תחושה בלבד

SAKURABA

New member
תחושה בלבד

יש מצב ... אחרי הקרב של אתמול (בי ג'יי פן מול מאט יוז ) שהקרבות בUFC מכורים , לא ברור בדיוק מה קרה לפן שבסוף הסיבוב השני הוא היה בפול אנרגיה ובסיבוב השלישי אחרי הפסקה הוא עלה באפיסת כוחות וחוסר מוטיבציה מדהים , הקרב כבר היה שלו , הוא נתן הופעה מדהימה ב-2 הסיבובים הראשונים , לא ברור !!! אין לי ספק שהוא לוחם יותר איכותי טקטיקן מעניין ומוכשר ממאט יוז וחבל שמשהו שם "מסריח" , זה לא הקרב הראשון שנראה לי תמוהה אבל יאללה למה לקלקל לכם את חווית הUFC (זה מה שקורה שהקרבות נהיו כאלו פופולרים וכסף ורייטינג התחיל לשחק תפקיד מרכזי) SAKU

sandman2

New member
לעולם לא נדע

אי אפשר לדעת בודאות, לדעתי הקרבות לא מכורים מאט יוז הוא לוחם בחסד עליון ופן הגיע לקרב לא בכושר וממש לא מוכן. יש הרבה הייפ והרבה שואו מסביב לארגון אבל לדעתי כשז מגיע לקרב עצמו, הכל אמיתי ושום דבר לא מכור, אבל כמובן כל אחד והדעה שלו :)

doom23

New member
קשה לי להאמין שמכור

עם זה היה מכור זה לא היה כל כך חד צדדי בהתחלה.... פשוט לא היה לו כושר ... קשה לי להאמין שאיך שפן זילזל במאט ואמר שיקח את זה בקלות הוא ימכור את זה כל כך מהר ויפול תוך שנייה ... גם עם זה היה מכור ג'ון היה מפסיק את הקרב מהר ... אבל בי ג'יי סבל הרבה מכות עד שזה ניגמר לעומת קרבות אחרים ששם זה ניגמר עם פחות עונש

fatut7

New member
BJ נפצע בצלע המרחפת בסוף הסיבוב השני זה הכול.

לא מכור ולא כלום

למעלה