** שרשור תכנית **

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
למה ספיר התכוונה שאמרה לאברהם בחדר עישון, ההדחה הזו חשובה לי כי אני רוצה לדעת שאני בזכות

tarimulu

Well-known member
עוז לא הראה שסתיו נוזפת בנגר על שאמר שיש דמוקרטיה ולמה אמרת שיש רוב

DR.X

Well-known member
צריך לעשות להם משימה ולהקרין את הקטע ולשאול כמה פעמים נאמרה המילה טאבלט.... איףףף איזה ריב מטומטם

Kaz12

Well-known member
אני לא מבין למה סתיו לא פשוט נוגעת בטאבלט בכוח וזהו. למה היא נכנעת להם כל כך בנושא הזה? מי יכול להגיד לה במה לגעת או לא לגעת? שתעשה כמו נתנאל ותלחץ בטירוף על כל הטאבלט. ושלא תפסיק עד שיתנו לה לשבת. לא נותנים לה? לא יהיה תקציב.

_אלכסה

Well-known member
אני לא מבין למה סתיו לא פשוט נוגעת בטאבלט בכוח וזהו. למה היא נכנעת להם כל כך בנושא הזה? מי יכול להגיד לה במה לגעת או לא לגעת? שתעשה כמו נתנאל ותלחץ בטירוף על כל הטאבלט. ושלא תפסיק עד שיתנו לה לשבת. לא נותנים לה? לא יהיה תקציב.
עוז, רק לבן אדם אחד מותר לגעת בטאבלט

Kaz12

Well-known member
עוז, רק לבן אדם אחד מותר לגעת בטאבלט
מעולם לא נאמר חוק כזה. בעונה הקודמת היו מקרים שיותר מאחד נגעו בטאבלט. וגם בעונה הנוכחית בפעם האחרונה ששי עשתה גם סתיו נגעה קצת כשכאילו עשתה טובה שנתנה לה לרגע ללחוץ על הפריטים שלה.

לאה133

Well-known member
ההתנהגות שלהם אליה גורם להם ללכת הביתה אחד אחרי השני, כל מי שמשמיץ אותה, פוגע בה, מעליב אותה נמצא בבית והיתר יצאו עד הגמר. אנשים שממש בסדר עם כולם ישארו, מהיום הראשון שמו עליה עין לרעה, כי היא מצועצעת, כי היא מאיימת, מייד הסתדרו בזוגות, תפסו את כל השליטה על הבית, כל היתר פשוט שירתו אותם, סתיו לא משרתת של אף אחד, היא לקחה על עצמה לעשות כביסה כל היום לכל הבית, הם סיכמו את זה מראש, וכל היום ירדו עליה שלא עושה כלום

מצב
הנושא נעול.
למעלה