תגובותיכן בבקשה

צפיה1

New member
תגובותיכן בבקשה

אני בשבוע 17 בסיכון גבוה לאחר 2 נתוחים קיסריים . אני מטופלת אצל רופאת נשים של הקופבה , היא נחמדה וענינית , לאחרונה התאכזבתי ממנה אשמח לקרא את תגובותיכן אז ככה לפני כשבועיים הובהלתי לבית חולים , העובר היה בסדר . קיבלתי ערויים , התגלו מספר רב של ליקוציטים ולבסוף שוחחררת עם המלצות לבצע בדיקה נוספת של ספירת דם והמשך מעקב , ביצעתי את הבדיקה ויצרתי קשר עם הרופאה , שאלתיה אם אוכל לפקססלה את הבדיקות של מנת שתגיד לי שהכל בסדר או לחלופין מה עלי לעשות ? היא השיבה שאין לה זמן ואם אני לא מרגישה טוב עלי לגשת למכון בריאות האשה או למוקד וכן לקבוע תור בסניף שלי . דיי התאכזבתי מתגובתה אך הבלגתי .. קבעתי תור אליה לאחר שבוע אך איחרתי ב12 דקות היא לא הייתה מוכנה לקבל לבטענה שהיא מתחילה שם בעוד רבע שעה , אמרתי תודה ויצאתי . בברור שערכתי נתברר שהיא מתחילה רק בעוד חצי שעה ולא כפי שהיא אמרה . מה אתן מציעות להחליף רופא\ה פרטי אולי ? תודה

שילתוש 3

New member
אני הייתי מחליפה רופאה

אני לא אוהבת רופאים מהסוג הזה ויש לי שאלה אלייך,למה את בהריון בסיכון?בגלל ה2 נתוחים שעברת?אני שואלת כי גם אני אחרי 2 קיסריים וזה מענין אותי לדעת...

צפיה1

New member
, שילתוש 3תודה על התגובה../images/Emo13.gif

גם אני יותר נוטה לחשוב לעבור רופאה- נפגעתי , אני בסיכון גבוה מכיון שעברתי 2 ניתוחים, לגבי כרגע אין לכך שום השלכה ז"א שכרגע אני לא הולכת לשום מרפאה או מעקב באופן לא רגיל , באיזה שבוע את ?והאם את יודעת על בתי חולים שמאפשרים שהבעל יהיה נוכח בניתוח ?

בובסטר

New member
היא לא נשמעת במיוחד נחמדה...

תבדקי אבל מה החלופות - אולי היא הרע במיעוטו בסניף הסמוך אליך.

happy

New member
קודם כל אני מקווה שאת מרגישה טוב

היום. ולעניין הרופאה. לי אישית בהרינות שלי אין את האנרגיות להתחיל ולהתעסק בפוליטיקה עם רופאים. בעיני התפקיד של רופאה הוא לעזור לי ולהקל עלי
. במיוחד אם מדובר בהריונות לא קלילים והרבה פעמים מסובכים. לכן אני בשביל לחסוך לי את כל ההתעסקויות האלו אני הולכת לרופא פרטי שבעיני הוא מלאך. אין לי מילים לתאר איך הוא עזר לי בהריון עם ביתי ובהריון הנוכחי. נכון זה עולה כסף. אך לדעתי האישית הסכום הזה שווה את השקט הנפשי שלי ואת האנרגיה המיותרת שאני שורפת בכעסים על הרופאים. אני בטוחה שיש רופאים מצויינים ומקסימים בקופה אך לצערי אני מטופלת פרטי לאורך כל ההריון וזאת המלצתי.

צפיה1

New member
רופא פרטי

תודה שמחה , אני מרגישה היום בסדר , ביצעתי שלשום בדיקת חלבון עוברי, רק לפני כ3 שבועות וחצי ערכתי אולטרה סאונד ודופקשל העובר , האמת אני קצת מודאגת לגבי הדופק , למרות שאמרו לי שכרגע לא מרגישים תנועות עובר { שבוע 18 }ברצוני לגשת לרופא פרטי איך אני יכולה להשיג כתובות ומס טלפון של רופאים מומחים במחז מגוריי? ראוי לציין שב2 ההריונות הקודמים היה לי רופא פרטי - אני מעונינת להחליפו כנראה היות והוא שוהה הרבה בחו"ל . אשמח לתשובתך המהירה

למעלה