שתי שאלות

שתי שאלות

בריאן אדאמס - באיזה תארים הוא זכה? כאיזה דמות? ואיפה הוא עכשיו? האם זה נכון שבזמנו WWF פיטרו אותו בגלל בעיית סמים? שון מייקלס - זוכרים את הפעם שהוא התעלף בקרב עם אוון הארט ז"ל? זה היה על אמת או חלק מהעלילה?

dead man inc

New member
בנוגע לשום מייקלס.......

זה היה אמיתי ולא שום עלילה ובנוגע לבריאן אדמס לא זכור לי שהוא זכה בתארים כלשהם

בריאן אדאמס

רגע, דמולישן לא היו אלופי זוגות? בריאן אדאמס לא היה אלוף כקרוניק בWCW? איזה עוד תארים היו לו? את אלה אני יודע אחי, אני רוצה לדעת מספרים.

t-man

New member
תשובות

לגבי השאלה הראשונה שלך ,בראיין אדמס היה אלוף הזוגות ביחד אם דומלישן (במקור זכו בתואר סמאש ואקס,אבל לאקס היו בעיות בריאותיות ולכן הם צירפו את קראש לצמד-כך שהם היו השליישה היחידה ב-WWF שזכתה בתואר הזוגות) הוא זכה גם פעמיים בתואר הזוגות של WCW יחד אם בראיין קלארק לגבי השאלה השנייה כן,שון מייקלס התעלף באמת ברו 95´ פשוט כמה שבועות לפני האירוע שון מייקלס,1,2,3 קיד(אקס פאק) ובריטיש בולדוג הלכו לפאב,וכנראה נוצר ויכוח בינם לבין גברים בפאב,ולאחר שמתאבקים יצאו חיכו להם 14 גברים בחוץ ,שון מייקלס חטף את רוב המכות הוא סבל מפגיעות ראש ודימום אינטנסיבי לאחר ששון התאושש הוא חזר לזירה בקרב נגד אוון הרט אבל כנראה הוא חזר מוקדם מדי ולכן הוא התעלף בזירה

טעות גדולה בידיכם

ההתעלפות של שון כן הייתה עלילה, כדי שאואן ייקח לזכותו את זה שהוא גרם לעילפון של שון מייקלס.

t-man

New member
בן אני אפילו לא יטרח להתוכח איתך

אני כבר רגיל להערות המעצבנות שלך אחרי כל הודאה שלי
-אני נותן לחברי הפורום את האפשרות להאמין למי שהם רוצים וממי לקחת את האינפורמציה

Buck Naked

New member
t - man

you should relax man. Every time someone says something that you disagree with, you takes it personally and uses a lot of red oranges. Relax man. Just because it´s hard for people to accept different facts than the ones they grew up with doesn´t mean they don´t appreciate you or your thoughts. I also grew up to believe that the concussion was real, the faint was false, but I don´t get angry just because people dare to write otherwise.

t-man

New member
קודם כל

ברוך הבא לפורום
דבר שני הסיבה הראשונית שאתה רואה אותי מתעצבן היא שכואב לי ליראות שאנשים בפורום מקבלים מידע שגוי וזה די מתסכל אותי אבל אני לא לוקח את זה אישי ואני כותב שזכותם של אנשים פה להאמין למי שהם רוצים ומה שהם רוצים

דרך אגב

האיש הזה גם אמר שזה לא קרה באמת. לך יש כגיבוי את דד מן וולקינג

lwc4life

New member
בקשר לשון - זה היה חלק מ-STORYLINE

שהתבסס על מה שקרה לו כמה שבועות לפני כן בפאב (דרך אגב, אלו היו 14 חיילים שהרביצו לו). כידוע, ה-ANGLES הטובים ביותר הם אלה שמתבססים על החיים האמיתיים.

למעלה