תחרות AAA -
ספיישל פרובול!

RZnum5

New member
תחרות AAA -
ספיישל פרובול!

אז מה אם המשחק הזה הוא טיזר (אם בכלל) לדבר האמיתי שיהיה בעוד שבוע וחצי? זה אומר שאי אפשר לשחק גם השבוע?
זה הולך להיות דיי טריקי כי הפעם באמת אין מושג מי ישחק כמה ואילו מטרות יהיו המועדפות על הקיוביז (וכמה הק"ב ישחקו בכלל). לכן תוצאות השבוע לא הולכות להיספר לסה"כ הכללי העונתי, סתם עוד משהו להעביר את הזמן איתו עד הסופרבול.
בגלל שזה לא נספר, אנחנו נגדיל את כמות השחקנים האפשריים לבחירה ל-5! ההגבלה היחידה היא שמותר עד 2 מאותו תפקיד.
כמובן ששחקנים חדשים תמיד מוזמנים, במיוחד השבוע כשממש משעמם ורק מחכים לראשון הבא.

הסגלים, למי שלא מעודכן בהם, הם אלו:

TEAM CARTER

ק"ב: אנדרו לאק, דרו בריז והג'ינג'י אנדי דלטון.
רצים: ג'מאל צ'ארלס, דסטין פורסט ואלפרד מוריס.
רסיברים: אנטוניו בראון, איי.ג'יי גרין, טי.ווי הילטון וג'ורדי נלסון.
טייטים: מרטלוס בנט וגרג אולסון.
שחקני הגנה בולטים: ג'יי ג'יי וואט, פטריק פיטרסון, מריו וויליאמס, אקיב טליב, ג'סטין יוסטון, סי.ג'יי מוזלי, קונור בארווין וטאמבה האלי.
ספיישל טימס: קודי פארקר ודווין הסטר.

TEAM IRVIN

ק"ב: טוני רומו, מאט סטאפורד ומאט ראיין.
רצים: דמרקו מורי, מארק אינגרם וסי.ג'יי אנדרסון.
רסיברים: אודל בקהאם, רנדל קוב, עמנואל סנדרס, גולדן טייט.
טייטים: ג'ימי גרהאם וג'ייסון וויטן.
שחקני הגנה בולטים: קמרון וויק, אהרון דונלד, רוברט קווין, ג'ו היידן, ווטנה דיוויס, וון מילר, לוק קוקלי, קלי מתיוס, דמרקוס וור ואלוויס דומרוויל.
ספיישל טימס: אדם וינטרי ודארן ספרולס

הרוסטרים המלאים נמצאים כאן:
http://probowl.fantasy.nfl.com/
בהצלחה לכולם!

Shachar Manor

New member
שלי

אודל בקהאם הוא באנקר בכל תחרות כלשהי.
אני בטוח שיהיה ט"ד בין אנדי דלטון וAJ גרין, לכן אוסיף את שניהם.
אני מוסיף גם את מאט ראיין וג'ימי גרהאם- על עיוור לחלוטין.

RZnum5

New member
לא כולם ביחד

שחר, נראה לי שזה רק שנינו..
Mano a mano

ואלו שמות:
אני אקח את שני הקיוביז הפותחים, לאק ורומו, את הילטון, בקהאם ואת מורי.

שיהיה לנו בהצלחה!

IlanM 83

New member
שלי

אנדרו לאק
אודל בקהאם
אנטוניו בראון
דסטין פורסט
מאט סטאפורד

Yo-man

New member
השבוע יש לי סיכוי להשתחל לשלישיה המובילה

1. סי ג'יי אנדרסון. בשבועות האחרונים הוא פרח. נראה איך הוא יהיה הלילה
2. ג'מאל צ'ארלס. לא יודע. אולי הוא גם יעשה משהו...
3. טוני רומו. מכל החבורה הוא היחיד שעדין ינסה להוכיח משהו
4. אודל בקהאם. לא רוצה להישאר מאחור אז אני מקריב את המקוריות שלי עליו
5. אנטוניו בראון. הוא פשוט מצוין ויודע להשתחרר הרבה יותר טוב מהילטון.
&nbsp
נתראה שוב בסופרבול, ביצ'ז.

RZnum5

New member
ובכן זה היה ניסוי מעניין... תוצאות האמת כאן!
פרובול

ארבעה משתתפים אמיצים החליטו לעזוב הכל למשך דקה אחת שלמה ולהמר על חמישה שחקנים שיהיו בעלי הסטטיסטיקה הטובה ביותר בפרו-בול ששוחק הלילה.
כל הארבעה, אגב, בחרו באודל בקהאם.

אז.. למקום הראשון, בפער ניכר מהמקום השני, עם 56.5 נק' הגיע... IlanM83!

אילן בחר בצמד הקיוביז אנדרו לאק
ומאט סטאפורד. למרות שסטאפורד היה הק"ב השני בקבוצת קרטר הוא עדיין שם 16.6 נק' על הלוח - הגבוה ביותר מבין כל הק"ב הלילה. לאק הוסיף עוד 12.8. בגזרת התופסים אילן בחר באנטוניו בראון שסיפק 9.8 נק' וכאמור באודל בקהאם שתרם 8.9 נק'.
על הקרקע אילן הסתפק ברץ אחד, ג'סטין פורסט שהיה בעל הניקוד הגבוה ביותר מבין הרצים שנבחרו והוסיף למאמץ 8.4 נק' משלו.

למקום השני הגיע שחר מנור!
שחר סיים עם 38.9 נק' כשצמד הבנגלס שבחר סיפקו ביחד 2.8 נק', וכולם היו של אנדי דלטון כי איי.ג'יי גרין לא תפס מסירה אחת. מאט ראיין
הרים קצת את הניקוד עם 12.2 נק' משלו, כולל הט"ד המנצח, אודל בקהאם הוסיף גם כאן את 8.9 הנק' שלו והפצצת הערב היתה הבחירה בג'ימי גרהאם שהוסיף לשחר 15 נק'.

את השלישייה סוגר..... אני! (מצטער יורם
) עם 36.1 נק'.
גם אני לא הצטיינטי בגזרת הקאובויז שבחרתי. רומו ומורי הביאו ביחד 4.4 נק' כשרומו שם 1.7 נק' על הלוח ומורי עוד 2.7 נק'. אנדרו לאק קצת הרים לי את הניקוד עם ה-12.8 נק' שלו והצמד טי.ווי הילטון שהביא 10 נק' עגולות ומר בקהאם עם ה-8.9 נק' הקבועות שלו.

במקום הרביעי נמצא יורם, עם 24.5 נק'.
הבחירות של הוד רוממותו היו קצת
הלילה, כשבחר ברומו וה-1.7 נק' שלו להוביל את הקבוצה. צמד הרצים שבחר, ג'מאל צ'ארלס וסי.ג'יי אנדרסון סיפקו ביחד 4.1 נק' קרקעיות כשהחלוקה היתה 2.5 נק' לצ'יף ו-1.6 נק' לסייח.
גם את יורם סוללת התופסים הרימה קצת, יורם בחר באנטוניו בראון שכאמור סיפק 9.8 וסוגר את הרשימה, איך לא, OBJ עם (לא תנחשו) 8.9 נק'!

היות והבאתי פה את הרשימה המלאה, אוותר על העלאת סיכום הנק' אבל האתגר חייב לזכות את אילן בפרס כלשהו. לכן ברכות ידידי! הפרס שלך מצורף כאן!!
מחר אעלה כאן את הפוסט הפותח את תחרות AAA בשבוע הסוף-סופי של העונה - סופרבול סאנדיי!
חוזרים לנוהל הרגיל, 3 בחירות כשאפשר אחד מכל עמדה.
חושבים שזה יהיה פשוט? לא בטוח.. הגנת הסיהוקס דיי השביתה את מאנינג בשנה שעברה, אולי תעשה אותו דבר לבריידי. לינץ' וגרונק תמיד אופצייה, אבל אולי ההגנות שבצד השני יתמקדו בהם ויוציאו אותם מהמשחק? אולי אדלמן שוב יתחיל למסור מסירות ט"ד? אולי דאג בולדווין או שבעצם ג'רמיין קרס ימשיך לרוץ לט"ד?
מה שבטוח, יהיה משחק מעניין!
נתראה בתחרות הבאה..

למעלה