהבים אחד את השני. וחבל, דווקא אהבתי מה שיצא מהם ביחד, היו להם רגעים קלילים וחמודים כאלה

fairytalee

Well-known member
בין השקרים שאני מספרת לעצמי
יהודה לא מספיק חזק בהצבעות כמו שעוז רוצה לכן דחף לנו חצי פרק על הדייט

fleabag

Well-known member
בין השקרים שאני מספרת לעצמי
יהודה לא מספיק חזק בהצבעות כמו שעוז רוצה לכן דחף לנו חצי פרק על הדייט
זה עוז
שפשוט לא קורא סיטואציות
עונה של לדחוף לגרון את הדיירים שלא יצרו סחף אהדה מובהק
עקום

פייר לה קרדן

Well-known member
לדמעות של אבא רמי דווקא כן האמנתי בניגוד לתום. הן היו אותנטיות. אבל גם הן הן חלק מניקוי תדמית שעוז עושה לו ומכשיר לו כדי שהנחיתה שלו תהיה כמה שיותר קלה לבחוץ. הוא הולך לעבור ימים לא פשוטים בחוץ עקב הרבה אמירות והתנהגויות לא במקום שלו.

נושא שונה .שמעתם שאור סיונוב זכתה אחרי 4 וחצי שנים בתביעה נגד יורם זק והפקת האח הגדול ? מדהים לא האמנתי שיש לה קייס של עובד/מעביד והלנה של התנאים הללו. מסתבר שהיא תקבל במסגרת הסכם פשרה כמה מאות אלפי שקלים,בקיזוז ההוצאות המשפטיות שלה ישאר לה איזה סכום נאה.

ואני אומר לעצמי אם אור סיונוב זכתה,מה אני אמור לקבל על כך שכצופה סבלתי אותה במשך 3 חודשים ומעלה? וכ מה שי חי ראוי לקבל על המרור שהעבירה אותו ?? מסתבר שהשופט היה במחנה אור.חח

לדמעות של אבא רמי דווקא כן האמנתי בניגוד לתום. הן היו אותנטיות. אבל גם הן הן חלק מניקוי תדמית שעוז עושה לו ומכשיר לו כדי שהנחיתה שלו תהיה כמה שיותר קלה לבחוץ. הוא הולך לעבור ימים לא פשוטים בחוץ עקב הרבה אמירות והתנהגויות לא במקום שלו.

אפרופו תביעות.שמעתם שאור סיונוב זכתה אחרי 4 וחצי שנים בתביעה נגד יורם זק והפקת האח הגדול ? מדהים לא האמנתי שיש לה קייס של עובד/מעביד והלנה של התנאים הללו. מסתבר שהיא תקבל במסגרת הסכם פשרה כמה מאות אלפי שקלים,בקיזוז ההוצאות המשפטיות שלה ישאר לה איזה סכום נאה.

ואני אומר לעצמי אם אור סיונוב זכתה,מה אני אמור לקבל על כך שצופה סבלתי אותה? וכמה שי חי ראוי לקבל ??
בעונה ההיא אני אהבתי את אור ותיעבתי את שי חי.
קטע שבעונה הנוכחית אנחנו חולקים פייבוריט :)

מצב
הנושא נעול.
למעלה