תודה לכל החברים האמיתיים..

טאקילה~*

New member
מו שיקו.........../images/Emo24.gif

אתה שם אומנם מעבר לים ... אבל תמיד זוכר שיש במדינה אנשים שאוהבים את הפירגון והחום שאתה יודע להעניק.. תודה בחור חביב ...אתה אחלה מו שיקו.

שיר29

New member
טאקוש......

תודה לך.... היה ערב נפלא... נהנו....צחקנו... ואת יודעת מה......... מי שלא בא..... הפסידדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד המון מזל טוב לך יקירתי... ולמוריאל...שבטח כל כך שמחה שכל הווגאראס מאחוריה..... אנחנו מאחלים לה את כל הטוב שבעולם.... בזכותך היה לנו ערב מדהיםםםםםםםםםםםם
שיר29
ודיאבולו

טאקילה~*

New member
על כן רק שיר שיר 29 לעולם../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif

חביבה שלי אין ספק שמי שלא בא רק הפסידדדדדדדדדדדדדדדדדדד................. כי לי היה מהמם איתכם, אתם אנשושים ניפלאים.. שיר ודיאבלו אתם זוג אחלה,אני שמחה שיש חברים ניפלאים,בצאט הזה שליפעמים ניראה כמו התמכרות מרעילה...מסתבר שמתוך הערוץ הזה יש דברים יפים.. שירוש אנחנו חושבים שאימצנו את הערב כמוכם... דובי ואני נעביר אותו בבית באוירה רומנטית.. אז שתהיה על כולנו שנת2002 פורה וטובה.... ביי טאקילה~*

דיאבולו

New member
אז קצת באיחור אבל............./images/Emo51.gif

טאקילה........ לך הכיף לנו השמחה פעמים חגיגה שמח בישביל שניכם וגם לילדה מקווה להרבה שנים טובות ומאושרות יחד......... ולך מוריאל הרבה מזל טוב ונשיקה הרבה הצלחה וחיים יפים עד כמה שרק תוכלי לקטוף מהם ותיקטפי הרבה וכן הרבה נחת להורים המקסימים מגיע להם ולכם כלללללללללללל המשפחה הרבה מזל טובבבבבבב מאחל דיאבולו<אייל>

למעלה