תזכורת: הלילה (ראשון בערב) נספור: היום שישה ימים לעומר.

מצב
הנושא נעול.

תזכורת: הלילה (ראשון בערב) נספור: היום שישה ימים לעומר.​

סבתא שלי ז"ל, הייתה אומרת לך "טושטוש".
המשך לשחק במשחקיך (n)

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל

המשך לשחק במשחקיך (n)
אשריה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
המשך לשחק במשחקיך (n)
מזל שאין 205 ימי ספירה לעומר ואל חשש. זה עוד "מתרבה"..

mיטלמן

Well-known member
המשך לשחק במשחקיך (n)
ב"טושטוש" יש נימה של חיבה,
זו כוונתך?
הרינגטון כבר לא ילד, עושה לנו דווקא ומנצל את
מעמדו כמנהל.
לא ראוי, לא הגון, מביש ומבייש את עצמו.
וכל זה לפני שנאמרה מילה על תגובותיו.

זו כוונתך?
מדובר בילד, ברור שיש נימה של חיבה אבל המשמעות הייתה ילד פוי (פויה ילד רע), שעושה משהו שלא צריך לעשות.
מעמדו כמנהל.
בגילו הביולוגי הוא לא ובמנטלי הוא כן וגילו נמוך מאוד, מתאים לגן טט"ח או גנון, לא יודעת איך קוראים לזה אצלכם.
חבל שחורזת לא הפנימה את אשר קרה בתקופה שהצטרפו לחגיגה אלו שהיום מנהלים פורום אחר.

Harrington

Well-known member
מנהל
מדובר בילד, ברור שיש נימה של חיבה אבל המשמעות הייתה ילד פוי (פויה ילד רע), שעושה משהו שלא צריך לעשות.

בגילו הביולוגי הוא לא ובמנטלי הוא כן וגילו נמוך מאוד, מתאים לגן טט"ח או גנון, לא יודעת איך קוראים לזה אצלכם.
חבל שחורזת לא הפנימה את אשר קרה בתקופה שהצטרפו לחגיגה אלו שהיום מנהלים פורום אחר.
נו נו, כל אחד והחינוך שקיבל בבית. במקומך לא הייתי כותב את כל הנ"ל לאחר איך שפתחת את דברייך בשרשור, אבל כל אחד ו.... תשלימי לבד, בטוחני שאת מסוגלת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נו נו, כל אחד והחינוך שקיבל בבית. במקומך לא הייתי כותב את כל הנ"ל לאחר איך שפתחת את דברייך בשרשור, אבל כל אחד ו.... תשלימי לבד, בטוחני שאת מסוגלת.
מה. רגע? עוד לא מוצה המיץ של הזבל?

בקרוב מאוד יהיה סדרה בשבילך: ילד רע - דרמה שמבוססת על סיפור אמיתי.
מחשבה שנייה, מדובר על ילד בגיל גבוה יותר מגילך המנטלי ושם מדובר על ההיבט הפלילי ולא על ההיבט האינפנטילי.

Harrington

Well-known member
מנהל
הרינגטון כבר לא ילד
ואללה, יצא לך גם משהו נכון ואמת בדברייך :).
עושה לנו דווקא
ממש לא, אפילו לא קרוב לכך.
ומנצל את מעמדו כמנהל.
גם זה לא קשור לנושא כהוא זה (השרשורים האלה נפתחו לפני וכמובן ללא כל קשר להיותי מנהל בפורום), אבל שיש מי שנורא חשוב לו להמציא היום קשר יש מאין.
אכן אם היה נכון היה את כל הנ"ל. לגבי המבייש את עצמו, לא ברור לי על מה הטרוניה. בעיני תגובות (כמו למשל שתיים מעלייך) מביישות את כותביהן. בחרתי שלא להגיב עליהן עם הסיבה לדעתי זו כדי לא להשתתף במשחק 'העכר את האווירה בפורום בכל מחיר', אבל מה זה משנה מה דעתי בעניין? כל אחת ואחד רשאי לבייש את עצמו כאוות נפשו ובכל מקרה, אלו הטוענים ל"חוסר הגינות" (במה בדיוק ריבונו של עולם? אין גבול לעד שהנפצות מומצאות יכולות להגיע?), ודאי שלא צריך להפריע להם שאני, ר"ל, "מבייש את עצמי" כביכול אם לי זה לא מפריע (וראי איזה פלא, מאחר ואני משרת את אלו המעוניינים ונזקקים לתזכורת, אני רחוק מאוד מלהתבייש במשהו בעניין).
היטבת להגדירן, תגובות. כשא' כותב דברים מסוימים, אל נא יתפלא אם מישהו גם בוחר להשיב לו. נכון, אפשר גם שלא להשיב. לפעמים יותר קל, בוודאי יותר נוח. אבל תצטרכי לסלוח לי, מאחר ובדיוק כהגדרתך הנכונה בתגובות לדברי אחרים עסקינן, חובה אני בוודאי שלא מרגיש לנהוג כך. בוודאי שלא כאשר מדובר בפוסט של הנפצות והשמצות שהאמת רחוקה מהן כרחוק מזרח ממערב. במקרים כאלו אקפיד בדרך כלל שלכל הפחות האמת תצוין בנוסף על האמור. משם אשאיר לקוראים להחליט מה מתחשק להם לקחת. אז גברתי הנאווה, דברי חופשי על תגובותי. אם יש בהן משהו פסול אשמח ללמוד. סתם עוד הודעת השמצה? בחייאת, לא קלטת עדיין שזה ממש לא משפיע :)?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זו כוונתך?
מעמדו כמנהל.
מה? לא מיצינו?

מקסים 45

Well-known member
סבתא שלי ז"ל, הייתה אומרת לך "תושתוש".
המשך לשחק במשחקיך (n)

חג שמח לכל גולשות וגולשי הפורום ולכלל עם ישראל.
עם ישראל חי למרות ריבוי האוייבים.

Harrington

Well-known member
מנהל
לכל המגיבות והמגיבים בשרשור, תודתי מקרב לב, בשם הנזקקים והנעזרים שבפורום, על נכונותכם להקפיץ שרשור זה שוב ושוב. ביום כמו היום, בו התזכורת מתבצעת שלא בזמן אמת אלא מראש, ההקפצות שלכם בהחלט יכולות לסייע להם. אשריכם על כך ותודה בשמם!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לכל המגיבות והמגיבים בשרשור, תודתי מקרב לב, בשם הנזקקים והנעזרים שבפורום, על נכונותכם להקפיץ שרשור זה שוב ושוב. ביום כמו היום, בו התזכורת מתבצעת שלא בזמן אמת אלא מראש, ההקפצות שלכם בהחלט יכולות לסייע להם. אשריכם על כך ותודה בשמם!
אבל רגע. שכחת לספור את ימי הלחימה. את ימי השבי של החטופים. את ימי הממשלה הבזויה הזו. את מספר ימיך על פני האדמה. למה שלא נמשיך ונאריך את הרשימה?

Harrington

Well-known member
מנהל
משהו שאתה יודע טוב ממני ידידי.
אבל רגע. שכחת לספור את ימי הלחימה. את ימי השבי של החטופים. את ימי הממשלה הבזויה הזו. את מספר ימיך על פני האדמה. למה שלא נמשיך ונאריך את הרשימה?
הסר דאגה מליבך, לא שכחתי מאומה. זה שיש גולשים שמתעניינים בפתיחת שרשור חשוב רק אם זה חלק מניגוח אחרים וזונחים את הרעיון כשהחלק של הניגוח לא עובד? לא לוקח על זה אחריות, 'צטערת.

מעבר לכך תאריך את "ה"רשימה כאוות נפשך אבל תצטרך לסלוח לי, בדיוק כפי שכתבתי מתחילת הדיון בנושא, דעתם של חברות וחברי הפורום הקבועים (קרי קומונה לשעבר אם תרצה) בעלת משקל בעניין. דעתם של אורחים מזדמנים, מכובדים ומוזמנים ככל שיהיו, מעט פחות. עמך הסליחה (אבל זה נכון גם אם אתה חש צורך עז להצטרף לחגיגה ואך לשם כך אתה בכלל מגיב בעניין).

חג שמח והרבה בריאות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משהו שאתה יודע טוב ממני ידידי.

הסר דאגה מליבך, לא שכחתי מאומה. זה שיש גולשים שמתעניינים בפתיחת שרשור חשוב רק אם זה חלק מניגוח אחרים וזונחים את הרעיון כשהחלק של הניגוח לא עובד? לא לוקח על זה אחריות, 'צטערת.

מעבר לכך תאריך את "ה"רשימה כאוות נפשך אבל תצטרך לסלוח לי, בדיוק כפי שכתבתי מתחילת הדיון בנושא, דעתם של חברות וחברי הפורום הקבועים (קרי קומונה לשעבר אם תרצה) בעלת משקל בעניין. דעתם של אורחים מזדמנים, מכובדים ומוזמנים ככל שיהיו, מעט פחות. עמך הסליחה (אבל זה נכון גם אם אתה חש צורך עז להצטרף לחגיגה ואך לשם כך אתה בכלל מגיב בעניין).

חג שמח והרבה בריאות.
רגע... זה עדיין לא מוצה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה