תגלוש היקרה...

חרדלש

New member
תגלוש היקרה...

קודם כל, ברכות... אני אמנם ש-מ-ן (119 קילו נכון להיום...) אבל אני לא חושב שהאכילה שלי קשורה לפורום שכזה... נכון. אני יכול לחסל שלושה ליטרים של קולה (רק קוקה) ומגש פיצה (מכל סוג שהוא) ללא הקאות אבל עדיין אני חושב שזהו דבר שנמצא בשליטתי... אני אהיה כאן מידי פעם אם כי, שוב: אני שמן מאז שאני זוכר את עצמי... אני שמן מרצוני החופשי...(או ככה לפחות אני חושב...)...

החנון

New member
קודם כל, עד מאה ועשרים! ;-)

לעצם העניין, או כמו שאיש אחד חכם אמר פעם, יש לך 90% כישורים להיות סטארט-אפיסט. יש קוקה-קולה אל תוך הלילה, יש פיצות, חסר רק עוד קצת ידע במחשבים, ונקבל אותך בזרועות פתוחות לקהילה (קהילת הסטארט-אפיסטים כמובן, ולא מה שאתה חושב, יא-סוטה!). עכשיו, לפני שתגל תעיף אותי בתואנה שהפורום הזה (בניגוד לפורום ממנו הגענו שנינו) הוא פורום רציני ולא בשביל בדיחות תפלות וחסרות-טעם, אקפל את זנבי, ואיעלם לעד לפני שגם אני אתחיל להשמין או להשיל ק``ג ממשקלי. נ.ב. תגל - אין צורך לשלוח לך איחולי הצלחה, לא רק בגלל שכבר עשיתי זאת קודם, אלא גם בגלל שפורום בהנהלתך לא יכול להיכשל, גם אם תנסי בכח. אני גם מאחל לכל הנוירוטים הרבה ``בתאבון``, ולכל השאר בריאות טובה (גם לאלו שאצלם זה כרוך בהשלת כמה ק``ג). אגב, תגל, אולי תפני למועמדים לראשות הממשלה? נראה לי שאחד מהם זקוק בדחיפות לקבוצת תמיכה או פורום בו יוכל לכתוב על בעיית הבורקסים שלו, והשני מתקדם בקצב שיא למצב דומה. די, זהו, גמרתי לקשקש, ותסלחו לי אם כתבתי שטויות, זה לא אני, זו השעה...

חרדלש

New member
הייייייייי היייייייי

רק לאחד יש בעיה... הוא לא אוכל מספיק......

החנון

New member
אולי זה קצת off-topic

אבל אני חושש ששניהם אוכלים טוב מדי: אחד אוכל ערבים לארוחת בוקר. השני אוכל יהודים (במיוחד מהמפלגה שלו!) לארוחת לילה (בבוקר ובצהריים הוא תמיד ישן). ועם כרס כמו שהוא מטפח, תהיה בטוח שעד גילו של המבוגר מבין שניהם, הוא עוד יוכל להתעלות עליו.... אגב, לכל הנוירוטים שבקרבנו: אולי תתקשו להאמין, אבל ברק שקל מתחת למינימום הדרוש כדי להיות חייל קרבי, ורק בעזרת פרוטקציה הצליח. ככה שלכולם יש עוד סיכוי לטפח כרס עגלגלה...

תגל

New member
אני מבינה שאתה מתדיינים לכם כאן....

לא אתערב רק רציתי לבדוק הודעות תמשיכו לקשקש לי חרדל``ש ברוך בואך למעוננו... אוהבת את שניכם הכי בעולם תגל אגב, חנון אני יודעת שאתהעוקב אחרי הודעותיי בטח קראת שנפגעת מליאורי בטח נבהלת זה בסדר הוא הסביר את עצמו יישרנו הדורים! עכשיו תמשיכו לקשקש

חרדלש

New member
סליחה שהפרעתי במקום בו לא אמור הייתי להיות... חיים טובים לכולם ולכולן

למעלה