תודה

אני לא אחסום אותך טל

לא אותך ולא איש מחברי הפורום, שתורמים לו מהידע שלהם ומזינים אותו מחדש. לעומת זאת איציק וחבריו - צר לי להגיד זאת כמנהל אך אף על פי שהפורום מיועד לכולם, אינכם תורמים לו בנוכחותכם וגרוע מזאת רק מעודדים אנטגוניזם כלפיכם. לפיכך אני מזמין אתכם להמשיך לדבר פה בנושאים הקשורים לרגאיי ואם לאו לחזור לפורומים שמהם הגעתם לפה. אנשים המעודדים מדון וריבים בפורום הזה אינם רצויים בו מבחינתי, וברשימה הזו נכללים כולם, שלא תחשבו שיש לי משהו נגדכם. זה גם כתוב בתקנון שאתם כמובן כאנשי חוק נאורים אוהבים כל כך. יותר מזה, כמה מחברי הפורום ששמם כמובן לא יוזכר הם כפי הנראה בעלי נטיות שונות ואף היו בהופעה ונהנו ממנה. כך שאין פה שנאה לאיש על רקע אישי ואפליה. אז - יאלללה בררררא אדיוס אנדלה אנדלה ריבה ריבה!!!

Carcass

New member
הסתה..

מה אני יגידך,בעקבות ההופעה היה פה אתמול והיום וואחד פוגרום נגד כל הגייז,הא-אה,כחי. הוא עשה לנו שטיפת מוח ועכשיו כל סצינת הרגאי בארץ שונאת גייז,אל תשאל אחי.. מבטיחך אחי שהמילים צ'י צ'י מאן,באטי בוי וכל כינויי הגייז בפטואה,לא הוזכרו אפילו פעם אחת כל הערב.. קיצר עזובתך בחייך,חוץ מקצת צחוקים לפני ההופעה לא תרמתם בכלום,הייתם הולכים לראות את ירון כ\דנה א בראשון וכולם היו בעל הכיפאק.. בכל מקרה חבריקו,חלף-עבר,לא קרה כלום,כולם יצאו מרוצים,אנחנו נהננו,אתם צעקתם קפלטון תתכופף ועשיתם את שלכם.. אין צורך לברבר על זה פה עוד,אתה סתם טוחן מים,באמת. הא,ואם רואים לידי 3 פלאיירי-גייז כאלה זרוקים על הריצפה בלי שקראתי אותם ומכוסים בקליפות פיסטוק חלביאין צורך לשלוח את כל העדר כל פעם מישו אחר להביא לי עוד,תודה אבל.

ItsikH

Member
אני אסביר עוד פעם לאט, עד שתבין ברור שהוא לא שר על חיסול הומואים ולסביות כאן, גם מפני שהסתה (בלי קשר למושא ההסתה) אסורה במדינה דמוקרטית, וגם מפני שהקהל שבא, כולל אותך, לא ממש רוצה לשמוע את השירים האלו וממש לא רוצה לדעת מה האיש הזה עושה שם. צריך גולגולת ממש עבה בכדי לא לקלוט את זה ואטימות של קיר בכדי להתעלם ממה שקורה שם, העיקר קצת מוזיקה טובה בסבבה וראש טוב.

../images/Emo121.gifאם הסתה אסורה במדינה דמוקרטית

ואנחנו כמובן מדינה כזאת. למה אתה מסית נגד קפלטון?

ItsikH

Member
נחסוך לך את אבן שושן, נסתפק בויקי ויקי והתקציר לעצלנים במיוחד: הסתה היא נסיון לשכנע אדם או קבוצת בני אדם לבצע מעשה שלילי, בדרך כלל פשע. במקרים רבים מבדילים בין שידול המתייחס לשכנוע אדם בודד, להסתה המתייחס לשכנוע ציבור של אנשים. בשיח הציבורי בישראל ובמדינות אחרות דוגמת צרפת, משתמשים במונח הסתה גם כנגד ביקורת חריפה שאין בה קריאה ישירה לביצוע מעשה כלשהו, במיוחד כאשר מדובר על ביקורת כנגד ציבורים (אנטישמיות, גזענות). במדינות רבות (במיוחד באירופה) חוקים כוללניים המגדירים כעבירה כל נסיון הסתה לביצוע מעשה הנוגד את החוק. בישראל, בנוסף לעבירה כללית של שידול, חוק העונשין מציין במפורש מעשים אחדים אשר הסתה לעשותם מהווה עבירה פלילית. להוכחת אשמת הסתה נדרש להוכיח הסתברות אובייקטיבית שהדיבורים ייהפכו למעשים. כמו כן, נדרש להוכיח שהמתבטא התכוון במפורש לתוצאות הפליליות אליהן הסית. בארצות הברית, עבירת הסתה (solicitation) חלה בין אם העבירה בוצעה ובין אם לא בוצעה. לעומת זאת, באירופה, כאשר העבירה לא התרחשה השידול מכונה (incitement) וכאשר העבירה בוצעה, המסית מועמד לדין על קשירת קשר.

../images/Emo121.gifאז כשאת מסיתה את הוילון את בעצם

גורמת לציבור שלם לעשות משהו רע?

ItsikH

Member
אני אישית מסיט את הוילון, לא מסית (בטח שלא מסיתה) ולכן כנראה זה חוקי וכשר בהכשר בד"צ

xXx Shiraz xXx

New member
ותודה לקייפלטון שגרם ללב שלי לבעור מרוב שמחה

ובאמת שהרגשתי מה זה אשששששששששששש בהופעה !!! ד"א ההפגנה בחוץ... תשמעו... לא יודעת מה איתכם אבל זה לא דרך מעניינת לבלות את ערב יום העצמאות ! והכי עצבן אותי, ילדה קטנה יותר צעירה ממני (נראתה כיתה ז'1 בערך!!) צועקת עם מגפון. כאילו. באיזה שלב של ההתבגרות שלך הגעת לתובנה שאת לסבית? את בגיל שברירי וזה יכול להשתנות, YOU KNOW. אין לך איזה מועדון לצאת אליו?! עצוב. כן. אבל היה מטורף חיחי

למה בגיל כזה היא לא יכולה להחליט?

כאילו, אם היית רואה אותה מתמזמזת עם בחור היית חושבת שזה בסדר. זאת בדיוק הבעיה.. ש-למה הם לא יכולים להחליט כאילו..

noa08128

New member
בקטע הזה אני חייבת להסכים עם שירז!

היא נראתה כאילו היא לא קיבלה עדין מחזור בכלל ! חח בגיל הזה אפחד ,לדעתי, לא יכול להחליט על נטיותיו המיניות. גם אם היא הייתה מתמזמזת עם בחור- זה היה מעוות.

xXx Shiraz xXx

New member
מממ זה מוכח מדעית

שעד גיל 16-17 בערך אי אי אפשר לדעת בוודאות את הנטייה המינית. כמובן שיש כאלה שכן, כבר מגיל צעיר, אבל זה לא ודאי עד אמצע תהליך ההתבגרות שלך.... אני, בגילי הפעור חחח, לא יודעת אם יחול שינוי בנטיותיי... ואני לא הייתי רוצה לראות ילדה בכיתה ו' עם איזה בחור...בטח שלא בפרהסיה... אחותי בכיתה ו' ואני לא נוטה לחשוב עליה מתחרמנת עם בחורים...............

mamoi

New member
לא התכוונתי להכנס לוויכוח הזה

גם ככה רבתי עם עצמי הרבה בעניין. אבל אני חייבת לומר שהתגובה הזו שלך, לא הייתה לעניין. וכאחת שבאמת מנסה לראות את שני הצדדים פה, את רק גרמת לזילות בדיעה שלך. "לא דרך מעניינת לבלות את יום העצמאות"? נראה לי דווקא מאוד משמעותי לעשות משהו שאתה מאמין בו, והגיל כל כך לא משנה, במיוחד ביום העצמאות. ביום שאמורלייצג יותר מכל את החופש, ולא את המסיבה הכי טובה בעיר. בסופו של דבר לא באתי להופעה, ממניעים אלו ואחרים. ואני דיי שמחה על כך. כי נכון, יש פער בין מילים למעשים, אבל מספיק שקומץ יצמצם אותו-ואנחנו נהיה בצרה גדולה. להמשך יום נהדר וסופ"ש עוד יותר נהדר, לירי.

tabasco11

New member
משפט עתיק יומין בשבילך....

sok yuh madda dog face batty! cocks soka moooooooooove ya bombowhole! והנה עוד אחד: tell faggot & queer, free up de athmosphire, my oxygen nah share, faggot & queer, hope unu get this clear- when yuh see TABASCO nuh stear....

ותודה גם למי שלמרות שהיה שם מהתחלה עד לסוף,

המצפון שלו לא היה שלם עם ההחלטה, כולל אלה שהיו שם רק כדי לא להודות בטעות. חבר'ה, אני מאמין שלא חסרים אמני רגאיי דגולים שאינם מסיתים לשינאה ואלימות. תביאו אחד מהם וכולם יראו שיש מקום לרגאיי בארץ. חבל לסתום לאנשים את האוזניים בסיסמאות אלימות. פשוט חבל.

Grand Master G

New member
תודה לך ולחבריך הבאטי בויז שגרמו לי לפרץ צחוק

בלתי נשלט בדרכי לתוך ההאנגר! ובנימה ידידותית זו - עזוב אותנו בחייאת זום-זום, בוום ביי ביי אין א-באטי בוי הד.

../images/Emo121.gifחבר'ה נא להרגיע

עם כל הדיונים שנפתחו פה על ההופעה של קפלטון ושל הומואים הייתי חייב להגיב. לנו דעות משלנו להם דיעות משלהם. נכון לנו אין כלום נגן הומואים והם אומרים שאנחנו מפרנסים אותו אבל ראבק אנשים. אנחנו גם ככה לא מקשיבים למה שהם אומרים והם לא מקשיבים למה שאנחנו אומרים. אז עזבו את העניין בשקט, אל תגיבו גם אם אתם מתפוצצים להגיב והעיקר שיהיה חיוך על הפנים

תודה כן תודה

אתם האנשים הכי אטומים שראיתי בחיים שלי. ניסיתי, ואני לא היחיד, לדבר איתכם שם, ולא הקשבתם לכלום, לא רציתם בכלל להקשיב. אם היו מענות ממעטים מכם, הם אפילו לא היו שוות התייחסות. על דע את האויב שמעתם? אתם בורים גמורים באויבים שלכם, מה שהופך אתכם ללוחמים בטחנות רוח, וזו ממש לא מחמאה. לפחות הייתם מקשיבים לשירים של קפלטון לפני שאתם חורצים את דינו, מחפשים את המשמעות של המילים, אבל לא. אתם לא מבינים כלום, ושופטים לפי מה שקראתם בעיתון או בפורום שלכם או אלוהים יודע באיזה חור. אטומים, בורים גמורים ובנוסף מנבלים את הפה וקוטלים כל דיעה שנוגדת את שלכם. ועכשיו, חומר למחשבה - במה זה הופך אתכם ליותר טובים מהמפלצת שעשיתם מקפלטון? אל תענו לי. אם אין לכם משהו יותר טוב לעשות בפורום הזה, כמו לדבר על מוזיקה, על רגאיי מיוזיק, תחשבו על כל זה בדרך לפורום גאווה וזוגיות גאה. כי לפורום הזה הנוכחות שלכם לא תורמת בכלום. איך אומרת חנה לסלואו? שלום שלום ושלא תבואו לי בחלום. ואגב, בניגוד אליכם - הכל ברוח טובה...

למעלה