תזונה לעצלנים

ronen yo yo

New member
תזונה לעצלנים

אני עצלן. אני אוכל בעיקר דברים שלא דורשים כמעט שום הכנה. אני די אוהב ירקות ופירות, אוכל די מעט בשר ולא ממש נמשך לדברי מתיקה וג'אנק פוד כך שלמרות העצלנות יש לי תזונה בריאה באופן יחסי. המשקל שלי קצת מתחת לממוצע אבל בתחום הנורמה. אני פשוט לא אוכל הרבה. הייתי רוצה לדעת איזה מזון לא דורש הרבה הכנה, מזין, בריא וזול. לא אכפת לי אפילו לאכול מזון די מונוטוני. תמיד הייתי מאלה שאוכלים כדי לחיות ולא חיים כדי לאכול. אין לי סיבה להימנע ממזון עתיר קלוריות. להיפך, זו יכולה להיות דרך טובה לצרוך את הקלוריות נדרושות לי בכמה שפחות מאמץ. אני סומך על הגוף שלי שהוא יודע כמה מזון הוא צריך ואני אוכל באמת לפי כמה שאני רעב ולא שום דבר אחר. יש למישהו הצעות?

אנילה1

New member
ronen yo yo כל מוצרי החלב.

חסות ועלים מנוכים בשקיות. יש המון מבחר. לערבב מהם סלטים עם שמן זית מלח, פלפל, לימון. וכל הירקות האחרים. כל מיני סלטי חומוס. וסלטים אחרים. לחמים שונים, פסטרמות ונקניקים, ביצים שצריך לבשל. עוגות מוכנות. תמיד לדעתי עדיף להכין לבד, כי החברות מוסיפות חומרי שימור חומרי טעם וריח וצבעי מאכל. ניטרטים וניטריטים. אם לא איכפת לך אז זה לא הכי בריא. לדעתי תקנה עוף מוכן בגריל, שיש בהמון סופרים ותאכל את זה קר עם סלטים משקיות.

אנילה1

New member
גם שימורי ירקות הם טובים.

פשוט יורדים על קופסת תירס, או אפונה. או חומוס, סתם כך ישר מהקופסא.

תזונה לעצלנים

היום אפשר להנות משפע של מוצרי מזון מוכנים, ממש ארוחות שלמות. סה"כ חשוב לאכול כמה שיותר מגוון: מוצרי בשר ביצים ודגים, חלב ומוצרי חלב, מגוון ירקות ופירות וכן לחם דגניים (אורז,פסטה,וכו').

למעלה