תביעה נגד המדינה

• פותח הנושא vour
  • פורסם בתאריך

vour

New member
תביעה נגד המדינה

שכן שלי ירד במחלף גהה וכדי להגיע ברגל לצומת מורשה, הוא רצה ללכת ברגל. הוא התחיל ללכת ברגל וציפה שבקרוב תהיה מדרכה. אז הוא המשיך ללכת, וככל שהוא מתקדם בהליכה הוא מבין שהוא אכל אותה ורצה לחזור בחזרה אבל הוא מצא את עצמו כבר בחצי הדרך, הוא נתקף פחד מהמכוניות, התחיל לבכות ורץ. הוא הגיע למקום שבו מתחת לכביש הסואן הזה (בין מחלף גהה לצומת מורשה) יש את נחל הירקון ועוברת רכבת. הוא רצה לרדת לכיוון הפרדס של יכין חקל (בין רכבת בני ברק, חברת החשמל ברח' בסוף רח' הברזל ועד לרמת השרון-צומת מורשה), הוא נחבל חבלות קטנות. אח"כ הוא הלך ברגל ליד עצי האשכוליות האדומות (מישהו מכיר?) ושם נשכה אותו איזשהי חיה שהוא לא זוכר מהי. הוא התעלף במקום ואח"כ חזר לכביש הראשי לבקש עזרה. אף אחד לא עצר לו כי אסור לאף מכונית לעצור שם. אבל ניידת משטרה עצרה לו, ופינתה אותו לבית חולים. עכשיו כל המשפחה שלו מנסה לתת לו תשומת לב כולל אני. הוא אומר שזה לא יכול להיות שאין מדרכה ושזה לא בסדר ושצריך לתבוע את המדינה על זה שאין מדרכה. 1. האם זה דבר לא תקין שאין מדרכה בין מחלף גהה לצומת מורשה? - האם ראוי ואמורה להיות שם מדרכה ? 2. האם בגלל שאין שם מדרכה, אפשר להגיש תביעה על רשלנות נגד המדינה שלא דאגה שתהיה שם מדרכה? 3. מה ציפתה המדינה שיעשו הולכי רגל שצריכים להגיע ממחלף גהה לצומת מורשה - שהם ילכו ברגל באמצע הכביש? 4. האם ליד עצי האשכוליות אדומות יש שועלים? ואיפה אפשר לברר את זה? 5. האם מקרה כמו של שכן שלי, יכול לגרום שיהיה אפשר לחייב את המדינה לעשות שם דרך להולכי רגל בכביש גהה עד צומת מורשה?

למעלה