שששלום וערב טוב

מיכל ט

New member
שששלום וערב טוב

קצת עדכונים מהשטח. בעקבות זה שהמנהלת שלי חושבת שהיא יכולה לצעוק עלי מתי שהיא רוצה ובעקבות זה שאי אפשר לדבר איתה כי היא מופרעת אמיתית ובגלל שאני לא חושבת שיש עוד דרך שהיא יכולה להפר אמון החלטתי שדי!! הגיע הזמן לשים לזה סוף. ניסיתי היום לדבר איתה, להסביר לה מה הדברים שמפריעים לי. היא כמובן לא הבינה על מה אני מדברת והמשיכה לצעוק (למרות שבקשתי שננסה לדבר בדרך אחרת). האמת שיצאתי מהשיחה די נסערת ומאוכזבת כי בתמימותי חשבתי שהיא תבין מה אני מנסה להגיד לה. בדעבד התגובה שלה היתה צפויה. מי שאין לו מושג אייך להתנהג או אייך לדבר עם אנשים למה שישתנה ביום אחד (ועוד יום כזה גשום, זה כל כך לא הגיוני) השינוי צריך לבוא ממני. אין שום סיבה בעולם שאני אשאר במקום שעושה לי רע ושמתנהגים אלי בצורה כזו. אי לכך אני גאה להכריז שהחלטתי לחפש מקום אחר. מי שמכיר מקום שצריך מרפאה בעיסוק דוקא לא רעה עם אנרגיות ונשמה ו.. בלאגן שיקום. המסר שלי לאומה היום הוא (אתם מוזמנים לשיר יחד איתי) לא לא לא לא ינצחו אותי לא ינצחו אותי כל כך מהר!!! לילה טוב מיכל

דרוררר

New member
לא , לא ינצחו אותך כ"כ מהר מיכל

לפחות פה זה המגרש הביתי שלך .וכלנו אוהדים . אז קודם כל את עשית צעד נכון שנסית לדבר איתה בגובה העינים . יכול להיות שבסופו של דבר היא תבין שזו לא הדרך . כן את בהחלט מוכשרת ואשת מקצוע מעולה ויכולה לתרום (והפעם שיערכו אותך ) במקום ההולם את כשורייך . אבל עד אז לא הייתי מציע לך לא להכריז על מלחמת עולם, שלישת נגד הבוסית שלך . אלא אפילו לבדוק אם מתאים לך ללכת הפוך על הפוך קרי, להיות נחמדה אליה , לחייך אליה ,(אפילו קצת לזייף ) לדבר אליה בנימוס.(בלי כמובן לבטל את עצמיך) והעיקר לעשות את העבודה בדרך הכי מקצועית והכי טובה שאת יודעת..(אני מניח שהיא לא תדע איך לאכול את זה כי היא מצפה ממך בדיוק ההפך) . המון הצלחה מחזיק אצבעות דרור

מיכל ט

New member
מלחמת עולם שלישית דוקא נשמע רעיון..

סתם, סתם את העצבים כבר הוצאתי אתמול אחרי העבודה באימון. היום לעומת זאת התחלתי להרים טלפונים וגם נפגשתי עם הסגנית מפקחת על הריפוי בעיסוק וחשבנו ביחד על כל מני אפשרויות. מחר יש לי ראיון עבודה עם משהי אחרת שעבדתי אצלה פעם ונראה מה יש לה להציע. עכשיו אני צריכה לחכות ובחור בעבודה שתהיה הכי מענינת. הדבר הכי מעודד שקרה לי היום היה שבפגישה עם המפקחת היא אמרה לי בסוף שהיא שמחה שהחלטתי להתקדם ושהיא תריץ את הענינים כמה שיותר מהר . אחרי כל הביקורת מהמנהלת שלי זה כייף שיש משהו שמפרגן. אני אמשיך כמובן לעדכן מה קורה. לגביי לחייך למנהלת שלי ממש אין מצב אני כמובן אמשיך לעשות את העבודה ולדבר בנימוס אבל היחסים ביננו יהיו קורקטיים בלבד!! (לא יכולה לחייך כשזה לא בא מהלב)

kniaper

New member
../images/Emo45.gifכל הכבוד

הרעיון של ללכת ולדבר עם הבוסית לפני שקיבלת את ההחלטה לעזוב מצויין. באמת טוב יותר לנסות לפתור בעיות עם אנשים אחרים קודם כל בשיחה ורק כשרואים שאין עם מי לדבר, לחפש מקום אחר. (כל הכבוד כבר כתבתי?
)

מה קורה מיכל יש עוד עידכונים?

כבר התייבשו לי האצבעות מרוב שאני מחזיק לך אותן אני מקווה שיש חדש ואפשר כבר לשחרר.

מיכל ט

New member
בוקר טוב גידי

כרגע אין שום דבר חדש. אני מתחילה להתרגל לרעיון שאני עוזבת... חשבתי הרבה על זה ואני חושבת שלמדתי מכל הסיפור שצריך להנמיך ציפיות מאנשים מסוימים ושאני צריכה יותר לסמוך על עצמי. אני יותר שלמה עם זה שמערכת היחסים הקשה עם המנהלת שלי לא קשורה בי ושלא תמיד אפשר לשנות גם אם מאוד רוצים. הדרך שלי לשנות כרגע זה למצוא סביבה יותר מתאימה. עכשיו אני צריכה לגייס את כל הסבלנות שבעולם כדי לעשות את תהליך הפרידה בצורה שקולה ונכונה. אני גם רוצה לחשוב טוב טוב לפני שאני בוחרת את המקום הבא. אני חייבת להגיד שהמחשבה על משהו חדש מצד אחד מאוד מפתה ומצד שני מפחידה אותי מאוד. אני מתחילה לחשוב אייך יקבלו אותי מבחינה מיקצועית אבל בעיקר מבחינה חברתית, טוב הפחד הזה הוא כבר חבר ותיק אני תמיד לוקחת אותו למקומות חדשים. בסוף אני בדרך כלל מוצאת את המקום שלי. מבחינת לימודים אני צריכה לגייס עכשיו את כל כח הרצון שלי, אני מאוד מתאמצת אבל זה לוקח לי כל כך הרבה זמן ואני כבר יודעת שאני אצטרך לבקש הארכת זמן להגשת עבודות רק שאני לא יודעת אייך להסביר את זה למרצה. אני לא רוצה להפוך את עצמי למקרה סעד ולהתחיל לספר שאני מקדישה המון זמן אבל זה זז לאט. אני אשמח לשמוע אם משהו ביקש הארכת זמן ומה היו התגובות. יום נעים מיכל

למעלה