תגידו את האמת, מישהו חושב שלילארד יהיה בפורטלנד בעונה הבאה?

OrEl74

Well-known member
מנהל
לילארד מכחיש שהוא רוצה טרייד.
הצנג'ר של פורטלנד אומר שאין שום כוונה לבצע טרייד.
ואז הסוכן של לילארד נפגש עם הנהלת הקבוצה במטרה להבין מה התכנון לעונה הקרובה וברור שרוקי מוכשר לא באמת מספק את דיים בשלב הזה של הקריירה.

לא רק שאני חושב שלילארד לא יהיה בפורטלנד בעונה הבאה או לפחות אחרי פברואר, אני אפילו אופתע אם הוא יסיים את עונת 24 במדי הקבוצה הזאת.

myway23

Active member
אם הוא רוצה צ'אנס לאליפות אז בטוח זה לא יקרה בפורטלנד.
כל ההצהרות האלו מצידו ומצד ההנהלה מגוחכות, אני לא רואה סיכוי שהם לוקחים איתו אליפות, פשוט אין להם את מה שצריך ולא רואה איך זה הולך להשתנות.
היה עדיף שיצהירו שהם יחפשו טרייד במקום כל הבבל"ת הזה.

fatnoam

Active member
לדעתי, אף קבוצה לא יכולה לספוג את החוזה הענק של לילארד ולהשתמש בו בשביל לזכות בהכל. העובדה שהוא חור בהגנה פועלת לרעתו. יש לו סוג של חוזה שלא ממש ניתן לעשות עליו טרייד מבלי לרוקן את השורות, לרוב רול פליירס, ואני לא רואה את זה קורה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לדעתי, אף קבוצה לא יכולה לספוג את החוזה הענק של לילארד ולהשתמש בו בשביל לזכות בהכל. העובדה שהוא חור בהגנה פועלת לרעתו. יש לו סוג של חוזה שלא ממש ניתן לעשות עליו טרייד מבלי לרוקן את השורות, לרוב רול פליירס, ואני לא רואה את זה קורה

לי נראה שכל העניין הזה שהוא לא רוצה טרייד והם גם לא מתכננים לעשות עליו טרייד נועד כדי להבהיר לקבוצות שמי שרוצה אותו תצטרך לשלם לא מעט כדי לקבל אותו.

בכל מקרה, ידוע שההיט חזק בעניין וכנראה שגם יש להם מה להציע.
נראה איך זה יתפתח

myway23

Active member
לא נכון, נניח הקליפרס יכולים:

יש להם עוד קומבינציות שהם יכולים ללכת איתם בלי לאבד הרבה, מספיק הבסיס של מוריס וקובינגטון (כמעט 29 מיליון יחד, קובינגטון בקושי שיחק שנה שעברה, את מוריס הם שקלו להעביר בטרייד על ברוגדון-KP).

Krit123

Well-known member
לא נכון, נניח הקליפרס יכולים:

יש להם עוד קומבינציות שהם יכולים ללכת איתם בלי לאבד הרבה, מספיק הבסיס של מוריס וקובינגטון (כמעט 29 מיליון יחד, קובינגטון בקושי שיחק שנה שעברה, את מוריס הם שקלו להעביר בטרייד על ברוגדון-KP).
לא בטוח שהבנתי מה פורטלנד מקבלת פה בחזרה, עם כל החיבה לטרנס מאן. מה גם שהם שולחים שחקנים נוספים שלא נכנסו לפריים, no pun.

Krit123

Well-known member
אני כנראה אופטימיסט חסר תקנה כשזה נוגע לפורטלנד. נכון שהסיכוי הכי טוב של דיים להתחרות על אליפות הוא בפילי או בוסטון (בעונה הקרובה או בכלל), רק אומר שאם הוא תכנן לבנות משהו אורגני בפורטלנד שמסוגל להתחרות, אז עזיבה עכשיו היא בגדר פספוס. טרייד לפני פתיחת העונה נוגד דברים שאמר בעבר, running from the grind וכו'. זה לא שאין שם כלום ושום דבר, פשוט אין שם מספיק. לדעתי הוא צריך לתת להם שליש עונה לבחון את הדברים ולאמוד את השיפור של הצעירים.
בהנחה שהבלייזרס מוכנים להתגמש עבורו ולהתחיל את הריבילד לאחר מכן (בבחינת ניהול הבחירות, לא השחקנים), ניתן לחזק את הקבוצה.
המכשול העיקרי הוא הארכת החוזה של גרנט. אם יוציא את הראש מהתחת ויחתום על סכום משקף, אז התשתית קיימת. במידה ולא, ולא תהיה אפשרות לסדר משהו בסיין & טרייד, אז כנראה כדאי לחתור לפירוק.

לצורך העניין טרייד של סיימונס + 5 בחירות (2 סיבוב ראשון) עבור סיאקם. או חבילה מצומצת מזו עבור אננובי.

אני ראיתי את שארפ עולה לצד הרכב ג'י ליג לתפארת למשחק חוץ מול מינסוטה (בהרכב מלא) ומנצח כמעט לבדו, במשחק שהוולבס היו צריכים לקחת. חלקו איתו את המגרש אגדות כמו ג'ינייתן וויליאמס, סקיילר מייז וג'ון באטלר.

לדעתי הרכב של לילארד-שארפ-סיאקם-גרנט-נורק מסוגל לקרב אותם מספיק בטווח של עונה (או אננובי, במידה פחותה כמובן). הבעיה המרכזית שלהם הייתה הספסל, שצפוי להשתפר.

Rapgamer

Well-known member
לדעתי הרכב של לילארד-שארפ-סיאקם-גרנט-נורק מסוגל לקרב אותם מספיק בטווח של עונה (או אננובי, במידה פחותה כמובן). הבעיה המרכזית שלהם הייתה הספסל, שצפוי להשתפר.
זו נראית כמו קבוצה תחרותית אבל לא כמו קבוצה שמסוגלת להתחרות על אליפות.
אם המטרה של דיים היא אליפות, או המטרה של פורטלנד היא לבנות קבוצה עם פוטנציאל לאליפות, המסקנה המתבקשת היא טרייד.

Krit123

Well-known member
זו נראית כמו קבוצה תחרותית אבל לא כמו קבוצה שמסוגלת להתחרות על אליפות.
אם המטרה של דיים היא אליפות, או המטרה של פורטלנד היא לבנות קבוצה עם פוטנציאל לאליפות, המסקנה המתבקשת היא טרייד.
אמרתי בהתחלה, הסיכוי הכי טוב שלו יהיה במקום אחר בתור מספר 2, ובכל זאת, הייתי רוצה לראות איך הצעירים יופיעו לעונה לפני שהייתי קובע שהם לא מסוגלים (עם סיאקם וגרנט בהרכב) כקבוצה.

ואני לא חושב שבטווח של 2-3 פורטלנד תתקרב לאליפות יותר מאשר ההרכב ההיפותטי הזה.

fatnoam

Active member
לבוסטון היה נסיון איום ונורא עם קיירי וקמבה. דיים לא הזיה כמו הראשון והרבה יותר טוב מהשני, אבל גם הוא גארד צנום שלא שומר, אני לא בטוח שהוא משדרג את הסלטיקס כל כך.

לפילי ודאי שהוא עדיף על הארדן אבל גם של קו אחורי של מקסי ודיים זה סופר בעייתי, ויתרה מכך דיים לא עושה משחק טוב כמו הארדן ולדעתי זה יכול ליצור חיכוך עם אמבייד.

כמובן שלשתי הקבוצות הנ״ל גם אין מה לתת עליו.

טל הצגת חמישיה נחמדה, אבל (במבט לפלייאוף) לדעתי שארפ לא בשל ל-2 עדיין מבחינת קליעה, ונרקיץ וגרנט לא מספיק טובים כדי להוות מספרי 3 לקבוצה שרוצה אליפות, בהנחה הלא ריאלית שדיים וסיאקם מספיק טובים כ-1,2

myway23

Active member
מה אתם חושבים טרייד על ליליארד צריך להניב?
על ביל קיבלו בחירות סיבוב שני והחלפות, כולל שחקן מזדקן ופציע, האם הטרייד הזה הוא הבנצ'מרק לליליארד?

Rapgamer

Well-known member
לדעתי לילארד הרבה יותר טוב מביל ולכן פורטלנד צריכה לצפות לקבל עבורו נכס ממשי. הרבה קבוצות מסונדלות מבחינת נכסים שנותרו ברשותן (לייקרס, פיניקס, מילווקי, מינסוטה) כך שלא הייתי מצפה לחבילה מפלצתית אבל כן לשחקן טוב צעיר ובחירת דראפט סיבוב ראשון למשל.

88nothing

Active member
היעד האובביאוס עבור לילארד הוא מיאמי, בחבילה של לאורי, יוביץ , 2 בחירות סיבוב 1 ובחירות סיבוב 2.

לפורטלנד אין את הכלים להיות קונטנדרית כרגע, לילארד אולי(אולי גדול) טופ 10 בליגה, מתחתיו אין להם אף שחקן שכרגע מעל טופ 40(אפילו לא 50).
קונטנדריות מוהבקות אלה קבוצות שיש להם לפחות שחקן 1 בטופ 10 ועוד לפחות 1 בטופ 20-30 , מעבר לזה צריך גם עומק.
וכמובן יתר הסגל מורכב משחקנים שהם לכל הפחות שומרים טובים.
בפורטלנד השומר היחיד שהוא מעל הממוצע(ויכול לעשות סל) זה גראנט, זה לא מספיק!

כדי להיות קונטנדרית פורטלנד צריכים להשיג גם שחקן טופ 30 בליגה, וגם לשמר את גראנט וגם לצרף לסגל לפחות 3&D רציני.
זה עוד בלי שדיברנו על העומק והמצב הפיננסי לעשות את זה.

אני דווקא מאמין ששארפ יכול לתפוס את העמדה מספר 2 ולהצליח שם בגדול, גם התקפית ום הגנתית.

עם לילארד, בהנחה שישאירו את גראנט ובהנחה שהצעירים יהיו בסדר, הם השנה קבוצת פלייאין, שזה אומר לא לכאן ולא לכאן.
מצד שני כל עוד לילארד לא רוצה לעזוב, אסור להם "לבגוד" בכוכב שלהם, זה לא נכון להם כאירגון לטווח הארוך.

עוד יעד מעניין שחשבתי עליו עבור לילארד הוא הניקס, ואני מודע להתאמה הגבולית(מאוד בעייתית) ליד ברנסון.
1687929032231.png

לניקס יש 4 בחירות סיבוב 1 בדראפט הקרוב, אם להם מקום בסגל ל4 רוקיס, ככה שבכל אופן חלק מהבחירות יגולגלו(נכון שרובן עם הגנות ובכלל לא יהיו השנה).
הם סה"כ קבוצה תחרותית שעשו השנה חצי גמר מזרח, התוספת של לילארד, מבלי לאבד את ברנסון, רנדל ובארט היא מנהדרת עבורם.
גם השידרוג בעמדת הסנטר מרובינסון הלא ברור לנורקיץ היא שידרוג.

Krit123

Well-known member
אני דווקא מאמין ששארפ יכול לתפוס את העמדה מספר 2 ולהצליח שם בגדול, גם התקפית ום הגנתית.

עם לילארד, בהנחה שישאירו את גראנט ובהנחה שהצעירים יהיו בסדר, הם השנה קבוצת פלייאין, שזה אומר לא לכאן ולא לכאן.
מצד שני כל עוד לילארד לא רוצה לעזוב, אסור להם "לבגוד" בכוכב שלהם, זה לא נכון להם כאירגון לטווח הארוך.

עוד יעד מעניין שחשבתי עליו עבור לילארד הוא הניקס, ואני מודע להתאמה הגבולית(מאוד בעייתית) ליד ברנסון.
אנחנו צריכים עוד אנשים בהייפ טריין של שארפ. בעשרת המשחקים האחרונים של העונה רשם ממוצעים של 24-8-4 וכנראה צמח הקיץ ב2-3 אינץ' (על פי דיווחים של חברים לקבוצה, אז לא שיא האמינות). מישהו יופתע אם יסיים השחקן הכי טוב בדראפט שלו?

לגבי הטריידים, לילארד אכן התאמה גבולית בניקס. לטעמי הם הצליחו לבנות נכון ובהדרגה, אז כדאי להשתמש בנכסים בתבונה כדי להנחית שחקן ברמתו שפשוט משתלב בקלות וכמובן מתאים לטיימליין.

ואני לא מסכים אתכם שמיאמי לא מעבירים את הירו בעסקה. לא שלפורטלנד יש עניין בהירו, פשוט יעדיפו אותו כנכס על לאורי, בקלות.

myway23

Active member
אנחנו צריכים עוד אנשים בהייפ טריין של שארפ. בעשרת המשחקים האחרונים של העונה רשם ממוצעים של 24-8-4 וכנראה צמח הקיץ ב2-3 אינץ' (על פי דיווחים של חברים לקבוצה, אז לא שיא האמינות). מישהו יופתע אם יסיים השחקן הכי טוב בדראפט שלו?

לגבי הטריידים, לילארד אכן התאמה גבולית בניקס. לטעמי הם הצליחו לבנות נכון ובהדרגה, אז כדאי להשתמש בנכסים בתבונה כדי להנחית שחקן ברמתו שפשוט משתלב בקלות וכמובן מתאים לטיימליין.

ואני לא מסכים אתכם שמיאמי לא מעבירים את הירו בעסקה. לא שלפורטלנד יש עניין בהירו, פשוט יעדיפו אותו כנכס על לאורי, בקלות.
הם יכולים לדרוש גם את באטלר, זה לא אומר שיקבלו :ROFLMAO:
אני לא בטוח שהערך שלו יותר גבוה משל ביל, אבל נחכה ונראה.

88nothing

Active member

לגבי הניקס, התבשלתי עם ההצעה הזאת היום, ודווקא נראה לי שיש לזה פוטנציאל די טוב להצלחה.
הקו האחוריאומנם מאוד נמוך אבל פיזי, סקוררי, יוצר, עקשן אז לא הייתי פוסל ישר את השילוב.
תוסיף את הארט, קוויקלי(ניהיה אקספנדבל), בארט, רנדל, גריימס ויש שם אחלה סגל.
חלק לא מבוטל מהעונה הניקס נתנו דקות משותפות לקוויקלי ולבראנסון יחד, כאן אלה יהיו דקות של לילארד.

בסוף הערך שהניקס נותנים כאן הוא לא מאוד גבוהה לדעתי, ונכון שעם עניין הCBA החדש יש משמעות גבוהה בהרבה לכסף, אבל אם נקח בחשבון שקוויקלי יכול לקבל סביבות 17M לעונה, וכאן מתאפשר לוותר על השירותים שלו.

מי שלא רואה את היכולת של שארפ, כנראה פשוט לא רואה מספיק.
ההיילייטס שלו מדהימים.

והוא גם בחור ממש צעיר, ככה שהתקרה שלו בשמיים.

myway23

Active member
הניקס זה מועדון כושל אז יש סיכוי שיעשו טרייד כזה :ROFLMAO:
לדעתי ליליארד וברונסון זה לא שיתוף טוב.

מסכים איתך לגביי מיאמי, טרייד על לאורי ובחירות אולי ירצה את שני הצדדים, משהו כזה:

למעלה