תינוק בן 4 חודשים שדוחף בכוח רב..

RakefetA

New member
תינוק בן 4 חודשים שדוחף בכוח רב..

תינוק בן 4 חודשים שדוחף בכוח רב את הגוף... ומפריע להנקה... עמית בן 4 חודשים יונק נהדר, יש רק בעיה אחת. יש לו המון כוח בידיים (הוא אוהב לשכב על הבטן ולהרים את הראש- המון זמן, יותר מהאופייני לגילו). בזמן היניקה הוא דוחף אותי בחוזקה- לא מרצון להפסיק לינוק, כשהפטמה יוצאת כתוצאה מכך הוא רוצה להמשיך לינוק- כנראה מין אינסטינקט של לדחוף, כמו שהוא דוחף את הרצפה על הבטן. הוא לא מתעצבן או בוכה כשהפטמה יוצאת, הוא רגוע מטיבו וממשיך לינוק כשאני מחזירה את הפטמה לפה- עד הפעם הבאה... אבל אני מרגישה שאני כל הזמן נאבקת, וצריכה להפעיל כוח כדי שהפטמה תישאר בפה. ניסיתי להזיז את היד שלו הצידה- הוא מחזיר חזרה. האם זה יעבור? האם לתת לו להוציא והוא ילמד שלא כדאי לו ויפסיק?... או להמשיך להחזיק ב"כוח" ? תודה

At this age

the feeds are much shorter. Maybe he is trying to tell you that he is finished, but you think he wants more? See what happens if you stop the feed when he does this. Maybe he has had enough!!​

RakefetA

New member
לא נראה לי, הוא עושה את זה מהרגע

שהוא מתחיל לינוק. אם אני מפסיקה הוא חוזר ותןפס את הפיטמה עד הפעם הבאה... נכון שבדקות הראשונות הוא פחות דוחף, כאילו יותר מרוכז ביניקה. אבל נראה לי שהוא רוצה להמשיך לינוק גם אחר כך... כמה זמן יכולה להמשך הנקה בגיל הזה? 5 דקות זה מעט, לא? והוא יונק בדרך כלל כל 4 שעות בערך- הוא לא מראה סימני רעב קודם (אם כן אני נותנת לו גן קודם, אבל זה לא קורה הרבה.)

למעלה