תזכורת לספיישל הלהקה

m i r u s h i

New member
בקומונה היו תמונות מהאולפן בטב"מ

[לא שזה משנה
]

יש עוד תמונה שלי עם אורי

בגלריה בפורום "אורי ואתם"
נעים מאוד להכיר אתכם ואני מאוד אשמח להצטרף לפורום
חלקכם אולי זוכרים אותי מהפורום של טלנובלה בע"מ ועכשיו אני נמצאת הרבה בפורום ה"להקה"
.יצא לי לפגוש את אורי מספר פעמים ועכשיו אני כנראה אפגוש אותו עוד הרבה כי אני מתכננת ללכת לצפות במחזמר הלהקה עוד המון פעמים
. אורי מתוק מה שלומך מאמי
הייתם מדהימים בבכורה של המחזמר הלהקה ב27.5.06 וכבר לקראת סוף החודש הנוכחי ב26.6 זו תהיה הפעם השניה שלי שאני אצפה במחזמר המדהים הזה
ומי מכם שעדיין לא צפה בו ומתכנן ללכת למחזמר בקרוב מצפה לכם חויה מדהימה המחזמר הזה פשוט מדהים פשוט אין מילים אתם הולכים להנות ובגדול
נעים להכיר רעות

אולי את מביאה לנו עוד תמונות ?

(בתאטרון החאן בירושלים הגנבתי כמה פעמים מצלמת וידאו) אבל יהיה ממש נחמד אם תביאי לנו כמה צילומים גם מחוץ לאולם. אפשר לבקש?

Simply an Angel

New member
אמרתי שזה דבר רע?../images/Emo4.gif../images/Emo189.gif

אני חושבת שפספסת את הפרצוף הצוחק בסוף המשפט של ההודעה שכתבתי...

boopymylife

New member
../images/Emo6.gif אני גם

ראיתי אותו עם משקפיים אז אני פחות המומה. אבל מה זה הרזון הזה?? אאאאא... אורי מזל שהשמנת קצת מאז. לא ניראה כלכך טוב... =/

האמת אשכרה רזיתי לתפקיד

יש לחץ בקאסט לירזות - כולם ירדו וירדו לקראת ההפקה...רוצים להראות טוב במדים.......

boopymylife

New member
../images/Emo3.gif "להראות טוב במדים"..?

קחו מדים על קולב וזהו למה לא =]

m i r u s h i

New member
איזו תמונה יפה ../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

ואתה כ"כ לא צריך לרזות ><

moton

New member
הייתה אחלה תוכנית!

מאוד נהנתי... ואורי - אני לא בטוח אבל היה קטע שמישהו סיפר שב"אילו ציפורים" הוא עשה תנועות של מנגל.. זה אתה? לא שמעתי טוב את אותו קטע כי הפריעו לי

כן זה אני

נראה לי שיש בפורומים אחרים קטעים מהתוכנית. בקומונה של קרן פלס כבר שמו חלקים - אני מניח שדברים שקרן פלס אמרה... היתה באמת תוכנית מעולה. מעניין אם ישדרו את זה שוב...

moton

New member
גם אני הקלטתי קצת..

3 שירים בערך.. ואז המחשב נתקע ועברתי לשמוע ברדיו.. ורציתי להקליט את הדברים שאמרת אבל זה היה כבר אח"כ לצערי..

למעלה