תורמת ביצית

מצב
הנושא נעול.

debrave

New member
תורמת ביצית

תורמת ביצית
מה דעתכן- אם יש לי מישהי שרוצה לתרום לי ביציות- האם יש איזושהי קונסטלציה שאפשר לעשות את זה? (אני יודעת שזה לא חוקי בארץ) מישהי יכולה לחשוב על פתרון מקורי? (בכל זאת יש לנו מוח יהודי...)

רועיבת

New member
אני חושבת שאפשר

תורמת ביצית
מה דעתכן- אם יש לי מישהי שרוצה לתרום לי ביציות- האם יש איזושהי קונסטלציה שאפשר לעשות את זה? (אני יודעת שזה לא חוקי בארץ) מישהי יכולה לחשוב על פתרון מקורי? (בכל זאת יש לנו מוח יהודי...)
אני חושבת שאפשר
לנסוע איתה יחד לחו"ל - הרי האיסור הוא רק בארץ, בחו"ל יש מכונים שמבצעים תרומה לתורמת ונתרמת שמגיעות "יד ביד". אני לא יודעת אבל אם רופא ישראלי יהיה מוכן לבצע את הפרוצדורה (אם זה משנה לך). אשמח אם תעדכני מה תוצאות הבירורים שלך

סביון1

New member
גם לי נראה שאפשר לבצע את הפרוצדורה

תורמת ביצית
גם לי נראה שאפשר לבצע את הפרוצדורה
בחו"ל בלי שזה יחשב עבירה על החוק. אבל שווה לברר.

ayoosh

New member
בטוח שזה אפשרי

תורמת ביצית
בטוח שזה אפשרי
ואני יודעת את זה כי פעם מישהי בעבודה (חרדית אפילו) סיפרה לי על מישהי שהיא מכירה שאחותה הצעירה תרמה לה, וזה התבצע בחו"ל, העניין הוא שהחברה לעבודה לא יודעת כלום על הסיפור שלי, אז אני לא רוצה לברר אית את הפרטים... אגב, אני זוכרת שקראתי באיזשהו מקום שבאנגליה וארה"ב זה חוקי רק יקר בטירוף (כאילו שלנו זה זול...
) אבל עם הסניליות שלי, אני לא זוכרת איפה זה היה כתוב- אולי מישהי אחרת תזכור...

אריאלה22

New member
אני חושבת שאני יכולה לעזור, אבל לא

תורמת ביצית
בטוחה... בתחילת הגישוש שלנו בנושא תרומת ביציות, הלכנו לרופאה פרטית רק כדי לקבל מושג ממה מורכב התהליך, ואם אני לא טועה, היא אמרה שיש לה קשר לרופא בשיקאגו שאפשר לבוא אליו עם תורמת פוטנציאלית. אם ארה"ב במסגרת התקציב שלכם (לדעתי צריך לקחת בחשבון שהות לא קצרה שלך עם התורמת בארה") תפני אלי במסר ואני אאתר לך את השם והטלפון של הרופאה. דפנה

debrave

New member
תודה לכולכן...../images/Emo140.gif

בטוחה... בתחילת הגישוש שלנו בנושא תרומת ביציות, הלכנו לרופאה פרטית רק כדי לקבל מושג ממה מורכב התהליך, ואם אני לא טועה, היא אמרה שיש לה קשר לרופא בשיקאגו שאפשר לבוא אליו עם תורמת פוטנציאלית. אם ארה"ב במסגרת התקציב שלכם (לדעתי צריך לקחת בחשבון שהות לא קצרה שלך עם התורמת בארה") תפני אלי במסר ואני אאתר לך את השם והטלפון של הרופאה. דפנה
תודה לכולכן...

אבל אם זה יותר יקר ממה שאנחנו משלמות היום אז...שישאר בגדר חלום באספמיה.

רועיבת

New member
דווקא לא נשמע לי שזה צ"ל יותר יקר

תודה לכולכן...

אבל אם זה יותר יקר ממה שאנחנו משלמות היום אז...שישאר בגדר חלום באספמיה.
אם את "מגיעה עם תורמת מהבית" את אמורה לשלם רק על הפרוצדורה (שאיבה שלה הפריה והחזרה), בעוד שאם המרכז מספק לך את הביצית, הם צריכים גם לשלם לתורמת. נראה לי, שגם בהנחה שהמרכז מרוויח את אותו הרווח, עדיין "חסכת" בתשלום לתורמת (אלא אם את משלמת גם לה בכל מקרה).

שיר5520

New member
לא נראה שמשלמים כל כך הרבה לתורמת

אם את "מגיעה עם תורמת מהבית" את אמורה לשלם רק על הפרוצדורה (שאיבה שלה הפריה והחזרה), בעוד שאם המרכז מספק לך את הביצית, הם צריכים גם לשלם לתורמת. נראה לי, שגם בהנחה שהמרכז מרוויח את אותו הרווח, עדיין "חסכת" בתשלום לתורמת (אלא אם את משלמת גם לה בכל מקרה).
לא נראה שמשלמים כל כך הרבה לתורמת
אני חושבת שהרופאים בארץ שמביאים ביציות מחו"ל משלמים לתורמות גרושים. בשבילן זה המון כסף כמובן. רוב הכסף שאנחנו משלמות הולכות לרופא ולתהליך. טיפול כזה בארצות הברית (גם אם את באה עם תורמת) עולה הון תועפות וכמובן שיש גם את כל הטיסות והשהייה שלך, של הבעל ושל התורמת!! נשמע לי טירוף! אני עוד פעם רוצה לחזור ולהזכיר שהתורמות הן לא הבעיה שלנו. יש תורמות בארץ!!!!! הבעיה היא בחוקים!!!! זה שיש למישהי תורמת זה ממש לא הישג גדול. אסור לה לתרום אם היא לא בטיפולים וגם אם כן אין הרבה רופאים שיציעו לה לתרום.

שיר5520

New member
בארצות הברית מותר

בארצות הברית מותר
לכל מי שרוצה לבוא עם תורמת ולעשות הפריה כזו.

סביון1

New member
הרופא משיקגו...

הרופא משיקגו...
הרופא שמנהל את "זיגי" בקפריסין הוא משיקגו. משום מה יש לי הרגשה שהרופאה שלך דיברה עליו. שווה לבדוק את האופציה הזאת מול "זיגי", עם או בלי תיווך של רופא מהארץ.

שיר5520

New member
לא נראה לי שיש רופא שיסכים

תורמת ביצית

אני לא מסכים איתך

אני לא מסכים איתך
בערך שבוע או שבועים לפני פתחית הפורום הייתה מישהיא בפוריות אשר היצאה את ביצייה למכירה תמורת מימון טיפולים, מאחר שהיא רצתה טיפולים עבור הילד השלישי אז המדינה לא משתתפת. אני זוכר ששלחתי לה מסר והיא ענתה לי שהרופא שלה מוכן לבצע את כל התהליך ולעושת את זה בחו"ל. אני דיי פקפקתי במאינות שלה ולא הייתי בטוח שהיא יכולה להתחייב לכמות מסיומת של ביציות לתרומה. לפעמית אני ממש מרגיש לצערי שבכל הנושא יש איזה שהיא מסחרה כמו בשוק רמלה לוד על דבר אלמנטרי, וזה להיות הורים
וזה משמש מרתיח אותי אך זאת המציאות שלנו. מסחרה בביציות
8 ב- 5000$ קפואים או 5 ב- 3500$ 2 טריים שלוש קפואים. צערי לי שאני מוציא את תסכולי בנושא זה פה אבל עדיף להוציא מאשר לשמור בבטן. לעניינו, אם היא הציעה את זה אז כנראה שזה קיים.

שיר5520

New member
כן, זה קיים, אבל..

אני לא מסכים איתך
בערך שבוע או שבועים לפני פתחית הפורום הייתה מישהיא בפוריות אשר היצאה את ביצייה למכירה תמורת מימון טיפולים, מאחר שהיא רצתה טיפולים עבור הילד השלישי אז המדינה לא משתתפת. אני זוכר ששלחתי לה מסר והיא ענתה לי שהרופא שלה מוכן לבצע את כל התהליך ולעושת את זה בחו"ל. אני דיי פקפקתי במאינות שלה ולא הייתי בטוח שהיא יכולה להתחייב לכמות מסיומת של ביציות לתרומה. לפעמית אני ממש מרגיש לצערי שבכל הנושא יש איזה שהיא מסחרה כמו בשוק רמלה לוד על דבר אלמנטרי, וזה להיות הורים
וזה משמש מרתיח אותי אך זאת המציאות שלנו. מסחרה בביציות
8 ב- 5000$ קפואים או 5 ב- 3500$ 2 טריים שלוש קפואים. צערי לי שאני מוציא את תסכולי בנושא זה פה אבל עדיף להוציא מאשר לשמור בבטן. לעניינו, אם היא הציעה את זה אז כנראה שזה קיים.
כן, זה קיים, אבל..
נראה לי שdebrave התכוונה למישהי שלא עוברת טיפולים ורוצה לתרום לה. ברור שמישהי שבטיפולים יכולה לתרום. זה החוק. יש רופאים בארץ שעושים את זה עדיין. הם פשוט מציעים למטופלות שלהן לתרום והן בדרך כלל באמת בטיפול לילד שלישי וצריכות את העזרה הזו במימון. הן לא צריכות לנסוע לחו"ל. ככה זה היה תמיד לפני פרשת בן רפאל. יש עוד רופאים בארץ שמחפשים תרומות למטופלות שלהם. נשארו כמה צדיקים בסדום.... בכל אופן, למישהי שלא עוברת טיפולים אסור לתרום ואף רופא לא ייקח אחריות לדעתי.

vif

New member
אני הייתי פונה לרופא

תורמת ביצית
אני הייתי פונה לרופא
היה כאן לא מזמן זוג שאמר שהרופא שלהם מוכן לכל

מצב
הנושא נעול.
למעלה