תחושות שבלב - לכל הקוראים

תחושות שבלב - לכל הקוראים../images/Emo188.gif

היי, אני לא אשאל על התחושות שלכם אחרי ש - 3 החטופים נחטפו, לא כי הם לא חשובות, הן מאוד חשובות, אלא משום שאני רוצה רגע שתנסו להבין מה עובר על החטופים עצמם, אני אנסה להמחיש לכם את זה. למעלה משנה וחצי, יותר מ - 550 ימים, מעבר ל - 13 אלף שעות של חוסר וודאות משווע, בדידות ואי ידיעה של מה שקורה עוברים על שלושתם. יותר משנה וחצי שהעיסוק בנושא הזה הופך להיות פחות ופחות חשוב ונראה שחשיבותו אל מול עסקנות פוליטית אינה בראש סדר היום של מקבלי ההחלטות. למעלה משנה וחצי שהם שם ואנחנו פה וידנו כאילו קצרה מלהושיע. כאילו. תנסו לרגע לדמיין שזה קרוב משפחה שלכם, תנסו רגע לדמיין את כל אחד ואחד מהחטופים בדמיון שלכם יושב בתוך בונקר מבוצר היטב ועל פניו ארשת של דאגה, אולי גם פחד. תנסו לדמיין את פניו של חייל בן 21 שטרם הספיק לראות עולם. תנסו לדמיין את פניהם של אודי ואלדד שיצאו לקרב מתוך אמונה שיהיה מי שידאג להם על כל מקרה בכל מה שיקרה אם יקרה. תנסו לרגע לחשוב, מעבר לשנייה אחת, על המשפחות - שבשבילם זה הרבה יותר משנייה אחת של דאגה וגעגועים. תתתאמצו - בשבילם שניהם, בשביל דור המחר. החטופים, לוחמי צה"ל שנשלחו למשימה, היו מצפים מכל אחד ואחד מאיתנו שנעשה את הכל כדי להחזיר אותם, בחזרה הביתה. זו זכותם המינימלית כמי שיצא לקרב. זו זכותנו המינימלית כאזרחים במדינת ישראל לדרוש את החזרתם בכל דרך. זו גם חובתנו.

sariti10

New member
הגיע הזמן לקום ולצעוק ולזעוק

על מה שקורה ............... מנהיגות לקויה..........שחיתות בכול מקום .......לאף אחד לא איכפת מכלום...........פשוט כאב אחד גדול...........לראות את אשתו של ארד והילדה הנפלאה נאבקים עד היום על כול מילה ולו הקטנה ביותר.......... ועכשיו נוספו לנו 3 פרחים נהדרים............שאף אחד לא יודע מה עלה בגורלם מה קורה לעם הנפלא הזה שבניו היו החשובים ביותר.........לאן כול זה מוביל כאמא לשלושה בנים שמשרתים במילואים במדינה .........דואגת להם יחד עם כול הבנים של העם הזה.......... הגיע הזמן שבאמת באמת נתבונן לתוך תוכנו לאן הדרדרנו.......שאנשים ישנים בנחת והבנים שלנו ........שם חטופים.........מי יתן ויחזרו בשלום ולא נצטרך עוד לכאוב את הכאב הזה יותר מאחלת לכם משפחות יקרות שבעזרת ה' עוד נשמח יחד איתכם בשמחת החזרה שלהם חרב מונחת על צווארו של האדם ולא יתיאש מישועה ורחמים אל יאוש............אתכם בכול תפילה ותפילה שבת שלום

איכפת לנו-עובדה שכולנו כותבים פה!

וזה לא צריך להיות קשור לפוליטיקאים. שלך חנה גונן

sariti10

New member
אל תפגעי אבל לצערי הכול קשור במדינה

שלנו לפוליטיקה............הלוואי וזה לא היה נכון החטופים שלנו יושבים היום שם.....בגלל דרך של אולמרט וחבריו........... כול תפילתי היא שהם יחזרו כבר הבייתה בשלום
מי יתן ונשמח מהר מאוד בחזרתם

לא ניפגעתי:)

סולידריות אנושית ויהודית היא מעבר לכל פוליטיקה. שלך חנה גונן

sariti10

New member
הלוואי וזה היה מספיק להחזיר אותם הבייתה

לצערי סולידריות זה טוב אך לא מספיק אני בסך הכול ..........חושבת שצריך לזעזע קצת את המערכת שתתחיל לפעול קצת יותר .......... תודה בכול זאת........... שנינו רוצים אותו דבר רק בדעות שונות

אני מסכימה איתך בנוגע לזעזוע המערכת

אבל גם דברים גדולים מתבססים על דברים "קטנים" עצם זה שאנחנו פה מראה שאיכפת לנו,שיש דברים בסיסים שחשובים לנו ואנחנו לא מוכנים לעבור בשתיקה כאשר ערכים נישברים ובני אדם ניפגעים,את האנרגיה הזו צריך לקחת ולתרגם אותה לפעולה. שלך חנה גונן

למעלה