** שרשור תכנית **

מצב
הנושא נעול.

Psy Bear

Well-known member
בערך קצת אחרי כניסת החדשים, כשהתברר לכולם - הצופים והדיירים, שאין בשורה כלשהי שהם מביאים, העונה הזו שבקה חיים לחלוטין.
הלופ של סתיו שוב התחיל מההתחלה, החדשים שנכנסו היו עציצים גמורים והיחיד שלא עציץ הוא עוד סתיו.
ברגע שראיתי את ההיא שנראית בול כמו ניקול הבנתי שאנחנו אבודים ואין שום סיכוי.
שם העונה הזו קרסה לחלוטין.
בשבילי באופן אישי ההדחה של יובל לוי הייתה המסמר האחרון.
כשלון מושלם של עוז גם בליהוק המקורי, עוד יותר בליהוק הכניסות המאוחרות, ובניהול הכללי של העונה וסדר ההדחות.

Christina 1001

Well-known member
אתמול כשאברהם צעק על סתיו "איפה ספיר ואיפה את", כ"כ רציתי שתענה לו שספיר בבית והיא עדיין כאן, על האף שלו.
כששאל אותה מה היא תרמה לעולם מלבד סאונדים לטיקטוק כ"כ רציתי שתשאל אותו מה הוא תרם מלבד סאונדים של נאדים מתחת לשמיכה עם האקסית שלו.
אני כ"כ רוצה שלא תפחד ותתחיל לפתוח את הפה ולענות, היא חריפה וחדה אבל משום מה היא לא יורדת לרמה של אברהם ואותי זה די מחרפן.

Psy Bear

Well-known member
אתמול כשאברהם צעק על סתיו "איפה ספיר ואיפה את", כ"כ רציתי שתענה לו שספיר בבית והיא עדיין כאן, על האף שלו.
כששאל אותה מה היא תרמה לעולם מלבד סאונדים לטיקטוק כ"כ רציתי שתשאל אותו מה הוא תרם מלבד סאונדים של נאדים מתחת לשמיכה עם האקסית שלו.
אני כ"כ רוצה שלא תפחד ותתחיל לפתוח את הפה ולענות, היא חריפה וחדה אבל משום מה היא לא יורדת לרמה של אברהם ואותי זה די מחרפן.

חריפה וחדה חחחחחחחחחחח

Christina 1001

Well-known member
חריפה וחדה חחחחחחחחחחח
כן. היא חריפה וחדה.
היא יצור מתעתע. גם לי היו המון רגעים העונה שחשבתי לעצמי וואו, היא הכי לא הבמבה הכי פריכה בשקית.
אבל לאורך העונה לאט ובזהירות, הבנתי שהיא יותר חדה מכולם שם יחד.

Goneril 4444

Well-known member
כן. היא חריפה וחדה.
היא יצור מתעתע. גם לי היו המון רגעים העונה שחשבתי לעצמי וואו, היא הכי לא הבמבה הכי פריכה בשקית.
אבל לאורך העונה לאט ובזהירות, הבנתי שהיא יותר חדה מכולם שם יחד.
מסכימה קל לטעות בה היא פיקחית מאוד
וגם אם מתייחסים לחיים שבחוץ בעלת עסק, חיה בבית משל עצמה

בסדר555

Well-known member
כן זה מעצבן
בקלות יכולה לקחת את המילים שלו ולהשתמש בהם נגדו

אבל היא יודעת שכל מילה שהיא אומרת מנצלים
כל הקבוצה מתלבשת עליה
כמו עם החרם או החולה

לדעתי מעדיפה לתת לו לשרוף את עצמו

Rosemary123

Well-known member
היא חריפה וחדה מאוד אבל אין לה פה חד ומהיר לצערי...היא לא משהו וורבאלית במיוחד לא כשהיא בלחץ
עדיין אישה חכמה ברמות וקולטת הכל במהירות

איבונה3

Well-known member
חריפה וחדה ?????? סתיו שלנו חריפה וחדה ???????? 😂😂😂

מצב
הנושא נעול.
למעלה