תודה למתנדבים!!!

../images/Emo6.gif

קודם כל.. אין סיבה שאני יבוא "לנסות לשנות" דברים שלא קשורים אליי אני כן מנסה לשנות.. אבל רק בדברים שקשורים אליי.. והתקציב של הנוער הוכפל.. לא רלוונטי , זה כמו לבוא לקבצן ולהכפיל לו את ה 3 שקל שיש לו בצלחת. זה עדיין לא מספיק כלום. ותאמין לי שאם לא היה תקציב להכפלה הזאת לא הייתם מקבלים את זה גם אם הייתם קופצים מהגגות.. במקרה השנה היה לכם מזל , ניהול כלכלי סביר של העיריה הביא לכם כמה תוצאות חסרות משמעות... ברגע שתוציאו מעיריה משהו בעל משמעות.. יהיה טוב. אתם מרובעים מדי ולא מצליחים לחשוב מ"חוץ לקופסה" אתה נעולים על אותם רעיונות שנים ושום דבר טוב לא זז אצליכם

Adidason326655

New member
למה מי אתה!? הא?!

מי אתה שתשפוט אנשים שבאים מתרומה ופועלים למען הזולת!? אתה פשוט דפוק!!!

אתה הרי הגעת בכדי להתריס

זאת הכוונה שלך בהודעה הזאת ובעוד רבות אחרות. אני רק יכולה לומר לך שאני שמחה שיש אנשים כמו חברי מועצת הנוער בעולם, ומקווה לראות כמה שפחות אנשים כמוך.

גם אני שמח

שיש אנשים כמו חברי מועצת הנוער.. אם נתעלם מהעובדה הקטנה שהם חסרי תועלת.. עם כל הכבוד להם.. אני מבטיח לך שאני תרמתי הרבה יותר לעולם הזה.. בדרכים שלי. מה שחברי המוצעה עושים זה יושבים כל היום על התחת העשיר שלהם ובוכים. שיצאו לעשות דברים אמיתיים.

Adidason326655

New member
בוא ננתח רגע את העובדות

לאן מגיעים חברי מועצה? גלי צה"ל דובר צה"ל שגרירות לונדון אני חושב שאני לא צריך להוכיח לך מה אני שווה. כי אני לא שם עלייך. אתה אחד האנשים הכי מתנשאים שאני לא מכיר - ואני שמח שאני לא מכיר אותך. מאושר. אתה לא יודע איזה חיוך יש לי עכשיו. אני יכול להבטיח לך שהתחת שלנו ממש לא עשיר. אבל לפחות התחת שלנו יפה.

בוא אני יגיד לך לאן מגיעים

חברי מועצה.. בדיוק לאן שמגיעים רוב האנשים . לאן שהחיים לוקחים אותם לגלי צה"ל מגיעים סלבריטיז עם קומבינות לדובר צה"ל מגיעים לוזרים שלא כשירים לשום תפקיד נורמלי ולשגרירות לונדון מגיע קרוב משפחה של שר החוץ.. מינוי פוליטי אז אל תפתח תקוות להגיע רחוק מדי.. ובקשר למחמאות העצמיות שלך על התחת שלך.. אני מאחל לך שהתחת שלך וכל מה שיכנס אליו תמיד יהיה יפה. ( אני פשוט אוהב את עצמי
)

Super Chuly

New member
זאת הבעיה

אתה אוהב את עצמך יורת מדי שאתה כבר לא יכול לראות מעבר לאותו תחת... אז יש לך כסף, ויש לך חברת סטראט אפ, אתה מדגיש את החיפוש הריקני של חצי מהמדינה שלנו אחרי בצע כסף, במקום לתת לזולת, וכן, מועצת הנוער כן עושה שינוי למען הנוער בעיר הזאת... אז אתה מוזמן עכשיו לרדת גם עלי,זה לא יזיז לי הרבה, רק בפעם הבאה שאתה פוצא המרתו ןהערצה עצמית, אולי היה כדאי שזה לא יגלוש יותר מדי מעבר לגבול הטעם הטוב, המצחיק והמזלזל... ליהי

אין ספק

שאני אוהב עצמי.. אפילו שמתי לי מול המיטה שלי מלאה גדולה כדי שהדבר הראשון שאני יראה בבוקר זה אני ( ואז כשהתרגלתי לזה.. שמתי תמונה של בראד פיט .. ) אבל המגלומניה שלי לא קשורה לנושא העיקרי.. אם תשימי לב.. לא ירדתי עליו ישירות .. כשהוא נותן לי תגובה ילדותית שמכילה דברים כמו התחת שלי יפה , האבא התימני שלך מימן לך הכל? ולמה מי אתה אתה פשוט דפוק.. אין מה להגיב לזה חוץ מלהתלוצץ קצת.. לפחות אני משעשע את עצמי ( ומי שקרא כמה שורות מעל.. אני הכי חשוב ) אני ירדתי על הגוף שנקרא מועצת הנוער.. זה שהוא ה"דובר" שם ( יש להם גם סמנכ"ל כפסים? אח שלי בן 15 בדיוק צריך עבודה.. ) והוא בחר להעלב מזה אישית.. זבש"לו לכן אין סיבה שאני ירד עלייך .. את יכולה לקלל אותי ולהכות אותי עם שוט שיש בו חבר מועצת העיר בקצה , וזה עדיין לא יגרום לי לקלל אף אחד.. וגבול הטעם הטוב זה עניין אישי...

הנה משהו שאני לא אוהב בעצמי

שגיאות הכתיב.. אלוהים פישל פה.. הייתי יכול להיות מושלם * מלאה = מראה..

Adidason326655

New member
אני אפילו לא אשקיע

כדי לקרוא את ההודעה שלך. אני משער שהיא חסרת תוכן יעיל. אז בבקשה. אם אתה פה כדי לעצבן אנשים אני מבקש ממך. תסתום את הפה הכחול והחרמני שלך כי זה נמאס על כולם! ואל תגיב לי. אם אתה מגיב אני פשוט אשתגע 1!@#$!@!@#$!@$!$^@%&^@$&^@

בבקשה..

תשתגע.. אם אתה לא מסוגל לשלוט על העצבים שלך.. זה לא הבעיה שלי הפה הכחול והחרמני שלי יכול לדבר כמה שבא לו , והפה הוורוד וסטרייטי שלך יכול להמשיך לדבר כמה שהוא רוצה.. חופש הדיבור חבוב.. אתה אמור לדעת את זה.. ההודעות שלי חסרות תוכן יעיל .. זה נכון.. אבל אם אתה תלמד לקרוא בין השורות.. אתה תהנה מההודעות שלי כמוני..

Adidason326655

New member
אבל

כדי להנות מההודעות שלך צריך להיות : סנוב, מתלהב, שחצן, קלפטה ממין זכר (אני לא בטוח שהדבר השני נכון), חרמן, דפוק, בעל יצר הרס, ומשועמם. מצטער, אני לא אוכל להנות מהודעותיך.

בוא נראה אם אתה צודק..

האם אני : סנוב :
מתלהב : חצי
שחצן :
מאכל שאני לא מכיר ממן זכר :
חרמן :
דפוק :
בעל יצר הרס :
משועמם :
יפה.. אתה חד אבחנה אפשר גם להיות : חכם
בשביל להבין.. אבל אתה : לחמניה :
אני לא מצפה מילד בן 14 להבין מה שאנשים מבוגרים ממך בהרבה לא מבינים..

אני

לא רב איתך כלל וכלל.. זה אתה רב איתי.. אני רק משתעשע קצת על חשבונך.. יש לי יום משעמם מאד בעבודה...

Adidason326655

New member
מה קרה?

הדוגמניות הבריזו לך?! אתה חושב שמישהו פה מאמין לשטויות שלך?!

Adidason326655

New member
מה קרה?

הדוגמניות הבריזו לך?! אתה חושב שמישהו פה מאמין לשטויות שלך?!

טוב חלאס..

אל תגיב לי יותר עד שלא תסיים את החטיבה. מספיק יש לי אח קטן שאני צריך לסבול

Adidason326655

New member
אני אגיב לך עד מתי שבא לי

המטרה שלי היא שאתה תתבגר (אני בטוח שאתה לפחות בן 10 אז תוכיח שאתה יכול ליותר מזה חמוד...) אז בוא תתבגר ו"אל תרד לרמה שלי" הרי אני כלום לעומתך לא!? אז תסתום את הפה שלך.

למעלה