תגידו

tryme 2 m

New member
אתה טועה...

מי שבן למטה מ-16 ונהנה ממין אנאלי...לא אותו שולחים לכלא...אלא את זה שמבצע את המין האנאלי. החוק מציין במפורש את הגיל המינימלי לקיום יחסי מין חד מיניים בין זכרים. הגיל הוא 16. אף אחד לא נשלח לכלא בארץ בגלל שקיים יחסים אנליים למעם אם המדובר היה בקטין/קטינה. בטח שלא המקבל.

אויי חו"ליתי מתוקה../images/Emo25.gif

החזרת אותי ביותר מעשר שנים אחורה ... אל ספסלי האוניברסיטה היישר למבוא לסוציולוגיה... ואולי...האחר הנוסף? כי האחר המשמעותי זה לא ממש מבהיר מיהו...

האחר זה פשוטו כמשמעו.

רק לא חוקי חוקיקי או חוקיתי וכדומה... או בעלול.

tryme 2 m

New member
המשמעותי האחר....

מסובך מדי... למה לא פשוט "פרטנר/פרטנרית"?

Gilgil1

New member
significant other הוא לא "לא חוקי"

המושג בא להסדיר את הצורך להתיחס לבן/בת זוג בעולם נאור שבו ברור לכולם שיש גם זוגות חד מיניים. במסמך רשמי שבו שואלים מי ה significant other מתכוונים לשאול מי בן/בת הזוג המוצהר/ת שלך ולא מי "מהצד".

לבעוט אני תמיד מוכן...

את מביאה
? וברצינות, חוקי/ת תמיד תהיה נבעט במונח "לא חוקי/ת", הוא באמת מעצבן ולגבי מונח אחר... זה לא ממש משנה כל אחד ואחת יגדירו איך שהם מרגישים אותו/אותה... אההה... עוד משו'... לא צריך להתנתק "משם" אין סיבה, לדעתי...

אין סיבה??

לתאר לך איך הסיבה נראית? באיזה צבע ומה התגובה האהובה עליה בד"כ... טוב עזוב...איש הישר בעיניו יעשה...

tryme 2 m

New member
אין סיבה...

אבל המהות כאן שונה... הייתי מעז לומר הפוכה לחלוטין לפורום ההוא. "שם" הכל אמור להיות בהחבא...וכאן לעומת זאת...הכוונה...גם אם זה לא באמת כך...יש שאיפה שזה יהי בראש חוצות ולא בהחבא. אם כי אין לירוק מהבאר ממנה שתינו לרוויה. ותודה ללאב טו לאב יו בייבה...על היוזמה!!!

כמו שאמר פעם רודני קינג

why can't we all get along?
ואני תמיד קורא לזו שנישאתי לה "זוגתי" או "אשת חיקי" ולאחרות אני קורא "ידידות" או "אהובות"

למעלה