תאמת...

Eynav Naharan

New member
תאמת...

שאני לא ממש עושה ספינינג... אתמול הייתי פעם שניה ומחר נירשמת לזה, זה שלושה פעמיים בשבוע... סתם ניראה נחמד ומוציא אנרגיה... זה קשה או שפשוט אני צריכה להכנס לזה ולכושר של זה... מקווה להתחיל להכנס ולאהוב את זה... אמ... בנתיים אני נישארת איתכם בפורום:) אז תמי-בהצלחה בניהול...

Gspin

New member
אל תדאגי

זה מגיע בבום ואז את מבינה שאת לא יכולה בלעדי זה.

Eynav Naharan

New member
../images/Emo6.gif

את יודעת מה הלואי!!! זה יהיה בשבילי כל כך טוב.. גם להיות בכושר, גם להוציא אנרגיה, גם מנסה לרדת במשקל, וגם עוד כמה דברים שלא קשורים לפורום...

Tami661

New member
ועוד אמת שאת אולי לא יודעת../images/Emo8.gif

אם תתני לי לפרוס עלייך חסות... נראה אותך מאמינה תוך שבועיים שאת ההודעה שלעיל את באמת כתבת
אבל בכל מקרה, אני מאמינה שתאהבי. מנסיון, וגם של ספינרים מורעלים נכון להיום, יש חשיבות רבה לאיפה את מתחילה ומי המדריך שמכניס אותך לזה. שלוש פעמים בשבוע, על ההתחלה, זה נראה לי קצת "מפחיד" - כלומר, זה מינון גבוה בשביל מתחילה מוחלטת כמוך ולא הייתי רוצה שתתייאשי או תשברי בגלל עייפות או מאמץ מוגבר. נסי להתחיל בפעמיים בשבוע, לפחות בשבועיים/שלושה הראשונים... תעלי את המינון בהדרגה ולבסוף, אני בטוחה שכמו רובנו, 6 פעמים בשבוע יכנסו לקטגוריית "שבוע חלש" שלך
בהצלחה

Eynav Naharan

New member
אוקי.... אמ...

זה התחיל השבוע ב2 פעמים... ושבוע הבא זה תלוי.. אני לא בארץ אמ... הכל בשפה שאני לא בדויק מבינה...אם הייתי יכולה לדבר היה לי יותר קל אבל בעיקרון היה דברים שלא יכולתי לעשות... אז המשכתי ברגיל לא התאמצתי כמו כולם... פחות...

irashady

New member
זה קשה לכולם בהתחלה...

זה פשוט עניין של הרגל... אני מכירה אנשים שהיו בכושר מצויין ונכנסו לספינינג בפעם הראשונה והיה להם קשה... תשמעי להצעה שלי-תמשיכי... גם אם קשה לך... כי כשזה נעשה קל ואת מתרגלת, את פשוט מתרכזת בכיף של זה ולא בקושי... ואני אומרת לך את זה מנסיון... שהייתי עושה ספינינג שנתיים ברצף כי הייתי מכורה לזה בטירוף... זה עושה את ההרגשה הכי טובה שיכולה להיות

Eynav Naharan

New member
אוקי...

אני ממשיכה וניראה מה יהיה... ד"א... אחרי שעה של ספיננג אני צריכה עוד משהו? או שזה מפעיל את כל השרירים בערך?! חוץ מבטן שבכל מקרה אני עושה תמיד....

irashady

New member
אמממ

מבחינת אימון אני חושבת שאת צריכה לעשות מכשירים אחרי זה... כי הספינינג מפעיל הרבה שרירים בגוף... אבל הוא לא בונה אותם... הוא מעצב... כי במכשירים את עובדת עם משקל... ובספינינג את מפעילה את השריר בלי משקל... פשוט מעצבת... לא בטוחה אבל...

Gspin

New member
את צריכה...

שלבי עבודת התנגדות (משקולות) לפני הספינינג, פעמיים עד שלוש בשבוע.

למעלה