שתיתי כוס וודקה

שלום

אסור שתיתן לעצמך לברוח למשקאות ולהתמכרויות. חשוב שתתמודד עם בעייתך האמתית ותנסה לפתור אותה באופן בוגר. יש לך עוד הרבה שנים לחיות, נצל אותן והשקע בקידום איכות חייך. עשה דברים שאתה אוהב ודברים יצרניים ומועילים לך ולחברה. האמן בעצמך, אהוב את עצמך. במסגרות חברתיות אפשר למצוא חברים. מצטער שאימא שלך מתה, אבל זה חלק מהחיים וצריך לדעת להתמודד אתו ולא לאבד את שמחת חיינו בגללו. עם קצת מאמץ כספי אפשר לקנות מכשירים חדשים או שמוצאים דרכים להסתדר עם מה שיש. אולי תשתתף בחוגים שמעניינים אותך ואולי גם באוניברסיטה אם תוכל, ושם תרכוש ידע, עניין, כלים שיעזרו לך בשוק העבודה וגם חברים טובים עם עניין משותף.
&nbsp

שלום פילוסוף האופטימי

אתה מתייחס לחיים כתוכנת מחשב, אבל החיים קצת יותר מורכבים,
בתאוריה אתה צודק, אבל יש כל מיני הפרעות בדרך כמו שציינתי בהתחלת השרשור,
נמאס לי לחיות!, אני מרגיש שחייתי די והותר, אני מנסה להתרומם ומרגיש התנגדות של הקוסמוס ולך תילחם עם הקוסמוס...
החיים צריכים להיות בזרימה,אם אתה נתקל בהתנגדות אתה צריך לזרום למקום אחר

תשובה

חיי אדם הם מקודשים, אסור לזלזל בהם. יש להם ערך רב בעולם. עליך לאהוב את עצמך, את עולמך הפנימי ואת העולם החיצוני שאתה חי בו. בחיים אפשר לעשות, לחשוב ולהרגיש אינספור דברים מעניינים ויפים. אפשר ליהנות ולשמוח, וזה חשוב. השקע בעצמך ותן ערך לעצמך ולחייך. אולי תנסה לעסוק בתחביבים שמעניינים אותך בזמן הפנוי, וגם לחשוב לפעמים עליהם ועל מה שאתה עושה בהם, ואז יהיה לך יותר עניין ותתחבר יותר לעצמך ולחייך.
&nbsp

Gali04

New member
חיבוקי אלקו

למעלה