תוהה

Harrington

Well-known member
מנהל
שום דבר טוב לא יוצא ולא ייצא מההפגנות בבלפור. כלומר, בתיאוריה זאת חגיגה דמוקרטית. זה יפה לראות צעירים שאכפת להם יוצאים ונאבקים על מה שהם מאמינים בו. אבל בתכל'ס מאחר והדברים כל כך צבועים פוליטית ולא ענייניים, בזה החיוב מסתכם.

קצת מזכיר את המדינות הטמבליות ברחבי העולם (אירופה למשל) שפועלת בפול גז כדי לפגוע במפעלים ישראליים באיו"ש. זה מאפשר להם ללכת לישון בתחושה שהם עשו משהו למען הפלסטינאים המסכנים. הלכה למעשה הם דפקו כמה מאות משפחות פלסטיניות שאיבדו את מקור לחמן, אבל זה לא מעניין אותם. בתחושה, בהגדרה על הנייר, הם עשו משהו וזאת התחושה שהם צריכים. אותו דבר כאן. ההפגנות פוגעות בהרבה אנשים ואינן מועילות לאיש (זולת לפוליטיקאים החדשים שיצמחו מהם, כפי שראינו בעבר). אבל הן מאפשרות לאנשים ללכת לישון בתחושה שהם עשו משהו ולא ישבו בשקט.

הגבת ומצפה שלא נגיב לדברי"החוכמה" שאתה כותב?!
נשאלת שאלה מה טוב יצא לשמאל מההפגנות בבלפור. בטוחני שאין לך תשובה חכמה!
הטוב שיוצא מהעם הזה זה שביבי רואה שחלק גדול מהעם (השפוי) אכפט לו מכול השחיטויות ומכול התיקים שהוא מואשם בהם
שחלק גדול בעם לא רוצה ליראות אדםכזה כראש ממשלה
הפצוע בתמונה המצורפת ועוד אחרים הם כתוצאה מהתנהגות ברוטלית של המישטרה ולא כחלק מהתנהגות המפגינים

נעימה 5

Active member
ברגע שתבין שאלו לא הפגנות של השמאל, אולי תבין למה שדווידי מתכוון.
אין לי כוונה להיכנס להסברים מיותרים. את זה לבטח יעשה יקיר הפורום מר אדון הרינגטון.
מי שלא רואה שנעשה במדינת ישראל ניסיון לשנות את המשטר מדמוקרטיה לשלטון יחיד פשוט איבד את יכולת ההבחנה.
ביבי לומד היטב ממה שקורה בפולין, באוסטריה ובטורקיה.
הוא רוצה גם להיות אחד כזה. מה גם שמרחפים מעל ראשו שלוש האשמות חמורות.
ולכל מי שיאמר שביבי נבחר ברוב קולות בקלפי [מה שגם לא נכון, אבל ניחא], אזכיר שגם היטלר עלה לשלטון בבחירות דמוקרטיות.
מותר לאנשים להאמין שביבי הוא ראש ממשלה מוצלח.
אני מצפה שאותם אנשים גם יראו איזה מהלכים מתבצעים ברקע [מהלכים פסולים מבחינה אתית, שקרים, הסתות ושאר מריעין בישין]
ויוקיעו אותו לפחות על כך.
אינני מבינה למה אתם מכניסים לתגובות שלכם תגובות ושמות של אנשים אחרים??כדוגמת הפורם הנל,,????
תתרכזו במה שאתם אומרים ,,ברגע שאתם מכניסים שמות של אחרים מה שאמרו בתגובה שלכם ,אתם יוצרים מצב של סכסכוכים

דיברגנט חדש

Well-known member
כרגע יש בניו זילנד (נכון להיום) כ- 120 חולים.
-------------- נדבקים סה"כ ---------------- נדבקים היום ------------------- החלימו ----------------- ------ מתים סה"כ ----- מתים היום
1,68391,538220

כפי שניתן לראות, כבר זמן מה אין מתים חדשים שם ואכן עפ"י החישוב המתמטי יש שם 123 חולים כעת, אך הם בקרוב יכנסו למשבצת המחלימים ולא המתים.

אגב, מצטער על ה-'-', פשוט לא היה לי דרך להשאיר את הכותרת במקום הנכון, לכן שיניתי בעריכה.

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member
-------------- נדבקים סה"כ ---------------- נדבקים היום ------------------- החלימו ----------------- ------ מתים סה"כ ----- מתים היום
1,68391,538220

כפי שניתן לראות, כבר זמן מה אין מתים חדשים שם ואכן עפ"י החישוב המתמטי יש שם 123 חולים כעת, אך הם בקרוב יכנסו למשבצת המחלימים ולא המתים.

אגב, מצטער על ה-'-', פשוט לא היה לי דרך להשאיר את הכותרת במקום הנכון, לכן שיניתי בעריכה.

צודק בענין המתים הן בעבר וכנראה גם בעתיד. בנוסף- לאורך כל התקופה נמצאו בניו-זילנד בסך הכל כאלף שש מאות ומשהו אנשים חיוביים לקורונה. בשביל הפרופורציה: מדובר במדינהשאוכלוסיתה כמחצית משל ישראל.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אינני מבינה למה אתם מכניסים לתגובות שלכם תגובות ושמות של אנשים אחרים??כדוגמת הפורם הנל,,????
תתרכזו במה שאתם אומרים ,,ברגע שאתם מכניסים שמות של אחרים מה שאמרו בתגובה שלכם ,אתם יוצרים מצב של סכסכוכים
אני ממנה אותך בזה הרגע ל "יועצת הפורום למניעת סכסוכים". מקובל עלייך ?

למעלה