שרשרו בנארים!!

רק 5??חחחחח

אני מתה על מויאל...וגם אמא שלי..וכל המישפחה!! אז מאבא שלחנו 25 ואמא שלחנו 20 מאח שלי 10 ומימני 45...(לאחים הקטנים שלי עדיין אין פלאפון...חחחחח) חחחחח...כל הקולות רק מהמישפחה שלי=)

חחחחחחח זה פשוט מוזר לי שאמא

שלי בכלל שולחת אס אמסים. כאילו בדרך כלל היא לא מתעניינת בדברים האלו, אז הייתי מופתעת....

1dana1

New member
אדוה במחשב שלי על הפניםםםםםםםםם

כשיסדרו אותו .. אז אני יוכל לכתוב לך.. אוףףף.. מתגעגעת ושולחת מופצההההה

גמאני מתגעגעת!!!!!!!!!

חחח, זה מתאים לשרשור של ה"משפטים שמתחילים בגמאני/גמלי"... חחח אז המפשט הכי מקורי ואמיתי שיש: גמאני מתגעגעת לדנושששששששששששששששש!
מקווה שיסדרו לך את המחשב מהררר! שולחת מופצה גדולהההההההההההההה

noam666

New member
מויאל שולט!!!

סקעת בזבל!! מויאל זה שלמות יתר ימותו הקנאים והקנאיות!!

1dana1

New member
למה את אומרת תמותו?? מה את סתומה??

בחיים לא לומר כזה דבר !! חס וחלילה !!

noam666

New member
מה את מפגרת?!

ולא אני לא סתומה!@ זכותי להגיד משבא לי.. זה נמאס! פשוט נמאס! אתם ישר מתנפלות על מי שאוהב\ת את הראל מויאל וזה מ-ע-צ-ב-ן-! אני אפעם לא התנפלתי על מי שאוהבת את הראל סקעת לא בפורומים ולא במציאות אז פשוט די!! אתן גורמות לאחרות לשנוא אותו!

1dana1

New member
תראי..

לי אין כלוםםםםםם נגד מויאל הוא לא עושה לי כלום !! זה סתם כיף לרדת !! סתם צוחקים !! ה-ו-מ-ו-ר-!! ואת יכולה לקלל אבל להגיד "תמותו" ?? מזה?? בחיים לא להגיד את זה.. כאילו את מאחלת להם שימותו, ואם זה היה אחד מהמשפחה שלך היית מרגישה רע.. ואל אומרים דברים כאלה.. אפילו אם זה קשור למויאל.. יש המון קללוות אבל לא לאמר "תמותו".. וזו לא ממש זכוות לאחל למישהו שימות...

noam666

New member
תראי..

1. לא כולם יורדים בצחוק לא שיש דבר כזה..! 2. אתן באות מתחילות להתנפל עלי יכלתן להגיד לי את מה שאמרת יפה ולא מה את סתומה?? ואז הייתי מסבירה לך שממש אבל ממש לא התכוונתי לזה אבל כאילו שאת לא יודעת למה התכוונתי כולם בשתמשים במשפט הזה: "ושימותו הקנאים" זה לא משו נגד אפחד ואני גם לא מאחלת לאפחד שימות חס וחלילה! זה בצחוק כמו שאת אומרת... ואל תתחילו להגיד לי "לא צוחקים על דבר כזה" כי אני יודעץ אבל זה משפט נפוץ ולא אני המצאתי אותו אז אל תבואו אלי בטענות..

1dana1

New member
אני באה בטענו לכל מי שאומר את זה ..

אני רואה המון ילדים שכותבים ככה בפורום וכאלה.. ונכון שזה פשוט יוצא ככה מבלי שהתכוונו.. זה כאילו שאת אומרת למישהו "הלוואי ותמות אמן !!" ואני דווקא כן צוחקת ... כי אין לי שום דבר נגד מויאל.. אני בקושי מכירה אותו.. בשבילך:
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-
מויאל ה-

noam666

New member
חח

בואי פשוט נעשה הסכם שלא מגזימים עם הירידות על מויאל וסקעת שאנחנו אחת ליד השניה.. ויום אהבה שמח

1dana1

New member
סבבה... סולחה 2 ...חחח

וגם לך יום
שמח ! את עושה היום משו? חבר .. משו?

noam666

New member
תיכננתי

אבל בביצפר תקעו לנו הגצגה מפגרת:\ ארר שונאת אותו אז אטני ישב לי וישתעמם

למעלה