תודה

oberon25

New member
תודה

תודה לכל מי שבחר להמנע מההופעה של קפטלון תודה לאלו שבאו ראו אותנו שם והחליטו שלא מתאים להם להיכנס להאנגר תודה לאלו שהיו בפנים הבינו שזה לא המקום בשבילם ויצאו החוצה תודה לכם, אנשי הפורום הזה, שפתחתם את העיניים של עצמכם והבנתם כמה כח יש למילים תודה למי שהבין מה הקשר בין ססמאות גזעניות למעשים של ממש תודה, כי ככל שנפסיק להקיף אותנו באלימות ושנאה ככה גם החברה שאנחנו חיים בה תשתפר בשביל כולנו. וסליחה אחת לאלה, שמסכימים עם הגזענות שבשירים. סליחה שלא הצלחתי להשפיע עליכם לבחור בדרך אחרת. אני מקווה שככה אני אצליח לסכם את השבועיים האחרונים שהתארחתי בפורום הזה. בלי כעס, או אכזבה. פשוט תודה לדברים הטובים שקרו. בברכת מילים שונאות= מילים הורגות אייל

GentlyWeeps

New member
תאמינו לי..

אתה חיי קצת בסרט לא עשיתם שום דבר עם ההפגנה המעצבנת שלכם חוץ מ....לעצבן. ולא אני לא הוופובית אל תפגינו ליד הבית שלי גם כן

oberon25

New member
פופקורן?

אם תחשבי קצת למה זה עצבן אותך, תגלי שמעבר לרעש שהיה והצבעוניות, משהו במה שאנחנו אומרים נראה לך הגיוני וזה לא מתיישב עם המחשבה שאת הולכת להופעה כזו... כי את לא גזענית ואין לך בעייה עם הומואים... התנגשות כזו יכולה לעצבן. בהצלחה בבגרויות

GentlyWeeps

New member
חחחח

קודם כל חמוד, את הבגרויות שלי סיימתי מזמן. דווקא בגלל שאני יודעת שאני לא גזענית או הומופובית ואני יודעת מה הדעות והאמונות שלי בעניין, לא מפריע לי ללכת להופעה כזו, אני לא איזה שונאת הומואים שהולכת להופעה כדי להביע תמיכה בשריפתם, אלא אני הולכת להופעה על מנת להנות ממנה ומאמן גדול שלא יצא לי כנראה לראות יותר. וכאן סיימתי את הדיון איתך לא מעוניינת ליצור עוד שרשור מפלצת בנושא הזה יום טוב

oberon25

New member
"-מה אתה קורא נסיך?" "-מילים, מילים, מילים"

אני בטוח שאת לא גזענית או הומופובית ואת זה אמרתי בתגובה הקודמת שלי, רק אמרתי לך שכנראה מצאת שמץ היגיון במה שאמרנו כאן ולכן זה עצבן אותך כל כך. אני לא רוצה להיכנס איתך לתוכן של השירים וההשפעה של מילים על צורת המחשבה שלנו (את זה כבר הבהרתי בהודעות ישנות שלי). אז בהצלחה בדברים אחרים שאת עושה.

ItsikH

Member
גם אמן גדול יכול להיות פסיכופת מסוכן וזה המקרה לפי הטקסטים האלו. תביני - זו לא "שריפה רוחנית", יש אנשים שנשרפים ממש, כזה עם בנזין וגפרור, בהשראת השירים שלו ושל החברים שלו. האיש הזה והמאזינים לו מתכוונים ממש למה שהם אומרים, ואת מפרנסת את האש. את צריכה להיות בסטלה ממש כבדה בכדי לא להבין את זה.

xXx Shiraz xXx

New member
כן. נשרפים עם בנזין וגפרור.

אני לא יודעת מה איתכם אבל המדיניות בג'מייקה על יחסי אישות הומוסקסואליים זה מעצר יקיריי הוא שר על החיים שלנו. כמו שכל הזמרים בשיראל שרים על החיים שלהם. ככה הוא חונך, ו SE TU או איך שלא כותבים את זה. מפה ועד להגיע לזה שהוא מחנך אותנו לככה גם...פיייייי איזה נסחפים.... לדעתי זה בושה שילדה בכיתה ו' הייתה איתכם בהפגנה. היא הייתה ודאי אמורה להיות ברוק העצמאות או משהו. גאידמק. אנא עארף. זה שלכם (המפגינים. לא ההומואים והלסביות בכללי, אלא האנשים שבילו את ערב יום העצמאות בהפגנה) יש שריטה מסוימת ואתם נלחמים נגד האנשים הלא נכונים, זה כבר בעיה שלכם אבל אל תגררו לבומבוקלאט הזה גם ילדים פוחזים שנקרו על דרככם. קיצר בהצלחה בהמשך יש לכם את תמיכתי במאבק, אבל טעיתם באנשים שאליהם צריך לפנות... באמת

ItsikH

Member
"בושה שילדה בכיתה ו' הייתה איתכם בהפגנה"? לא, בושה שנותנים לשרץ כזה בכלל להכנס למדינה נורמלית, אותה ילדה יכולה לתת לך שיעור באזרחות. אדם שקורא לשרוף אנשים אחרים יש לו ואחד שריטה, וגם למי שמחבק אותו בחום וקורא לזה "רב תרבותיות" בשם השלום והאהבה. "המדיניות בג'מייקה" היא להפקיר את ההומואים לחסדיהם של אותם אנשים ש"רק מאזינים בכיף לשירים", וכן, הם מתעללים בהומואים וגם רוצחים אותם, בהשראת השירים האלו. אבל זו רק "צורת חיים אלטרנטיבית" כמובן, מי אנחנו שנשפוט. הוא רק שר על המציאות האלטרנטיבית הזו, המאוד מציאותית ולא "שריפה רוחנית". לא, אף אחד לא אמר לרגע שהוא מחנך את האנשים כאן לשרוף הומואים ולסביות, אבל הופעתו כן מחנכת - שזכות הדיבור כוללת את זכות ההסתה, ושמותר ואף רצוי להתעלם ממסרים אלימים ומסוכנים בשם חופש הדיבור כביכול. נגד זה היתה ההפגנה. * את מניחה שאותה ילדה, ולא משנה בת כמה היא, היא לסבית כמובן - לא עלה אפילו בדעתך שלא כל המפגינים היו בהכרח הומואים ולסביות, כי הרי לא יתכן שאנשים "סתם", נורמלים כאלו (הרי הומואים ולסביות אינם אנשים נורמלים כמובן) יבואו להפגין נגד השרץ בשם ערכים אנושיים בסיסיים ביותר, אפילו לא על דמוקרטיה מדובר כאן. וד"א, להומואים ולסביות יש גם משפחות, ויש גם ילדים, רחמנא לצלן (מי הרשה להם? צריך לאסור את זה בחוק, לא?), חלק מהם בנות בכיתה ו'.

xXx Shiraz xXx

New member
אויש תתבגר כבר

אתה יודע, גם אם דברייך הם נכונים, ברגע שאתה אומר אותם בצורת מגננה אתה גורם לכל העניין להשמע מגוחך. הרשה לי לצטט את עצמי "אבל אל תגררו לבומבולקאט הזה גם ילדים פוחזים שנקרו על דרככם..." מובן לי שהילדה לא בהכרח לסבית. אבל בכיתה ו' זה לא מה שאמורים לעשות בערב יום העצמאות. ותפסיק לדבר אליי כאילו שאני תוקפת אותך כי אני לא. רחמנא לצלן? אני אי פעם אמרתי שאני הומופובית? חלילה. כשהמחאה היא נכונה, נגד האנשים שבהם מושרשת הבעיה (והיא- הסלידה מהומוסקסואליות), אני בעדכם ואיתכם וכשבוטל מצעד הגאווה אני התעצבנתי. רציתי לבוא. להביע תמיכה. וכמו שאמרת, להראות שהמחאה הזו מזיזה לא רק להומואים או לסביות ומשפחותיהם..... עכשיו אני אסביר לך מהו ההבדל בין הראסטפריים הקיצוניים בדתם (ע"ע בובואים, ע"ע קייפלטון) לבין היהודים הקיצוניים בדתם (ע"ע חרדים...) אתה לא תראה, לא פה ולא בג'מייקה, שום בובו שאשכרה הולך ופוגע פיזית בהומואים. בישראל זה פשוט מחריד. "חרדי בירושלים יידה אבנים במספר בחורים כנגד מצעד הגאווה העתיד להתקיים טה טה טה " אוקיי? אז מבין 2 הדתות, תודה שמה שהדוייסלעך עושים זה הסתה פי 10. ובכל זאת. בעקבות הדוסים האלה, מישהו מלבד ילדיהם הולך וזורק על הומואים אבנים?? לא. כל השירים השוביניסטים שיצאו לאחרונה והאידיוט הזה עם "האהבות הראשונות שלי מתוקות", למשל מסיתים בני אדם להתייחס לנשים כמו זבל? לא שנתקלתי. אז די. למילים יש הרבה משמעות, אבל לא תמיד משמעות הנכונה לגבי מי שמאזין. אני לא אסקול שום הומו באבנים או לא אשרוף אותו עם בנזין וגפרור, פשוט כי זה נראה לי לא אנושי להתייחס ככה לבן אדם. כולנו בני אדם, וככה צריך להסתכל אחד על השני. לפני שאוהבים או שונאים מישהו, מעריכים או לא מעריכים, חייבים לכבד אחד את השני כבני אדם כי זה הדבר הראשוני ביותר שמשותף לנו. יום טוב חברלייצים.

ארז 1970

New member
השירים של קייפלטון וסיזלה

ודומיהם מהווים דלק למעשי פשע מזעזעים שמתרחשים בג'מייקה. הכאות עד מוות של הומואים, אונס והשפלה הם דברים מאד מוחשיים ויום יומיים להומואים ולסביות שחיים בג'אמייקה. אפילו אנשים מ"סצינת הרגאיי" וגם כאלו שאני מכיר אישית שהיו בג'אמייקה אמרו לי: "ארז, אתה לא יכול לדמיין כמה שינאה יש שם להומואים. ראיתי ניסיון של הפגנה של הומואים בקינגסטון ואנשים נעמדו מול ההומואים שם עם רובים טעונים והזהירו אותם לא לעבור קו מסויים (שלא ימשיכו לצעוד) אחרת הם יורים בהם". לדעתם המחזה היה מזעזע וכדי להבין איך המסרים של הבובו מתורגמים בשטח- תקראי את הלינק המצורף. יש עוד הרבה מידע על זה ברשת. כשקייפלטון שר על לשרוף הומואים, אז באמת יש בן אדם בג'אמייקה ששורפים אותו, כן פיזית: שופכים עליו בנזין ומדליקים גפרור. וזהו, עד הבובו הבא שיופיע בישראל.

ItsikH

Member
מה את מדברת? אנחנו דוברים אותה שפה? המחאה היא לא כנגד הסלידה מהומוסקסואליות, ואפילו להיפך - אין לי שום בעיה אם מישהו סולד ממני, כל עוד הוא מכבד אותי ואת זכויותי. מצדי שיקיא, אני מוכן לספק לו שקית הקאה. מדובר באלימות, ובהסתה לאלימות, ואפילו אין קשר לענין ההומולסבי כבר: בג'מייקה פוגעים פיזית בהומואים ורוצחים אותם, ברמות של פוגרום, בין היתר בהשראת השירים האלו. מדברייך עולה כאילו את מסרבת להאמין שהדבר כך, ומסרבת להאמין שלאהובך שמטיף לשלום ואהבה כביכול יש יד ורגל ממש בדבר. בארץ, תודה לאל, עדיין לא, יש הגנה על זכויות האדם כאן. וד"א לא החרדים דווקא מובילים את השנאה אלא דתיים-משיחים כדוגמת איתמר בן-גביר וברוך מרזל, בתמיכה אקטיבית של לא מעט חילוניים. ובעניין ההשוואה להומופוביה הישראלית (שכאמור לא מדגדגת אפילו את זו שקייפלטון וחבריו מובילים) אצטט מהמקורות: "חסר משוגעים אני כי הבאתם את זה להשתגע עלי" (שמואל א', כ"א, ט"ז). את מנסה נואשות להראות כיצד את אוהדת את הענין ההומולסבי ותומכת במאבקנו. כיצד, אם כן, את מקדמת אדם שפועל על מנת לפגוע ולגרום למותם של הומואים ולסביות (או בכלל - בני אדם כלשהם) בארצו שלו, ובהצלחה לא מועטה? ואולי זה בשם ה"רב תרבותיות" - שם מותר כי, מה לעשות, הם פרימיטיבים? וכן, בכיתה ו' זה בדיוק מה שילדה צריכה לעשות בערב יום העצמאות, ללמוד מהי הסתה ומהם גבולות חופש הביטוי במדינה חופשית, ומהן זכויות האדם הבסיסיות שעליהן יש להגן. ולסיום שמתי לב שהבעת אי שביעות רצון מהמגננה שלי כביכול. אענה לך כפי שעניתי לאחרים כאן בפורום שטענו טענות דומות לגבי ההפגנה שהיתה מעודנת מדי לטעמם - שמא אתם, כמו אותו צדיק מאור הגולה, מעריכים תוקפנות ואלימות?

RasPazG

New member
חלאס כבר אתם

יודע מה?? אנחנו מעודדים שנאה, סבבה? אז באמת שאין לך ולחברייך מה לחפור לנו כי אנחנו יודעים מה נכון ומה לא זה שאתם לא מוכנים לקבל את זה, זה לא אשמתנו רצחו והרביצו להומואים הרבה לפני שקפלטון בכלל נולד, אתה רוצה להאשים מישו? תאשים את אנשי הדת שהכניסו לאפריקאים את הנצרות והקימו כנסיות בכל רחוב בג'מייקה יודע מה?? תאשים בכלל את מי שפרסם את הסיפור של סדום ועמורה, תאשים את אלוהים שהחריב את העיר הזאת על אנשיה בגלל מה שהם עשו שם בלווווווודקלאט אני מאמין שאתה יודע לנחש את מי אני מאשים בכל הסיפור הזה... אז קיצר חלאס, השוואתם את זה (בטיפשות מוחלטת) לשואה ולנאצים וואלה בתור יהודי אני ממש לא אכנס עכשיו לפורום של נאו נאצים ואשאל אותם למה הם רוצים להרוג אותי למרות שזה אולי קשה כנראה ככה אתה תבין מה אני רוצה להגיד לך פה... פשוט אין לך מה להכנס לפה, האנרגיות השליליות (מה שאנחנו קוראים לך badmined ויש עוד שמות בשבילך אבל עזוב אותך..) בקיצור האנרגיות האלה לא רצויות פה....ואם זה מה שאתה רוצה לשדר אז כנראה שגם אתה לא רצוי פה... תגיד שלום יפה ולך..יודע מה, אפילו אל תגיד שלום כי זה יהיה צבוע מצידך יאללה סאלאמת

ItsikH

Member
אנרגיות שליליות? אני לא יודע, כשאדם קורא לרצוח אותי אני בהחלט מקבל מזה אנרגיות שליליות, כמה שאני אשתדל. ולמרות זאת, אני לא שונא אף אחד מהאנשים כאן (ואם הייתי שונא לא הייתי טורח להגיב כאן בכלל). ודאי שזו לא אשמתך שיש רוע לב ואלימות בעולם, רק למה אתה מקדם אותו בברכה ומממן אותו? אולי מפני שאתה לא רוצה לדעת מה קורה במקום אחר, זה לא נעים כזה, עדיף להנות מהמוזיקה ולא לחשוב יותר מדי על מי ששר אותה ומה הוא עושה במקומות אחרים (ממילא שם הם פרימיטיבים וזה לא צריך להפריע לנו). אין לי ספק שאתה לא מושפע מההסתה כי אתה מראש לא שומע אותה ומסרב לדעת מה נעשה בשמה. ואני באמת לא מאמין שאתה תומך במסרים האלו ומאמין בהם, כי אני בכל זאת נאיבי כמו אנה פרנק.

ItsikH

Member
למקרה שלא הבנת הכח העיקרי שמניע את הרוע בעולם הוא האדישות של הרוב. האיש הזה מטיף לרוע באופן הקיצוני ביותר האפשרי, הרוע הזה מיושם בפועל בשמו, ואתה מספר לי שאני מביא לפה אנרגיות שליליות? אני באמת מנסה להבין, אולי זו המגבלה שלי כאן, האר את עיניי באש האמת של הקדוש. לחלופין, תגיד שאתה אוהב מוזיקה טובה ולא אכפת לך ואתה לא רוצה לדעת.

bigwill

New member
אתה בן אדם מסכן.. אתה יודע מזה מסכן?

נגמרה ההופעה בכל זאת אתה ממשיך לזיין לנו במוח.. חלאס די נגמר היה היה.. לך לפורום שלך ותעזוב אותנו בשקט כבר שנדבר על רגאיי ולא על דילדואים. וחלאס כבר לשחק אותה אורי גלר "אולי אתה לא רוצה לדעת..." מה אתה יודע מה אני חושב?! אני לא יפתח את הפה שלי על מה שאני חושב על ההומאים כי גיל יחסום אותי.. בכל מקרה סבבה הפגנתם, מברוק. בוא אני יגיד לך עוד משהו - אני שומע את כל השירי הסתה. !ובכל זאת! אני לא הולך לשרוף הומואים. ושלא תעז להגיד שאולי בגלל המוזיקה אני כל כך שונא הומואים - אני שונא אתכם עוד מגיל צעיר ;] אז יאללה, קשקש בזנבך הורוד חזרה לחור שיצאת ממנו.

bigwill

New member
אל תקשקש לי בביצים אנרגיות שליליות

אתה פה כל הזמן מעיק על אנשים עם הנושא הזה שלך כבר בור עשית לי בראש...

למעלה