שרשור
לצת

JULI4561

New member
יומטוב לכולםםם ../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

היום היה לי שעתיים מבחן בהיסטוריה ואחר כך שעתיים מתמטיקה ..
אבל מזל שיום קצר .. :]

אנונה2

New member
"משהו יפה"../images/Emo95.gif

"דרמת עטורת פרסים. בשכונת פועלים קשת יום בדרום מזרח לונדון, מתפתח סיפור אהבה מיוחד בין שני נערים צעירים, המגלים ביחד את זהותם המינית. בריטניה, 1996" ראיתי את זה הרגע בHOT frime וזה סרט פשוט מהמם ומרגש... מומלץ לראות

היה אתזה?!

אוף... ראיתי את זה לפני איזה שבוע. אבל לא את הכל. רק חלקים! אוףףף!!! אני הסתכלתי כל השבוע אם יהיה משודר את זה עוד פעם ודווקא עכשיו פספסתי?! מבאס... את יודעת אולי אם יהיה את זה שוב היום?! אני ממש ממש ממש רוצה לראות את זה שוב! והסוף ממש יפה, נכון?!

אנונה2

New member
על בטוח../images/Emo95.gif

אם הם משדרים בלי הפסקה את "די, אמא, די" למרות שנראה לי שאף אחד לא רואה את זה :| ראית את הקטע שהם הלכו לפאב?

ברורר../images/Emo99.gif

וראית את הקטע אחרי הפאב אני חושבת...? שהם היו שם ביער או איפושהו... את מבינה למה אני מתכוונת? זה היה קטע יפהה
ומה זה "די, אמא, די" ? חחחחח אפ'פעם לא שמעתי על זה, ואת האמת? אני גם לא כ"כ רוצה לשמוע... אבל אני ממש מקווה שיהיה את זה שוב. אם את רואה שיש את זה שוב את תוכלי להודיע לי?

אנונה2

New member
סבבה../images/Emo13.gif../images/Emo95.gif

והקטע שהם היו ביער היה הכי יפה
גם בפעם הראשונה שהוא נישק אותו, כשהוא חטף מכות כשהוא חזר מהאיגרוף אין מצב שאני מפסידה את זה.... אגב, יש גם את הסרט "אני אוהב אותך" על אחד שיש לו חברה ופתאום הוא מתנגש במכונית של מישהו ושניהם מתאהבים.... [למרות שזה ברוסית
] יש סרטים יפים בHOT prime.....

למעלה