תוכנות להורדת תמונות

itaf10

New member
תוכנות להורדת תמונות ../images/Emo20.gif

שלום רב, מחפשת תוכנות להורדת תמונות רקע ושומרי מסך כמו תוכנת Webshots-Photos קלה ופשוטה להפעלה. בתודה איטה

yossi54

New member
תוכנות להורדת תמונות

אין תוכנה יותר קלה תתאמצי קצת ותהני!!!!!!!1

itaf10

New member
אני מאוד מאוד נהנית מWebshots Photo

לא הבנת אותי נכון. אני משתמשת מדי יום בתוכנת הWEB ומאוד נהנית משפע התמונות וגם מורידה כמות די גדולה. יש לי אוסף יפה מאוד עם רקעים נהדרים. כל מה שרציתי זה תוספת לתוכנת הWebshots . הגעתי למסקנה שכנראה שאין משהו שידמה לה. אצלי הקופסא השחורה(המחשב) ממש מרהיבה לעיין לא משעממת עם תמונות מתחלפות מהממות. כל מה שרציתי הוא, תוספת לאוסף זהו!!!!!!!! התאמצתי בשבילך......

gurfi

New member
קיבלת

צרפתי קישור לדף ששם תוכלי להוריד מספר קבצים המכילים תמונות רקע וגם דף לשומרי מסך להורדה

kobi-f

New member
אם את רוצה תמונות רקע יפות אז הנה.

טוב אז תשמעי זה לא תוכנה אבל סתם בשביל שתידעי. את נכנסת ל-word את נכנסת למקום של התמונות אח´כ יש שמה יבוא פריטים פריטים מכוונים ועזרה פשוט תלחצי על פריטים מכוונים ואישור. אח´כ זה יפנה אותך לאתר של מיקרוסופט ומשם את יכולה למצוא איזה סוג של תמונות מכל סוגים למשל אם אמרת שאת רוצה תמונות רקע אז את לוחצת background ואז יצא לך מלא תמונות של רקעים ותוכלי להוריד אותם לוורד. את יכולה גם להוריד עוד מלא סוגים סתם למשל: תמונות על הנחש אז את רושמת snake וזה יראה לך מלא תמונות של נחשים טוב אם יש איזה בעיה תצרי איתי קשר בפורום ואני יענה. מקווה שעזרתי קובי.

itaf10

New member
עזרת גם עזרת, טוב שיש חברים ../images/Emo39.gif ../images/Emo45.gif

תודה - ציורי המחוות מוצאים חן בעיני

למעלה