תיקוו שגיאות SPELLING

unique6

New member
תיקוו שגיאות SPELLING

איך מחדשת סימון שגיאות כתיב בעברית ובאנגלית. בתחילה הייתה השגיאה מסומנת באדום. ה-office שלי הוא באנגלית, על כן אודה לך אם תנחי אותי במונחים באנגלית . תודה

unique6

New member
תיקון שגיאות

כן אני משתמשת חדשה בOPEN OFFICE . המינוח הוא באנגלית. וביקשתי לדעת איך לסמן שגיאות כתיב בעברית ובאנגלית. גם ב-WORD וגם ב-OUT LOOK. פשוט מסורבל לי מדי. במיקרוסופט זה היה פשוט ואוטומטי. האם תוכלי לעזור לי בשפה ברורה למתחילים....

באיזו גרסה את עובדת ?

באופן אופיס, קיימת גרסה בינלאומית עם ממשק (תפריטים) בעברית קיימת גם גרסה ישראלית ,שניתן להוסיף תפריטים באנגלית. על מנת לעבוד נכון, יש צורך בלהוריד את הגרסה הישראלית שמכילה בתוכה את "תיקון השגיאות". בקרוב האתר הישראלי יעלה שוב, בינתיים ניתן להוריד את אופן אופיס הישראלי בעברית בקישור הבא. http://mirror.isoc.org.il/pub/openoffice.org.il/3.1.1 או לחצי כאן

unique6

New member
קישור

שלחת לי קישור להורידת גירסה עברית המכילה "תיקון שגיאות"בקישור מופיעות מספר גירסאות לא ברור איזו עלי להוריד. זה ממש מתסכל. תודה

גרסה 3.1.1 מחודש אוקטובר

כדאי להוריד את הגרסה האחרונה של ה-15.10.2009 OOo_3.1.1_he_install_win32_091014.exe השלישית ברשימה

unique6

New member
גירסה אחרונה

הורדתי את הגירסה האמורה. היא נשמה בתיקיה DOWNLOADS. הבנתי שזו הגירסה העברית. דובר על קבלת רשיון. לא מבינה מה המשמעות "לא ניתן להעתיק או להפיץ תוכנה זו, כולל חבילת ייבוא קבצי PDF, אלא על פי תנאי הרישוי של הרשיון הציבורי הכללי של ‏‪GNU‬‏ ה-‏‪(GPL)‬‏ והרשיון הציבורי הכללי המוקטן של ‏‪GNU‬‏ ה-‏‪(LGPL)‬‏. ניתן להשיג העתקים של רשיונות ה-‏‪ GPL‬‏ וה-‏‪LGPL‬‏ בכתובת אינטרנט ‏‪http://www.openoffice.org/license.html‬‏. בגרסה העברית משולב מילון עברי מבודק איות ‏‪Hspell‬‏ אשר נכתב על ידי נדב הראל ודן קניגסברג. כל הזכויות שמורות.‏ ------------------------------------ קוד מקור צד שלישי: הודעות זכויות יוצרים נוספות ותנאי רישוי נוספים החלים על חלקים של התוכנה או על התוכנה כולה מפורטים בקובץ ‏‪THIRDPARTYLICENSEREADME.html‬‏.‏ ------------------------------------ כל הזכויות שמורות לסאן מיקרוסיסטמס אינק', 2002,2006 האם יש סיכוי שאצליח סוף סוף עם הגירסה העברית ולאפשר לי לעשות תיקון שגיאות. האם אפשר לדבר טלפונית עם מישהו מכם לצורך תמיכה. תודה

gustavthinks

New member
אולי זה מה שאת שואלת...

אני מנסה לעזור לך למרות שלא לגמרי ברור לי מה את שואלת. את משתמשת באופן אופיס 3.1.1 ? אם כן, אז כשאת פותחת מסמך ב"כיתוב" (WRITER) אז כל מה שאת צריכה זה ללחוץ על F7 ויעלה לך מסך של בדיקת שגיאות איות. אם את רוצה שהוא יסמן לך מילים שגויות כבר במהלך ההקלדה, אז תבחרי בתפריט "כלים" -> "אפשרויות" -> "הגדרות שפה" -> "עזרי כתיבה" -> "אפשרויות" ותסמני V בתוך הריבוע שליד "בדיקת איות בעת כתיבה" ->תקליקי על "אישור" ותתפללי לטוב. יכול להיות שתצטרכי להתקין חבילת תמיכה בשפה - תוכלי לשאול פה שוב אם לא ילך. בהצלחה.

למעלה