תגובה של מיקי למיגרש ביובלים

guyharas

New member
מגרש הספורט ה"מצ'וקמק" ביובלים - כמה שאלות

מי יכול להגיד לי, של מי הרעיון להקים ב"יובלים" מגרש ספורט קטן, "נחבא אל הכלים", בפינת החצר הפתוחה ? איפה התוכניות שהיו, להקים בבית הספר מיגרש כדור סל כפול, שיתאים גם להוקי, שיהיו לו גם טריבונות לקהל, ושיוכל לשמש את גם את כלל הישוב לתחרויות ספורט מגוונות ולאירועים ציבוריים ? לאן נעלמו המשאבים שכבר הוקצו להקמת מיגרש ספורט כפול כזה ? למה להקים את מיגרש הספורט הקטן הזה דווקא בחלק הנמוך של החצר הפתוחה, כאשר ברור שעם תחילת הגשמים יזרמו המים והבוץ ויכסו את המגרש ? למה לא לחשוב שני צעדים קדימה ? אם אין עדיין משאבים להקמת מיגרש ראוי, האם לא כדאי היה להמתין, במקום לשפוך כסף סתם, ללא תועלת ? ??? אשמח לשמוע תגובות.

Master Stav

New member
קוראים לזה מס בחירות ....

אלו יערכו בנובמבר עד אז הגשמים לא יכסו את המגרש וניתן יההי להתפאר בו ....הלא כן ? לגולברי פתרונים

motisisr

New member
מס בחירות = טובת האזרח? ושאר עירמות חול

ראשית, בארצנו ובכל העולם הנושא של השקעות לפני תקופת הבחירות הוא נורמה ראש המועצה שלנו לא עושה אחרת מראש עיריית ת"א ראש עיריית ניו יורק ואפילו מנשיא ארה"ב. נורמה לגיטימית? זה כבר עניין של השקפה. אני אישית מאוד אוהב תקופות של בחירות לרשיות המקומיות. כי אז פתאם מוזרמים תקצבים מהממשלה, משקיעים בתשתיות, מטפחים את העיר בקצב מזורז והמרוויח העיקרי, בעיניי לפחות, הוא האזרח. כי אני מאמין שהתושב הוא אנטליגנטי מספיק לדעת לנטרל חלק ממסי הבחירות. גם אני נגד פעולות שנעשות בחטף ללא תכנון ובעצם השקעה שאחרי שנת הבחירות לא שווה.. אני מבין שנושא מגרש הכדורסל/הוקי זו סגה של שנים רבות, מישהו יכול לפרט מה תוכנן ומה מבצעים בפועל ודבר נוסף צריך לחכות לסוף תהליך ההקמה או לפחות להכיר את פרטי הביצוע על מנת לקבוע שהאדמה תישפך למגרש ביום גשם ראשון. אני לא מכיר את הפרטים ורוצה להאמין (כאחד שעוסק בענף) שניתנה התייחסות לנושא. מישהו יודע מי שהמשרד שמתכנן את הפרוייקט? ובנושא ערימות החמרה אותי דווקא מטרידה הערימה הענקית ששפכו בצד כביש הגישה הצפוני ליד הפרויקט של מגדלי המגורים הערימה הזאת ממש נושקת לכביש ולדעתי היא מהווה סכנה להתמוטטות (והרי כבר הישוב חווה טראומה כזאת) ובטח לאחר גשם ראשון, עוד חודשיים, שכל הערמה תשכב על הכביש ותחסום אותו

Master Stav

New member
בגדול צודק ....בקטן ...ממש לא ....

אני מתנצל מראש עם דברי ישמעו בוטים אני פשוט למוד קרבות .....וקצת מתוסכל ....מהקורה בשטח בישוב שאני מאד אוהב ... בצורן ובקדימה אין מחשבה של 2 צעדים הלאה לצערי ראה מקרה הכביש פרדסיה - שכונת צורן ( איפה הכיכר למה לא חשבו על זה קודם ?) ראה מקרה גן המשחקים רחוב ההדרים פינת ההדס - צורן שעומד בשיממנו כבר ... 6 חודשים ראה מקרה רמת אמיר והגרעון התקציבי של הפיתוח 40,000,000 ש"ח מי ישלם את הפיאסקו הזה ? ראה מקרה כביש הגישה ברמת עמיר וערימות החול ....האם מתכוונים לרצף אותן ? או שמחכים לגשמים לראות האם יחזיק מעמד ? ראה מקרה השמירה ביישוב עשו עבודה ....יש תקציב ....אבל לא מפעילים ....מחכים ל.....שוד או רצח כדי להפעיל ? הבעיה במס שפתיים שמגיע בתקופת בחירות הוא תרבות החאפ לאפ... מהר מהר כדי שיראו שאני ( ראש המועצה ) עושה משהו עבור התושבים ואז זה נראה כמו שזה נראה .....הכוונות לא טובות והתוצאות עוד יותר מחורבנות .

Noa Black

New member
איפה המחשבה?

אותי גם מטרידה החוסר חשיבה בנושא התחברות הכביש שמאחורי אולם הספורט הצמוד ליובלים ומתחבר לכביש הכניסה לישוב. התחברות זו היא בגדר גזרה שלא נתנת ליישום. הופחים את כולנו לעברייני תנועה . מי באמת יוצא מאחורי אולם הספורט ונוסע עד לכיכר בית הספר כדי להגיע לקדימה? אולי גולברי - מותר לו - יש לו מנורה כחולה ברכב !? נועה

Master Stav

New member
לטעמי לפחות

אם היו חושבים היו עוישם כיכר שמחברת את היציאה מיובלים עליה כתבת נועה עם הכביש גישה לפרדסיה .....ואז .... אבל כן ...מחשבה מקדיהמ היא לא משהו בו התברך מהנדס המועצה ....או האחראי עליו .

תגובה של מיקי למיגרש ביובלים

אני הוא זה שדחף את הקמת 2 מיגרשי כדור סל וקט-רגל הכוללים מגרש הוקי עם טריבונה בבית ספר יובלים, וזה עבר אישור ותיקצוב של 1 מליון ש"ח במועצה, אך משום מה החליט ראש המועצה עם מהנדס המועצה שלבית ספר יובלים מספיק מגרש אחד לכדור סל, למרות שמנהלת בית הספר ביקשה 2 מיגרשים, מהנדס המועצה ציין בפניה שאין למועצה כסף, ובמקום לממש את התוכנית של מיקי, גולברי בונה מיגרש הוקי צמוד לבתי מגורים ליד הגינה הצפון מערבית במרכז צורן - בעלות של כמעט 2 מליון ש"ח ועדיין אין לו כסף לבית ספר יובלים לעוד מיגרש, אין לו כסף לעמודי תאורה, אין לו כסף לטריבונה, אין לו כסף לשערי קט-רגל - אבל מעניין את מי הוא יאשים הפעם .... 1000 ילדים יכולים לשחק ב-2 מיגרשים עם היינו בונים, אך הם פחות חשובים מ-..... ד"א - אני מתחייב כראש מועצה - לבנות מייד את המיגרש השני ביובלים ע"פ הצרכים, כאשר זה יהיה חלק משידרוג מיגרשי הספורט בשאר בתי הספר בקדימה-צורן. וע"פ בדיקה מדוקדקת שלי, בכל בית ספר בישוב, יש צורך בשידרוג. שלכם מיקי אקרמן - מועמד לתפקיד ראש מועצת קדימה-צורן

motisisr

New member
וואי איך הגענו עד הלום

סתיו היקר, חשבתי שהפורום הוא א-פוליטי ולא בא לשרת אף מועמד. זה חשוב היות ואני לא רוצה להשתתף במסע בחירות של אף גורם!! נוכחתי פה היא בכדי להתעדכן לעלות נושאים שמפריעים וגם לנסות ולסייע היכן שאני יכול וכמובן שדעתם של חברי המועצה או מעומד זה או אחר חשובה ותורמת. אבל זה נראה לא כלכך טוב שהודעה של מועמד בנושא מסויים, למרות שהוא לא העלה אותו מלחתחילה מוקפצת לראש השירשור ומקבלת תג כאילו הנושא הועלה ונכתב על ידו. אין לי אישית בעיה אם תמיכה במועמד זה או אחר,הלוואי והיה מישהו שבאמת יכולתי לחשוב שהוא האיש שיכול לקחת את הישוב המאוחד לידיים ולפעול לטובת הציבור ולא לשרת את האגו שלו בעיקר. בקיצור זה הפורום שלך אתה יכול לעשות בו כרצונך, היה חשוב לי לכתוב את מה שכתבתי כי באמת אני מאמין שטובת הישוב (והישוב המאוחד) היא מעל הכל, כולנו רוצים לחיות במקום שיהיה לנו בו נעים יותר שנקבל שרות איכותי מיקצועי אמין ונכון בתמורה לכסף הלא מעט שאני משלמים ארנונה. לו יהי

Master Stav

New member
איש יקר ....מדובר בטעות טכנית

שלצערי תיקונה יעלה במחיקת כל השירשור אני עדיין לא מכיר את המערכת מספיק בכדי לשרשר נכון ....ובטעות שירשרתי הפוך .... אני מתנצל למרות תמיכתי במיקי הפורום אינו הפורום של מיקי או של כל מועמד אחר ועל כך אני מקפיד!!!

למעלה