תיקון רמקולים

אף מים

New member
תיקון רמקולים

שלום רב ובוקר טוב ברשות חבר רמקולים של בוסטון אקוסטיק בני 10 ובימים אלה נקרע הגומי סביב הממרנה בשני הרמקולים בו זמנית האם ניתן לתקן ? ואם כן איפה ? עלות ? תודה מראש

ניתן בקלות לתקן זאת ...

שני מקומות שמתמחים בתיקון רמקולים הם : דואק יום טוב בחולון טל האוזמן - ר"ג הסיפור לא צריך להיות יקר מידי

joshua2

New member
איך נקרע לך הגומי???

לי יש רמקול 10 שנים והמברנה נראת כאילו רכשו את הרמקול אתמול ממש חדשה איך הגעת למצב הזה????הזנחה??? או אולי אלמנטים לא איכותיים במיוחד....ובכלל אני חושב שמעבר לטיב הסאונד שהמברנה מוציאה.....איכות המברנה נמדדת בתווך הזמן שהיא מחזיקה בלי להתקלות/להקרע/ועוד הרבה והרבה נזקים, ושתבין עוד שאני שומע בלי גריל מה שאני לא מבין זה איך זה קרה לך דווקא עם בוסטון?? יש להם דווקא אלמנטים דיי איכותיים

matigol

New member
יש שני סוגי ממברנות

ספוג - שמתייבש ונקרע עם הזמן גומי - שלא נקרע אומנם, אבל מתקשה ומאבד את האלסטיות שלו עם זמן.

amiud

New member
יש שיטה לבדוק האם הממברנות תקינות?

ברמקולים כמו הvanderstine - העטופים בבד שאי אפשר להוציאו ואפשר לראות את האלמנטים רק ע"י הארה עם פנס. הכוונה: נניח תדר מסויים שאם הרמקול קרוע וכו.. לא ישמעו טוב , או שבמקרה כזה חיבים להוציא את הבד ולבדוק/לראות פיזית את הרמקול. אגב מדובר ברמקולים שנשמעים טוב אבל השאלה אם לא עברו תיקון/הדבקה כלשהי או שהספוג/גומי כבר מתפורר? תודה

pikatchu

New member
אתה מדבר על וונדרסטין מנסיון?

התייאשתי כבר מלמצוא זוג...

amiud

New member
יש מישהו שמוכר 2CE במצב מעולה

ועוד מישהו בפורום מוכר 3A

pikatchu

New member
אני בודק את הלוחות באופן כפייתי...

ולא ראיתי את ההודעה. נראה לי שה- 2CE Signature יותר בתקציב מה- 3A אני מאד מפחד מיד שנייה (בייחוד במחירים כאלו) תוכל למסור יותר פרטים?

pikatchu

New member
לא הגיע...

joshua2

New member
לא יודע....מה שאני כן יודע

שיש לי את הרמקול 10 שנים והמברנה בכלליותה נראת ממש חדשה הגומי דנדש ללא סריטה אחת אפילו שוב זה הרבה תלוי איך שומרים על הרמקול באיזה תנאים הוא נמצא וכו'

למעלה