** שרשור תוכנית - גל ולינור בבית**

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
בעונה ההיא אני אהבתי את אור ותיעבתי את שי חי.
קטע שבעונה הנוכחית אנחנו חולקים פייבוריט :)
עזבי דיירים,היא עשתה תקדים עם הסכם הפשרה הזה. הצליחה לשונרר כסף יופי יופי אחרי הרבה שנים. זה יעמיד את החוזים הדרקונים של הפורמט בדילמות לא מעטות להמשך. כל פלוץ יוכל לתבוע אותם בגין אצטלות שונות ומשונות בטח אם לא הצליח בתכנית.

בהצלחה אלימלך קשתי,מאחל לך לרושש את עוז טוב טוב...

איך אפשר היה לאהוב את אור
המומה
אהבתי אותה בלי סוף.
היא גם ביטאה את כל מה שהרגשתי כלפי ההפקה וכלפי שי חי,
וגם היתה אינטליגנטית, חדה וחריפה,
והביעה את דיעותי הפוליטיות והחברתיות.
בקיצור, אי אפשר באמת להסביר ולנמק אהבה.
אבל אהבתי אותה מאוד.

נטה אונה

Well-known member
לדמעות של אבא רמי דווקא כן האמנתי בניגוד לתום. הן היו אותנטיות. אבל גם הן הן חלק מניקוי תדמית שעוז עושה לו ומכשיר לו כדי שהנחיתה שלו תהיה כמה שיותר קלה לבחוץ. הוא הולך לעבור ימים לא פשוטים בחוץ עקב הרבה אמירות והתנהגויות לא במקום שלו.

נושא שונה .שמעתם שאור סיונוב זכתה אחרי 4 וחצי שנים בתביעה נגד יורם זק והפקת האח הגדול ? מדהים לא האמנתי שיש לה קייס של עובד/מעביד והלנה של התנאים הללו. מסתבר שהיא תקבל במסגרת הסכם פשרה כמה מאות אלפי שקלים,בקיזוז ההוצאות המשפטיות שלה ישאר לה איזה סכום נאה.

ואני אומר לעצמי אם אור סיונוב זכתה,מה אני אמור לקבל על כך שכצופה סבלתי אותה במשך 3 חודשים ומעלה? וכ מה שי חי ראוי לקבל על המרור שהעבירה אותו ?? מסתבר שהשופט היה במחנה אור.חח
אם היה לה קייס ממשי, היא לא היתה מסכימה לפשרה

יסמין 💙

Well-known member
שמתם לב שלמרות כל הלכלוכים של תום על קארין בשיחה שלה ושל ג׳וזי היא לא אמרה מילה רעה אחת עליו ואמרה אני לא חשובת שהוא שונא אותך.. מישהי אחרת במקומה הייתה קופצת על זה.. אם היא הייתה יודעת איך הוא מדבר עליה

fairytalee

Well-known member
לנסות לדחוף את תום לגמר זה כמו להביא את סער שיינפיין למקום שני בלי עזרים תרופתיים
לצנזר ריב ולהוציא את המתחרים הוזים, להביא אותו לעוד סצנת בכי, וידוי מרגש באח, להחזיר את בת הזוג שכבר הודחה
רחמיי על עוז

מצב
הנושא נעול.
למעלה