שרשור

EcstaLarge

New member
מממממ.....

לדעתי זה לא יהיה אפקטיבי לעשות חצי שנה משהו אחד ואז חצי שנה משהו אחר, את צריכה לבחור משהו אחד ולהתמקד בו [עד כמה שזה נשמע אכזרי]. תנסי לשאול את עצמך האם את רוצה קרירה צבאית בתור לוחמת? אם כן עדיף לך לבחור כושר קרבי, או האם את מתכוונת לעזוב את הצבא ולהמשיך בחיים אזרחיים, ואז אולי עדיף לך לבחור ריקוד. לדעתי לפחות, לא יהיהי אפקטיבי לבחור ריקוד כי אחרי זה תהיי 3 שנים בצבא וזאת הפסקה ארוכה מדי. הייתי ממליץ לך לקחת עכשיו כושר קרבי ובהתאם למה שיקרה אחרי הצבא תחליטי הלאה. בהצלחה

in my opinion...../images/Emo163.gif../images/Emo187.gif

תלכי לכושר קרבי כי אז תעבדי הרבה על השריריםוככה גם תפתחי אותם ואת יכולה לשלב בבית כמה תרגילים של מתיחות כדי שהגופ ישמור על האריכות של השרירים וגמישות שלהם אני תכלס גם אוהבת לרקוד אבל אני ויתרתי זה דורש הרבה עכשיו אני רק באירובי...

C u b e

New member
עצתי

לכי על הכושר הקרבי, אם זה ימצא חן בעינייך- תמשיכי, אם פתאום תראי שאת לא כ"כ מתחברת לזה, תפרשי לריקוד!
אני יודעת שזו לא העצה הכי טובה בעולם, אבל את פשוט צריכה להקשיב לעצמך ולהחליט מה באמת יותר חשוב לך. אולי תעשי טבלה של יתרונות וחסרונות ותראי למה יש יותר חסרונות- לריקוד או לכושר הקרבי. בהצלחה!

daf16

New member
תודה לכם ../images/Emo9.gif

אתם פשוט נשמות טובות.. היום אני אלך בפעם הראשונה ל"יובל עילם" (מישו פה מכיר?) זאת הקבוצה איתה אני אעשה כושר קרבי, במידה ואני באמת אעשה.. שוב המוני תודות ידעתי שאני אוכל לסמוך על עזרתכם

daf16

New member
טוב.. אז רק רציתי לעדכן [...]

הרגע חזרתי מיובל עילם- שזהו המדריך שאחראי על כל הפעילויות לכושר הקרבי. הגעתי להחלטה.. כ ו ש ר ק ר ב י ! תודה שוב על העזרה.

למעלה