תודה למתנדבים!!!

תודה למתנדבים!!!

שישה בני נוער מכפר-סבא הפעילים בתחומי העשייה ההתנדבותית זכו בפרסים, בטכס לפעילים מצטיינים במחוז המרכז שנערך ב-7/6/05 מטעם משרד החינוך - מנהל חברה ונוער. חמישה מתוך השישה פעילים במסגרות הפועלות במחלקת הנוער. ואלו זוכי הפרס: ליהי דרי-פעילה בפרס הנוער, במרכז ההדרכה, וב"הפוך על הפוך". חלי חמאל- פעילה בפרס הנוער, במרכז ההדרכה ובארגון "אלמגור"-ארגון נפגעי טרור. במקביל לזכייתה בפרס מטעם המחוז, נבחרה גם לקבל את פרס גלר. סהר טואג- פעילה במרכז ההדרכה, פועלת למען זכויות בעלי חיים, חברה בפרס הנוער ובקורס מנהיגות נשית. כמו כן, חברה בצוות פיתוח מועדון מוזיקלי בעיר. אוהד כהן- פעיל במרכז ההדרכה, שותף בהפקת אירועי הנוער, חבר בפרס הנוער ובצוות ההקמה של המועדון המוסיקלי לנוער מקס דקטרה- פעיל בתכנית "אוורסט" המפעילה נערים ביזמות עסקית ארז שרון- מתנדב זו השנה השלישית באקי"ם- מאמן את הילדים בחוגי ספורט ומדריך אותם במועדון החברתי בני נוער אלו הומלצו על ידי העירייה ונבחרו לקבל את הפרס בשל עשייתם יוצאת הדופן הן בהיקף השעות והן באיכות הפעילות ההתנדבותית. הם נבחרו מתוך מאות מועמדים, ומהווים את גרעין מקבלי הפרס הגדול ביותר מבין כל העיריות והרשויות המשתתפות. (מתוך אתר העירייה. תודה לכל אותם בני נוער מתנדבים שמוצאים את הזמן ומוציאים את נשמתם בכדי לתרום. עושה חשק להיות חלק מהקהילה.

Super Chuly

New member
כנסו ../images/Emo26.gif

סהר טואג, ליהי דרי, חלי חאמל ואוהד כהן הם חברים שלי ואני גאה לומר שאני חברה שלהם... ואני רוצה לנצל את המקום הזה כדי להציע לכולם להצטרף אליהם בהתנדבות המדהימה שהם עושים בפרס הנוער, בזו"ם לבעלי חיים ובמועדון המוזיקה- פרוייקט ממש ממש שווה שמתחיל לקרום עור וגידים! אני בשנה הבאה מצטרפת לפרס הנוער ואולי גם למועדון המוזיקה, חפשו את ההודעות על כך!

../images/Emo45.gif בהחלט כל הכבוד..

הסיפוק הנפשי שההתנדבות ועזרה לאחרים מביאה לך.. היא גדולה ביותר בעבר הייתי מתנדב פה ושם.. בהחלט כיף היום אין לי זמן לכלום... אבל אני בהחלט תומך בפעילות מבורכת שכזאת..

Adidason326655

New member
אני מכיר מקרוב את...

סהר, אוהד, חלי וליהי. אני חייב לציין שבלעדיהם מרכז הנוער לא היה נראה כמו שהוא נראה היום.

שמעו בת'כלס היה יותר טוב

אם במקום מרכז הנוער , היו פותחים מועדון סנוקר בחינם + אלכוהול בחינם ואת מועצת הנוער מחליפים בחשפניות מצ'כיה לא היה בעיות יותר בכפר סבא.. מועצת הנוער הוא גוף חסר משמעות לחלוטין , הוא לא יכול להזיז שום דבר. החשפניות מצ'כיה לעומת זאת , יכולות להזיז הרבה דברים..

D o o S h a

New member
אתה נורא

החלטי... לפני רגע אמרת שזאת פעילות מבורכת שאתה עשית בעבר ואתה תומך בה ועכשיו אתה אומר ההפך הגמור???????

אני דיברתי

על התנדבות בתור פעילות מבורכת שעושה לך טוב לא אמרתי איזה.. אפשר גם להתנדב לעמותה למען הבננה.. זה עדיין התנדבות מועצת הנוער וכל שאר הדברים האלא.. מיותרים לטעמי במתכונת הנוחכית שלהם

Adidason326655

New member
אז חבל

ואנשים כמוך שבאים לקטול, לא מעניינים אותנו במיוחד. ממש עצבנת אותי.

בשביל מה לקרוא לו ילדון?

בשביל מה לזלזל? אולי תלמד אתה לשם שינוי לקבל ביקורת? ה"ילדון" הזה בוגר כמו שאתה לעולם לא תהיה.

../images/Emo6.gif

אין לי שום בעיה לקבל ביקורות.. רק שעוד לא קיבלתי אחת כזאת.. כמה הטפות מוסר סוג ג' הילדון הזה אכן יותר בוגר ממה שאני איי פעם יהיה.. אין ספק שהוא מתנהג כמו סבא ב 80.. ומכיון שאני לא ממש מתכוון להגיע לגיל הזה.. אז את צודקת ב 100 אחוז אם היית יודעת מה השגתי עד היום בגיל 20 בלבד.. לא היית מדברת ככה הוא לא יגיע למה שאני הגעתי כיום גם עוד 20 שנה ( אלא אם כן האבא האשכנזי העשיר שלו יממן לו את זה )

Adidason326655

New member
חמוד

אתה מדבר עם דובר מועצת הנוער הצעיר ביותר זה 14 שנה. בכתה ז' (אפילו לא שנה במועצה) התמניתי לדובר. אז פשוט תשתוק. האבא התימני שלך מימן לך הכל?!

אתה עוד ילד קטן ../images/Emo6.gif

אתה יודע מה היתרון בלהיות בגיל שלי? אין צורך בלהתווכח עם ילדים.. אתה בגילך הצעיר עוד לא מבין איך פועל העולם. אתה עוד תמים. לא אכפת לי , אפילו לא טיפה שאתה החבר המוצעה הכי צעיר האם שאלתי אותך את זה? לא .. למה אתה אומר לי את זה? צר לי לאכזב אותך ואת הגזענות הקטנה שלך.. אני לא תימני ואבא שלי לא מימן לי שום דבר.. נכון.. לי יש יותר כסף מכל האשכנזים פה גם יחד. אבל ההבדל ביני לבינם זה שאני את הכסף שלי השגתי ממאמץ ועבודה קשה של שנים. היום אני מנהל חברת סטארפ אפ.. אני עוד בתחילת דרכי אמנם. אבל כפי שאתה רואה , אין השוואה ביני לבינך.. תמשיך להיות דובר מועצת הנוער . ולהיות חסר תועלת כמו שאתה היום.

אתה

מאיים?
באיזה סרט אתה חיי ילד ?
אתה רוצה לראות אותי מלעלה ושאני יגסוס.. סע להוליווד רק שם דברים כאלה קורים

Adidason326655

New member
וואלה?

אז אתה, איש חסר מעש ששותה אלכוהול ו"מבלה" עם חשפניות צ'כיות בוא תנסה לשנות. לא מזיז?! התקציב של הנוער הוכפל השנה? ובזכות מי?! אז בבקשה. תסתום ת'פה.

למעלה