תהיה גבר סכן את חייך

ועכשיו להסבר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איך גבר מבוגר סוטה מפתה קטינה בת 13 לשכב איתו? זה לא יכאב זה יהיה קל ונהדר זה יתן לך נסיון את תהיי 'אישה' אני אתחתן איתך אני אוהב אותך לנצח איך חבר'ה בצבא או בכל מסגרת חברתית אחרת מפתים את הבחור ה'חלש' וה'לא מקובל' להתקבל בחברה? תהיה גבר תהיה מקובל אם רק תקפוץ בנג'י ותסכן את חייך תהיה מקובל
איך סוחר סמים מפתה נערים ונערות חלשי אופי עם צרות ובעיות חברתיות לצרוך סמים? אתה תשלוט בזה זה כמה שאת/ה רוצה את/ה תפסיק/י מתי שתרצי תהיה פופולרי תהיה לך חברה תרוויח/י מלא כסף מסחר איך סרסור מפתה נשים ונערות במצוקה לרדת לזנות? תבחרי עם מי לשכב יהיה לך המון כסף שנה שנתיים ותוכלי לקנות לך בית ולהפסיק לעבוד בזה מה את משוגעת??? לעבוד מ 800 עד 500 כפקידה??? אני אוהב אותך

ואם הם לא מסכימים

אם הקטינה לא תסכים לשכב איתך {גבר בן שלושים ומשהו) את ילדה? כל הבנות בגילך שוכבות! אין לך אומץ לנסות דברים חדשים! אם הילד הלא מקובל לא יסכים לקנות ממך סמים אתה רוצה להשאר לא מקובל כל החיים? אתה באמת רוצה להשאר בחיים העלובים שלך שחיי חברה חדשים {של חבורת המשתמשים) מחכים לך מעבר לפינה? מה אתה לא רוצה לחוות חוויות חדשות? אתה באמת אוהב לסבול אה? להרגיש את הסבל של יום יום... לא רוצה משהו שישפר את ההרגשה שלך? אתה באמת נהנה לסבול לאישה/נערה שמסרבת לעבוד בזנות אין לך אומץ לקחת סיכונים? את לא מרגישה שאת יכולה להתמודד עם כל כך הרבה גברים ביום? את עוד מאלו שמין אצלן זה דבר דיסקרטי שעושים רק עם האהוב? את לא יודעת לקחת את החיים בקלות ולהתקדם הלאה?
והמבין יבין

למעלה