תודה על הwelcome החם...

תודה על הwelcome החם...../images/Emo24.gif

אני מודה לכם על התשובות...בבוקר דיברתי איתה ורמזתי שהייתי באיזה "פורום חדש" בNET והיא בטח הרימה גבה ואמרה בליבה :"עוד פעם ניו זילנד,מתי הוא יוותר על הרעיון המוזר הזה."אבל מאז שהייתי שם וגרתי תקופה קצרצרה במלבורן ופגשתי טיפוסים מוזרים וכל האופנועים הכבדים ב קווין ST מאז אני יודע שאני צריך להיות שם באוז או ב קיווי לנד,יותר רגוע ,יותר יפה ,אז נכון שאין את האוכל כמו בארץ ולוקח שעה להסביר במכולת שאני רוצה פיטרוזליה ואין לי מושג איך קוראים לחומוס "באוסטרלית" אבל מיסתדרים וזה בעצם כל הכיף!

V a r d i t

New member
אני חושבת שטיול הוא

בעצם רעיון לא רע להציע לה... כמו שכמה המליצו לך כאן, תתחיל בטיול ותראה לאן זה מתפתח, אולי גם היא תתאהב במקום ותרצה לנסות? אי אפשר לדעת...

Gefen

New member
חברים אנא שרשרו הודעות

במקום לפתוח הודעות חדשות.... הסיבה שחשוב לשרשר (לשרשר= להכניס הודעה כתגובה להודעה קיימת במקום לפתוח הודעה חדשה) היא משום שעמוד הפורום מוגבל בכמות ההודעות שהוא יכול להכיל. ככל שנכנסות יותר הודעות חדשות כך יורד לנו עמוד הפורום מהר יותר וההודעות יורדות איתו, וחבל.... לכן עופר, ברשותך, אני אשרשר הפעם הודעה זו לשרשור הקודם שפתחת. ולהבא כבר תדע לבד מה עושים
שיהיה בהצלחה... גפן

SORRY אני משתדל../images/Emo4.gif GEFEN

ספרי לי על החיים שם ...בלי כל שעה חדשות ובלי אינפוזיה של אינפורמציה לווריד ,פיגועים וכ"ו...אפשר להיתרגל לשקט שלהם? לילה טוב ליושבים בציון או בוקר טוב לכל יושבי אזור האוקינוס הפסיפי...

Gefen

New member
בוקר טוב...../images/Emo42.gif

אכן שקט פה. ואם תגיע מהארץ זה יראה לך באמת גן עדן. אני די מנותקת מהחדשות - לצערי אני לא מוצאת זמן לשבת ולראות חדשות (מקומיות) כמו שצריך ומתעדכנת דרך האינטרנט, בנוסף- החלטנו לוותר על כבלים כך שאני לא מחוברת לסי אן אן והניתוק שלי מהחדשות הוא די מושלם (בערב אני שומעת לי פה גלצ..מה לעשות זה חזק ממני ) ואתה צודק שיש הבדל מהארץ- אין כל חצי שעה מבזק חדשות וגם כשיש זה כל כך רגוע (מכיר את הבדיחה שפה באוסטרליה אם שומעים צפירת אמבולנס זה סימן שאיזה
נתקע על עץ..?) אז זהו, שזה לא בדיחה
גפן

למעלה