תוסף HNS

mona 88

New member
תוסף HNS

שלום,
התחלתי לקחת את הטבליות של HNS של סולגאר לפני כ3 חודשים, לטיפול בבעיה של נשירת שיער.. (כל הבדיקות הרפואיות תקינות).
אני עדיין לא רואה שום שינוי, השיער ממשיך לנשור בצורה מאוד מסיבית, בדיוק כמו קודם וגם הציפורניים עדיין שבירות וחלשות..
כמה זמן צריך לעבור בשביל להתחיל לראות שינויים? אם בכלל..
אני מתלבטת אם לקנות חבילה נוספת או לעבור למוצר אחר..

תודה..

תשובה

שלום רב,
נשירת שיער נחשבת לסימפטום שעלול להצביע על מספר רחב של סיבות. חלק מהן עלולות להיות חסרים תזונתיים,זרימת דם לקויה לקרקפת,
ירידה דרסטית במשקל, שינויים הורמונליים, מצבי עקה, תורשה, שימוש בתרופות, טיפול אגרסיבי בשֵׂער (תסרוקות הדוקות, צביעות שיער, סלסול ועוד), הפרעה בתפקוד בלוטת התריס, עישון וכדומא.
תחילה יש למצוא את הסיבה או הסיבות הגורמות מלכתחילה לנשירה ולטפל בהם באופן ממוקד. הייתי ממליצה בנוסף לגשת לבדיקות דם עדכניות ולבדוק האם יש חסרים מסויימים כמו ברזל, B12 וכדומא ובמידה וכן, להשלימם בהתאם.
מלבד הטיפול בסיבה ממנה נובעת נשירת השיער הייתי ממליצה להמשיך עם המוצר הקיים לפחות לעוד 3 חודשים ולצרוך ממנו 2 טבליות ביום, עם הארוחות.
חשוב לזכור כי טיפול יעיל בנשירת שיער ובכדאי לראות תוצאות משמעותיות אורך 3-6 חודשים ולעיתים יותר (תלוי בחומרת המצב).

מוסיפה לך קישור המסביר על הטיפול בנשירת שיער

אשמח לסייע בכל שאלה נוספת,
בברכת בריאות שלמה,
אביבית צפריר
נטורופתית

mona 88

New member
תודה רבה על התגובה!

כבר ביקרתי אצל רופאים, רופא משפחה ועור וביצעתי בדיקות דם שיצאו תקינות. התזונה שלי לא השתנתה בזמן האחרון ואני לא נוגעת כלל בשיער מבחנית צביעות, תסרוקות ופן..
לכן נראה לי ששללתי את כל הסיבות האפשריות לנשירה..
אנסה להמשיך עוד כמה חודשים עם הHNS, מקווה שיהיה שיפור..

תודה רבה על התגובה והמידע!

247מורן

New member
הרופא עור שלי המליץ לי על אבץ

אבל האבץ הרגיל לא נספג טוב, אז יש את האבץ פיקולינט. שהוא ממש עזר לחברה שלי, אני גם מתחילה עכשיו איתו...

למעלה