תגידו מה עם נינה?

sharona78

New member
נעלמה כלא הייתה

אפילו לא מזכירים את שמה, כמו הבן הוויאטנמי של ג'ק.....

sharona78

New member
הבן הנוסף של ג'ק ../images/Emo127.gif

ג´קו איש המשפחה המסור, שמקדיש את כל מרצו כדי לשמח את אביו, ולגונן על אחיותיו, לא ראה את בנו, את יחידו, אשר אהב, את קימו, למעלה מ-3 שנים. לא רק שלא ראה אותו, אלא שלא העלה את שמו על דל שפתיו ולו פעם אחת, מאז שהאחרון עלה על המטוס לויאטנם.
כן, כן, לפני כ- 3 שנים בערך ג'ק גילה שיש לו בן מאהובתו הוויאטנמית מהתקופה שהיה חייל בוויאטנם. אהובתו הוויאטנמית הופיעה פתאום בג'נואה סיטי וגילתה שיש לו בן, שאז באותה התקופה היא נכנסה ממנו להריון והפלה ופלא יש לג'ק בן בשם קימו בערך בסביבות גיל ה- 20 לדעתי (אז). האהבה בין השניים קמה לחיים - רומן סוער שהסתיים בחתונה, השלושה הפכו למשפחה מאושרת.... אני לא ממש זוכרת את הפרטים המדויייקים, אבל למיטב זיכרוני הוויאטנמית (לא זוכרת כרגע את שמה) כלומר אישתו מתה מאיזשהי מחלה וקימו, בנו של ג'ק, חזר לוויאטנם. זה היה בנו יחידו, הבן שתמיד חלם עליו..... עכשיו שיש לו את קייל, הוא אפילו לא מזכיר שיש לו בן נוסף..... תמוהה מאוד בעיני, כנראה היוצרים חושבים שהצופים סניליים או משהו כזה...

Angel45

New member
קימו היה חתיך עולמי ../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif

הזכרתי לי נשכחות

יוליקה

Member
מנהל
בסדרת אופרת סבון שרצה שנים, חייבים

להתייחס בצורה זו או אחרת לכלל האוכלוסיה הצופה בסדרה. לכן הכניסו תפקידים נוספים של אפרו-אמריקאים מלבד ניל ואם הבית של האבוטים שהיתה הדודה של אוליביה ודרו הכניסו את ההורים שלהם, הכנסו את הבעל הראשון של אוליביה, את המאהבת שלו קישה, את אח של ניל ואחרים . היו ויאטנמים האהובה של ג'ק, קימו ואחותו...הנסיעה של ג'ק יחד לויאטנם לחפש אחרי קימו... אח"כ היו כל מיני מחלות שהיו על סדר היום: איידס של קישה שאולי הדביקה את אוליביה, היו אלכוהוליזם של ניקי, קתרין הבן של ג'יל, נינה ועוד... ועכשיו הסרטן אצל אשלי. הכל בכפיפות לפוליטקלי קורקט.

יוליקה

Member
מנהל
אהה, ניזכרתי ויש עוד נושאים

כמו אונס, חד הוריות ואימוץ ילדים - קאסי הבת של שרון שילדה אותה בגיל 16. נמסרה לאימוץ והאם המאמצת שלה שסרבה לוותר עליה... כמה נאנסו בסדרה: שרון, קריקט (נאנסה ע"י מייקל) היתה החברה של שרון שהצילה אותה מהחשד ברצח של הפסיכופט הזה שהלך וחזר עם פרצוף מנותח...

Angel45

New member
יוליקה סילחי לי על הציניות אבל...

מה בדיוק הקשר בין מה שקורה בסידרה לבין פוליטיקלי קורקט ? לעניות דעתי,וזו רק דעתי אין שום קשר כי המושג פוליטיקלי קורקט בא לבטא דברים אחרים במהות...שאינם עולים בקנה אחד עם התוכן בסידרה.

יוליקה

Member
מנהל
פוליטקלי קורקט זהו מושג שמשתמשים בו גם

לתקן אפלייה מכל סוג שהוא: מה שהתכוונתי הוא שכדי לרצות את כל הלאומים הצופים בסדרה מתאימים אותה בכל פעם... שלא יגידו שהסדרה היא רק של( WASP (white anglo sacson protestant (סליחה אם טעיתי בספלינג). כלומר שלא יגידו שזו סדרה רק של לבנים אנגלו-סכסיים ופרוטסטנטים הכניסו, שחורי עור, פה ושם קתולים, ויטנאמיים ועכשיו גם יהודים. וכל זה תחת חסות הפוליטקלי קורקט. עד כמה שזכור לי היתה גם איזה אינידאנית כשויקטור הלך לאיבוד במדבר....

sharona78

New member
זה נכון מה שאת אומרת אבל....

מה הקשר לזה שג'ק אפילו לא מזכיר את בנו קימו ? מקפחים את הוויאטנמים ???

איזה אב השנה../images/Emo106.gif

אם אני לא טועה (אנג'ל תקני אותי אם כן), גם בפרקים החדשים שראיתי בקנדה אין זכר לקייל. יש לו עוד ילדים? חוץ משני הבנים?

sharona78

New member
../images/Emo58.gifקייל...

גם אני הבנתי מאנג'ל שאין שום זכר לקייל בעתיד... מוזר.... ועכשיו הוא בטח רוצה ילד משרון...

Angel45

New member
../images/Emo58.gif בנות יקרות

שרון היתה מאוד רוצה ילד עם ג'ק,וכשאמרה לו את זה לפני כמה פרקים הוא השתנק
והיכן קייל (שרק כאן למדתי על קיומו) בפנימיה בבוכרה ? ואגב היכן בילי דבילי ?

יוליקה

Member
מנהל
ולאן נעלמה נינה?

היא היתה חברתה הטובה ביותר של קריסטין - קריקט אם החזירו את קריסטין היה צריך להחזיר גם אותה, הרי בנה הוא נכדה של ג'יל.... וכעת מסתבר שהוא הנין של קתרין.....

sharona78

New member
../images/Emo58.gifנכון אבל...

בסוף יסתבר שפיליפ הוא לא באמת בנה האמיתי של ג'יל הוא הוחלף ובנה הוא מישהו אחר שיעבוד וז'בו והיה נשוי לאמבר מהיפים והאמיצים, תקראי כאן כמה שרשורים עם ספוילרים ותביני.....

sharona78

New member
ואת בעצמך אמרת ש-

רחוק מהעין רחוק מהלב.............. חוץ מזה שהדמות של נינה לקראת הסוף כבר לא הייתה מעניינת, אז כנראה שלא היה מה לפתח עם הדמות אז פשוט הוציאו אותה מהסדרה.... בדר"כ אם מדובר בדמות מרכזית אז פשוט מחליפים שחקנית.

יוליקה

Member
מנהל
יש דמויות ששנים מופיעות ומנסים להתפתח אבל....

יש את אב הבית אצל הניומנים - כשסוף סוף היה לו רומן עם מישהיא היא ניסתה לרצוח את ניקי... יש את ג'ינה מהמסעדה, היא אחות של דני רומולוטי שגם נעלם מהסדרה היה לה רומן עם איזה עבריין שחטף והיה שותף לשוד של קתרין שהיא עוד היתה נשואה לרקס... ואסתר שילדה בת בזמן השוד - לאן העלימו את בתה?? יש הדודה של אוליביה ודרו - אם הבית אצל האבוטים היה לה רומן קצר עם ג'ון עד שג'יל הרחיקה אותה - נתנה לה מיליון דולר שתסתלק.... ויש את הפרקליט של חצי האנשים בסדרה שהיה לו רומן עם נינה אבל היא הלכה עם הסופר הזה....שכחתי כבר גם אותו.

למעלה