תיירות

tebetha

New member
תיירות

כרגע פורומי המזרח הרחוק ודרום אמריקה עמוסים לעייפה במטיילים שרוצים לחקור את היופי במקומות מרוחקים ואקזוטיים אלה, וזה רק עניין של זמן עד שאנשים ייפלו בקסמה של היבשת הפראית והמרתקת, אפריקה. אז אני מנסה להקדים, ולטייל שם כל עוד זה בתולי... אני לא יודעת אם זו הפלטפורמה, כלומר האם אתם עונים לשאלות מטיילים,אבל אני אנסה :) כמה שאלות. בעצם קודם אינטרו. בת 21. מתכננת טיול של מס' חודשים שנה הבאה באפריקה באיזור הדרום - מוזמביק, דרום אפריקה (כולי תקווה שגם טנזניה, אם נספיק) והדובדבן שבקצפת- מדגסקר. אנחנו שתי בחורות. קודם כל, האם זה Tourist friendly? ובנות שמטיילות לבד? ומבחינת התניידות ממקום למקום? ובטיחות?- כלומר האם יש סיכוי גבוה שישדדו/יפגעו/ וכו' אותנו- כאמור, שתי בנות. טיילתי בעבר, אבל אין מה להשוות את המזרח, שמתוייר לעייפה, ומאוד בטוח, לעומת אפריקה. מצד שני, אני לא יודעת מה קורה באמת באפריקה, ולכן אני שואלת. עוד שאלה. זה קצת off beat, ואני לא יודעת אם זה נוגע אליכם, אבל... אנחנו סטודנטיות לרפואה, וחשבנו על איזושהי פעילות התנדבותית באחד הכפרים, מבחינה רפואית. אני בטוחה שחסרות שם ידיים עובדות, ואנחנו נשמח לעזור, אז רציתי לשאול איפה אפשר לברר פרטים על זה, ועם מי ליצור קשר. מצטערת ששיגעתי אתכם, והעמסתי המון שאלות, תודה מראש, מרינה

לילית462

New member
יש לי קשר בשבילך,- ארגון ברית עולם

הם מתעסקים במשלחות רפואיות מישראל לאפריקה, נסי ליצור עמם קשר. אם את לא מוצאת אותם, תגידי ואני אנסה דרך אנשים שאני מכירה. אני יכולה לספר לך שדרום אפריקה ידועה לשמצה בסכנה שלה, לגבי מוזמביק אני לא יודעת. וטנזניה - שרון תענה, אבל בערון אני חושבת שיש לא מעט תרמילאים בטנזיניה וזה בסדר גמור.

למעלה