** שרשור תכנית - אורי כהן נכנס וניקול "מודחת" **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שבוע טוב :)

אתם בטח מאוד מתרגשים - אורי כהן נכנס היום! 👏👏👏

בנוסף ניקול "תודח"....(במקום לעשות הדחה משולשת הם עושים הדחה פיקטיבית |פנים|)

שימו לב -
נמחקו היום המון הודעות, נחסמו גולשים
אני מציעה להתחיל להפנים את חוקי הפורום או לעבור לפלטפורומות אחרות שבהם אפשר לעשות מה שרוצים בלי חוקים.

המון המון תודה לכל מי שסייע היום (מיק תודה!!) והמון תודה על כל הדיווחים והמסרים.

שיהיה שבוע נפלא ובשורות טובות |תפילה|
וצפייה מהנה |פופקורן|

פאף פה

Well-known member
שבוע טוב :)

אתם בטח מאוד מתרגשים - אורי כהן נכנס היום! 👏👏👏

בנוסף ניקול "תודח"....(במקום לעשות הדחה משולשת הם עושים הדחה פיקטיבית |פנים|)

שימו לב -
נמחקו היום המון הודעות, נחסמו גולשים
אני מציעה להתחיל להפנים את חוקי הפורום או לעבור לפלטפורומות אחרות שבהם אפשר לעשות מה שרוצים בלי חוקים.

המון המון תודה לכל מי שסייע היום (מיק תודה!!) והמון תודה על כל הדיווחים והמסרים.

שיהיה שבוע נפלא ובשורות טובות |תפילה|
וצפייה מהנה |פופקורן|
שבוע טוב ריינה🤗🎊❤️

Goran11

Well-known member
המזל של שניר זה שאברהם מאוהב באחות.
הוא לא מפסיק למלמל "מזל שיש לך חסינות"(חסינות=ספיר).

מחכה שיצא מאברהם ה-אבנר .

Goran11

Well-known member
יטריל אותו כמו שהטריל את גיא,את אלון,את גל....
ושניר החמום מח יעשה מעשה ויקבל בעיטה מהאח

אחמאודגדול

Well-known member
עברתי על כל השרשורים (לא הייתי פה היום, ראיתי סרט בקולנוע) כמוהן שהרבה מן התגובות היו נגד לין... ילדה מעצבנת וילדותית (אפשרי), צבועה ורעה (ממש לא), ספיר לדעתי נמצאת על תקן הצבועה הבלעדית של הבית. מישהו פה אמר שלין *הכי* צבועה העונה, ממש לא. אבל ברור שכל דייר כולל לין יהפוך להיות אויב העם אם ינסה לעצבן את סתיו כשהיא מנסה כל העונה לעצבן 17 דיירים.
לצערי אולי סתיו אוהבת את לין, אבל לין לא אוהבת אותה כי סתיו פגעה בה בעבר יותר מאשר אי פעם לין פגעה בה, אז אני לא מאשימה את לין למרות שאני מקווה שמערכת היחסים שלהם של שנאה-אהבה, תהפוך לרק אהבה... בינתיים זה לא נראה באופן, בטח לא כשניקול המרעילה בבית ושניר...
אל תשכחו שהיא רק בת 20 והיא לא חזקה כמו סתיו, מבחינתה להיות לבד בבית או עם חבר אחד יגמור אותה... היא אמרה שבחוץ היא מאוד דומיננטית, אז היא מפחדת. אני לא חושבת שההתנהגות שלה נוסעת מצביעות כמו שאמרו פה כמה גולשים, הדבר היחיד הוא שלין *מפחדת* ואין לה ביטחון להיות לבד או להתנגח עם הבריונים.

Amit_

Well-known member
|נצלש| שרשור עד שהתכנית תתחיל
סרטון של ניקול, ספיר ולרה עם כתוביות (תפעילו ב cc)
הכולל דרישה להתעלמות מוחלטת מסתיו, מניעת מקלחת ושאר כינויים ומילים בוטות כלפיה.
ספיר זועמת על כך שדיירים מעיזים לדבר עם סתיו, (כולל בשיחות חולין כמו איזה צבע לק יפה יותר) ודורשת התעלמות מוחלטת ממנה.
לרה וניקול מתכננות, באישור ספיר, כיצד ימנעו מסתיו להכנס להתקלח לפניהן (לרה תכנס למקלחת כאשר ניקול עוד עירומה בפנים ולא תנתן לסתיו הזדמנות להיכנס).
לרה וספיר איימו על אברהם של יעיז לגעת באוכל שסתיו מכינה/מביאה לו לאכול.
כוכבת משמר הלילה, ניקול, בציטוט: " אני מנקה את השירותים שיהיה לה נעים לנגב את התחת אז שתדחוף את האצבעות שלה ותנקה את הציפורניים מלמטה".
מכנות את סתיו כעלובת נפש, רקובה ועוד שאר כינויים מעליבים.

מיק83

Well-known member
ספיר זועמת על כך שדיירים מעיזים לדבר עם סתיו, (כולל בשיחות חולין כמו איזה צבע לק יפה יותר) ודורשת התעלמות מוחלטת ממנה.
לרה וניקול מתכננות, באישור ספיר, כיצד ימנעו מסתיו להכנס להתקלח לפניהן (לרה תכנס למקלחת כאשר ניקול עוד עירומה בפנים ולא תנתן לסתיו הזדמנות להיכנס).
כוכבת משמר הלילה, ניקול, בציטוט: " אני מנקה את השירותים שיהיה לה נעים לנגב את התחת אז שתדחוף את האצבעות שלה ותנקה את הציפורניים מלמטה".
להערכתי יש אשכול קישורים לכך

עדגיל

Well-known member
מקשיבה ולא מבינה מה הפרמטרים שהאח הגדול בוחר את הדיירים שלו. אני מתחילה להאמין שבכלל לא מגיעים מתמודדים, אנשים לא רוצים להכנס לבית הזה בכלל, ואין את מי למיין או לראיין, וכל מי שבא ברוך הבא, אוטומטית נכנס.

Goran11

Well-known member
הקטע המצחיק שהתומכים של סתיו מתלוננים שהרעישו לחמודה והמתוקה .....
הצביעות חוגגת 🙄🙄

yoni564712

Well-known member
כמו שבריונאל קיבל.....יצא עם רכב
אז על אותו משקל, לא משנה כמה הטרלות יטרילו את שניר, הוא לעולם לא יסולק אלא יקבל עוד הזהרה ועוד הזהרה כפי שנהגו עם נתנאל.

אמרתי שהוא יצא כי לדעתי לעוז לא אכפת ממנו.
מנתנאל היה לו אכפת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה