שרשור תמנות הקומיקס הכי יפה

fluke

New member
איזה רעיון נחמד../images/Emo15.gif

קשה מאוד לבחור, זה עמוד השער של קומיקס שאני מאוד אוהב וכמובן שהוא מומלץ מאוד...

venoms

New member
קראו לי סנטימנטלי

לא גיליון הכי הכי אבל תמונה שווה מיליון ביליון מילים...

alro

New member
1) ג´ו מאד והאקס מן

אין מה להגיד כשמדובר בסופר גיבורים ואקס מן הבן אדם יודע מה הוא עושה

alro

New member
2) שוב אקס מן אבל הפעם

סלבדור לרוקה פעם ראשונה התקלתי בו באקסקליבר עכשיו הוא באקסטרים ואני לא מצליח לבחור תמונה הכי טובה שהוא צייר ואני אוהב אז אני שם את מה שיש לי

Logan16

New member
מוחמה אקסמן זה נכון שסם מת ?

יכ אל רואים אותו בדיוק בזמן האחרון לא באף אקס מן

alro

New member
cannonball (ספויילר)

אם אתה מתכוון אליו אז הוא נעדר כמה זמן בגלל איזה פיצוץ שהיה בחוברת לפני השינוי של X-FORCE אבל הוא שרד והופיע בNEW X-MEN 128 כחלק מהארגון הכלל עולמי של אקסוויר אבל כמה שאני יודע אף כותב לא מתכנן עליו בתור דמות קבועה באיזו שהיא סידרה

Logan16

New member
עד ה פסטיבל אני לא שואל אותך יותר

כי אני מה זה קרצה אלייך אבל אני חייב לשאול קראתי ב 96 את הקומיקס בעברית אבל הם לא הגיעו לא סוד של גמביט מה זה היה בסוף ? עוד משהו שהרסה לי הקריאה בעברית זו העובדה שהם לא סיימו את סאגת אונסלוט הם הפסיקו אותה אחרי שתרגמו את וולבריין 104 רק בקיצור של דברים החשבוים אךי היא מסתיימת ? אתה לא חייב לענות עם אני קרציה אני סתם מסוקרן

alro

New member
אין לי בעיה...

אתה יכול לשאול כמה שאתה רוצה. הסוד של גמביט הוא שהוא העביר את המוראדרס או משהו כזה לטבוח במורלוקס בMUTANT MASSACAR מה שהוביל לסיבוכים בהמשך בעקיפין ולאובדן הכנפיים של אנג´ל ישיר. רק חשוב לציין שגמביט לא היה אז דמות באקס מן (הוא הוצג לראשונה כ100 חוברות לאחר נכן אבל הם היו צריכים אזה שהוא סוד) שתי הדברים העיקריים שקרו אחרי אונסלוט הם אובדן כל הגיבורים של כדור הארץ ( הם חזרו כשנה לאחר מכן אבל השוק המידי עשה את שלו) ואובדן אקסוויר (שנלקח ע"י הממשלה למשך כ 30 חוברות זה מה שאני זוכר אם אני אזכר בעוד משהו אני אשלח לך בפרטי

ויאגרה

New member
לפי מה שאניי יודע...

הוא חי...הוא אפילו הופיע בX-FORCE מס´ 117, כשהקבוצה הישנה נאבקה בקבוצה החדשה על הזכות להישתמש בשם אקס פורס. הפיצוץ שאליו alro התכוון, אני חושב, קרה בסוף חוברת מס´ 116 של אקס פורס, בה כמעט כל חברי הקבוצה החדשה (לא זו שסאם היה חבר בה) מתו מוות אלים ואכזרי. ד"א, גם וולוורין הופיע באקס פורס החדש בהופעת אורח, ואפילו נירמז על קשר שלו עם אחת הדמויות - Doop (חכה ל-One Shot בכיכובם של השניים מתישהו בשנה הבאה.

למעלה