תופעות מפרגונל

מצב
הנושא נעול.

פריאלי

New member
תופעות מפרגונל ../images/Emo53.gif

תופעות מפרגונל

כאשר אני לוקחת פרגונל יש לי תופעות של הקאות ושלשולים מרובות (סליחה על הרשום) האם יש משהי נוספת שיש לה תופעות כאלה ? ואם כן לאיזה תרופה החליפו לכם ? מחר יש לי תור אצל אזשהו פרופסור כי החלפתי רופא .... עקב הפישול שהיה אצלי זוכרות ?! ואני רוצה לומר לו להחליף לי למשהו עם פחות תופעות ... אשמח לתשובה

קייצית

New member
היי פריאלי - ../images/Emo4.gif גם לי זה היה קורה

תופעות מפרגונל

כאשר אני לוקחת פרגונל יש לי תופעות של הקאות ושלשולים מרובות (סליחה על הרשום) האם יש משהי נוספת שיש לה תופעות כאלה ? ואם כן לאיזה תרופה החליפו לכם ? מחר יש לי תור אצל אזשהו פרופסור כי החלפתי רופא .... עקב הפישול שהיה אצלי זוכרות ?! ואני רוצה לומר לו להחליף לי למשהו עם פחות תופעות ... אשמח לתשובה
היי פריאלי -
גם לי זה היה קורה
רק עם מנוגון, ובעיקר שילשולים, ונאמר לי שאין שום קשר בין הדברים - מה שלא נראה לי נכון כי זה קרה לי בכל פעם. אני זוכרת שעם גונל F לא היו לי תופעות כאלו. מקוה שתקבלי תשובות יותר טובות ממה שאני קיבלתי בזמנו מהצוות המטפל. קייצית

תופעות מפרגונל

תופעות מפרגונל

תופעות מפרגונל
הי פריאלי, לפני יותר מחמש שנים השתמשתי בפרגונל והיו לי בדיוק את אותן תופעות שאת מתארת. בסדרות הנוכחיות שלי העביר אותי הרופא שלי לגונלF ומונוגון, ולי אישית אין תופעות לואי מהן. תנסי לבדוק אפשרות לעבור לסנטטי (גונלF) ואולי זה יעזור, בהצלחה! הדג של

מצב
הנושא נעול.
למעלה