תאומים יבנו על אתר תחנת הקמח בת"א

four seasons

New member
תאומים יבנו על אתר תחנת הקמח בת"א

שני מיגדלים בני 35 קומות כיכר ומרכז מיסחרי יבנו על אתר תחנת הקמח בת"א ממול מיגדלי עזריאלי,על הגדה המיזרחית של איילון הקומות העליונות ישמשו לדירות, העיצוב יפה, פורסם בגיליון עיצוב של גלובס

oren*

New member
תודה על העדכון, האם תוכל להפנות

אותי למדור ולעמוד בו התפרסמו הדברים?

wakshlak

New member
האם יש לך אילוסטרציה של זה? או שם?

הדמיה שאתה יכול להעלות לכאן? או את שם הפרוייקט?

wakshlak

New member
"מגדל הטיל" בחיפה... מידע?

הי "ארבע עונות", קראתי בפורום הקודם ממך על מידע שיש לך לגבי מס´ מבנים ורציתי לדעת אם תוכל לספר לי עליהם פרטים: 1. "מגדל הטיל" (כמו שאתה קורא לו) בחיפה 2. מגדל "בזק" (נראה לי ככה קראת לו) עם הכדור למעלה. 3. מידע על הפרוייקט במשטרה ברמת גן... (?). תודה רבה, אסף.

four seasons

New member
הי

מגדל הטיל נמצא בעיצומו, הוא נמצא בסמוך לתחנת הרכבת התחתית פריז בחיפה כ30 קומות, אחד המגדלים המוזרים ביותר, הוא בצורת טיל המגדל של חברת בזק. מגדל נוסף של בזק אמור להבנות בת"א ליד מגדל רובינשטיין, גם כ30 קומות על כבו יבנה צ´פילן שישמש אודיטריום, מעליות שקופות. פרוייקט המשטרה בדרום ת"א מיגדלי רכבת בנות 10 קומות אני מצטער בקשר לתמונות המחשב הקודם שלי שבק וכל האיפורמציה יחד איתו

wakshlak

New member
עוד שאלות...

הי, האם אתה יודע את שמו של מגדל הטיל של בזק? האם אתה יודע מתי יבנה מגדל בזק בת"א עם האודיטריום? (זה כבר אושר?) האם אתה מרמת גן? האם יש לך אילוסטרציה של מגדלי הקמח? אם את שם הפרוייקט? כתובת מדוייקת? כתבת על תאומים בהמשך של רח´ הברכה (גשר?) 60 קומות. מידע? מקווה שתוכל לענות על השאלות (הכל בקשר לדברים כתבת עליהם בעבר...), אסף.

oren*

New member
בנוגע לפרוייקט במשטרה ברמת גן

היו אמורים לקום ארבעה מגדלים גבוהים, בינתיים יש אישור רק למגדל אחד כיוון שאין מספיק מקומות חניה באיזור (כבר היום יש באיזור מספר רב של רבי-קומות). הייתה על כך כתבה במקומון של רמת-גן, לעיריית רמת גן אין הרבה מה לעשות כי השטח שייך למדינה (מנהל מקרקעי ישראל) - התושבים מנסים למנוע את הבניה.

danezeq

Member
מה זה תחנת הקמח בת"א?

המפעל הישן הזה בנחלת יצחק? זה לא מפעל טרה? זה זה שיש עליו פרסומת של אל-על שכתוב עליו "WELCOME TO TEL_AVIV"?

oren*

New member
אלה שני דברים שונים, טחנת

הקמח נמצאת בצד שמאל ומפעל טרה נמצא בצד ימין (אם מגיעים מרחוב דרך פתח תקווה ונכנסים לרחוב מוזס ממש אחרי הגשר). בכל מקרה את הפרסומת של אלעל כבר הורידו, עכשיו יש שם פרסומת של פז´ו

למעלה