תגידו, השופט האריך לזורקת החול את המעצר כי גם הוא מקשיב לבן גביר?

רוב הזמן נח

Well-known member
אם הוא נחשף למשהו - זה לשקרי המשטרה. הארוע נעשה בפרהסיה - אין שם שום נסתר.
אז אתה כבר לא סומך על בית המשפט?

לשופט יש שיקול דעת. הרי ראו כבר ממש אין סוף פעמים איך שופטים משחררים ממש בצורה אוטומטית מפגינים שהמשטרה עצרה בהפגנות כי הפרו את הסדר.

אז אם יש אירוע הפוך, שמאריכים מעצר, כנראה יש סיבה.

The Real Big Joe

Well-known member
אז אתה כבר לא סומך על בית המשפט?

לשופט יש שיקול דעת. הרי ראו כבר ממש אין סוף פעמים איך שופטים משחררים ממש בצורה אוטומטית מפגינים שהמשטרה עצרה בהפגנות כי הפרו את הסדר.

אז אם יש אירוע הפוך, שמאריכים מעצר, כנראה יש סיבה.
אני לא סומך על המשטרה. אם הם מרמים את השופט הוא נופל בפח שלהם.
מדובר במעצר בנוכחות צד אחד ללא עו"ד של העצור. המשטרה יכולה למרוח את השופט באמירה שלדעתם יש סכנה בשחרור.

רוב הזמן נח

Well-known member
מדובר במעצר בנוכחות צד אחד ללא עו"ד של העצור. המשטרה יכולה למרוח את השופט באמירה שלדעתם יש סכנה בשחרור.
אז איך הם לא מצליחים להאריך מעצר לכל המתפרעים בהפגנות? שם השופטים ישר משחררים את העצורים.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל לפי התיאור שלך יש עשרות עדים לאירוע, השופט מקשיב רק למשטרה ולא שומע אף עד ממקום העבירה?

The Real Big Joe

Well-known member
אבל לפי התיאור שלך יש עשרות עדים לאירוע, השופט מקשיב רק למשטרה ולא שומע אף עד ממקום העבירה?
איפה אתה חי? שופט מעצרים לא רואה עדים, לא רואה אף אחד ואם המשטרה מצליחה אז גם לא עו"ד של החשוד.

בון דוק

Well-known member
חחח...

או יותר הגיוני שהוא נחשף לעובדות על המקרה והחליט שזה מה שצריך.

הרי באופן קבוע אנשים שמתפרעים בהפגנות ונעצרים, משוחררים בבית המשפט כמעט תמיד על ידי השופטים.
הבחורה שתקה בחקירה ולכן לא היה מנוס מלעצור אותה גם לשופט לא נשארו ברירות

למעלה